Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Doragon no seikatsu-6.díl

9. května 2011 v 16:18 | Maiki |  Doragon no seikatsu
Prosím další díleček ;)

"Prosím Kiro.Zastavme.Mám hlad.A velký.Prosíím." škemrala Speranza na mém rameni,ale já jsme šla dál.Chtěla jsem tam být co nejdříve,když je fakt,že jsme se už celé dva dny nenajedli.Už z hladu blouzním.Zastavila jsem a sedla si do trávy pode mnou.Speranza se vděčně podívala a začala čenichat k tašce,ve které bylo jídlo.Zasmála jsem se a podala jí flák syrového masa.Sobě jsem vyndala půlku chleba a máslo.Seděli jsme tam asi půl hodiny.Povídali jsme si o všem možné.Speranza se mi svěřila,že by se chtěla stát velkou a silnou dračící a že by chtěla abych na ní létala.Nakonec jsme usnuly,když bylo poledne.

"Hmm.Kolik je hodin?Jaký je den?Co….Jak….? Aah!Speranzo!Vstávej,musíme za Kami."třepala jsem se Speranzou,ale ona se ani nehnula.
Možná panikařím zbytečně.Vždyť se nedávno vylíhla a ještě ani neumí chodit.Nechám ji dál v klidu spát a zatím se tu trošku porozhlédnu.Šla jsem po lesní cestičce a prodírala se hustými keři.Pořád jsem viděla tvrdě spící Speranzu.Našla jsem nějaké jedovaté bobule,sem tam jablíčko,jinak všude nic kromě listí.Když jsem se vracela ke Speranze šlápla jsem do něčeho tekutého.Pohlédl jsem dolu pod nohy a hrůzou jsem zkameněla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama