Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Doragon no seikatsu-12.díl

22. května 2011 v 20:34 | Maiki |  Doragon no seikatsu
Takhle jsem se už dlouho necítila.Ta voda byla tak hezky teplá a uvolňující,že jsem zapomněla na všechny trable.Kromě Speranzi.Ta myšlenka,že se jí nepovede uzdravit mě děsí pořád a neustále.Stála jsem v koupelně opřená o umyvadlo a plakala jsem.Jedna slza za druhou padala jako kámen do vody.Vždy žbluňkla do té vody v umyvadle.Zvedla jsem hlavu a podívala se do zrcadla.

Dívala jsem se na tu holku s černýma očima,malým nosem a úzkými rty.Vše bylo jako už od narození akorát vlasy se změnili.Ty dlouhé načernalé vlasy zesvětlali a měli nafialovělý odstín.Dívala jsem se na sebe hodně dlouho než mi došlo,že mám na sobě jen osušku.Vešla jsem do pokoje a oblékla se a zkoušela jsem se nějak zabavit.Možná tu bydlí ještě někdo jiný kromě mě a Kami.Zvědavost mě zase přemohla a šla jsem prozkoumat celé to "podzemní království".
Nic jiného než při první prohlídce jsem neobjevila.Došla jsem před dveře pokoje a chtěla jít dovnitř jenže ze dveří naproti se ozval další řev.Chtěla jsem tam vtrhnout,ale vzpomněla jsem si na varování Kami.Tak jsem se opřela o zeď sjela po ní dolů až na tu studenou mramorovou podlahu.Jen jsem seděla a čekala.
Nevím kolik je hodin.Nepozná se tady jestli je den nebo noc,ale určitě tu sedím pěkně dlouho.Nakonec se ozvalo šramocení kliky a dveře se rozlétli dokořán a z nich vyšla celá upocená Kami.Podívala se na mě a zůstala koukat. "Můžeš za ní.Už jí je líp."odpověděla a šla chodbou někam neznámo kam.Nejspíš do svého pokoje.Neváhala jsem ani chvilku vběhla do pokoje.Nic nebylo vidět.Jen tak jedna pochodeň na stěně chabě osvětlovala místnost.Zkoušela jsem šátrat ve
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama