Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Prostě si tak zpíváám

8. května 2011 v 19:41 | Maiki |  Novinky
Áhoj všem.Jak vám utekl víkend?Mě suprově =D .


Pátek=příjezd na chalupu,kámoš přes plot zařve:"My teď jedeme na chíru,za chvilku jsme zpátky." a odjel s mamkou pryč.Přijeli za 2 hodiny =D .Nakonec má palec v dlaze....basket je vražednej =D . Pak jsme se ještě s jeho bráchou projeli na kole a tak jedem,jedem a najednou auto!Kluci jeli na pravo a já,proože jsem to nepostřehla,až v poslendí chcíli sem si to střihla přes celou šířku silnice do leva =D .


Sobota=Tak nějak v pořádku.Nikdo nechtěl vlítnout pod kola auta(viz jááá xD ),ségra s jejím klukem si dali vodní dýmku,kde nebyl tabák,ale jenom nějaký speciální kamínky s příchutí jahody =3 (co myslíte...taky jsem měla šluka? =D ) .Potom se nám všem plašili kočky(kámoši maj mnoo =D ),hráli se střílečky(Call of Dutty 1 ) a mlátilo se s míčema do druhejch(vybika xD ) a řešilo se jestli pojedu na závody do Varnsdorgu.... -.- .Nakonec s maminkou bantbinton......jednou se nám míček zasekne do větví,mamka tam hodí raketu,oboje spadne.Potom zase míček ddo větví,maminka hází raketu a.....oboje tam zůstalo...já sem se málem počůrala a udusila smíchy xD .Potom jsem se ti snažila sundat házením klacků(jednou jsem s tim pohnula) potom mě to našvalo,vzala jsem hrábě a praštila do tý raketu a konečně to spadlo.


Dnešek= To samý co včera akorát jsme dneska pro změnu seděli na stromě a kámoš po nás házel míč.....nikdy se netrefil =D a nkonec odjezd.Co s blogem......možná sem něco ještě hodim asi další kapitolu Doragon no seikatsu a podívám se na Naruto shippuden =3 (jsem prostě šílená =D ).Doufám,že si to ěnkdo přečto...trochu jsem se rozepsala(jejdaaaaaaaaa) =DDDDDDDD .

Maiki
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama