Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Moje Sci-fi

12. června 2011 v 19:29 | Maiki |  Jednorázovky
Ahoj =) . Nedávno jsme v literatuře probírali sci-fi a mě to nějak chytlo,že jsem napsala jeden příběh xD . Je to spíš taková jednorázovka a velká nuda =/ . Zvlášť ten úvody xD . Mno půjde tam o život =D . Snad to jediný prozradim a ještě si můžete tipnout jestli to bude Happy End nebo =D .
Přeju příjemné počteníčko ;) .

Rok 3075




Píše se rok 3075 a nic už není tak,jako bývalo.Planeta Země byla zničena z nedbalosti lidstva.Lidé,co mohli tak si sbalili věci a za pomoci vědců a atronautů se přepravili na planetu číslo 097,kde byli zajištěny vřelé podmínky pro život lidí.Na planetě číslo 097 momentálně žijí 2 miliardy lidí.Oproti populaci na planetě Zemi málo,ale pořád lepší než nic.Těch přibližně 5 miliard lidí zůstalo na Zemi a bylo zahubeno a nebo zemřeli při letu na planetu číslo 097.Lidé se seznámili s UFO,kteří jim propůjčili své vesmírné lodě a plány domů a měst.Města byla postavena podle plánů od UFO.Každému člověku musel být implantován čip do těla,ať už do ruky nebo oka.Vše na planetě číslo 097 vypadá jako mrtvé.Nestřídá se tu den s nocí,všude jsou vidět jen hvězdy a ostatní planety Sluneční soustavy.Vše je ze železa,dokonce i květiny.Kyslík zde už byl a nic jej nemusí vyrábět,jelikož se obnovuje.
Je 25. srpna 3075.Chlapec jménem Hachiro se vrací domů ze školy.Sotva otevřel dveře od domu naskytl se mu pohled na něco neuvěřitelného.Bylo zde samozřejmostí,že domácí spotřebiče měli oči,nosy a ústa,mluvili a měli vlastnosti jako lidé,jenže co se dělo za dveřmi domu číslo 013,kde Hachiro bydlel to doslova žilo.Z rádia se linula plynulá muzika a lednice s mikrovlnou troubou na ni tancovali Tango.Televizor se sporákem hráli kuželky s fotkami Hachirovi rodiny a žárovkou.Toustovač si vlezl do mrazáku,kde se zapl,takže z mrazáku se stalo jezero vody.Počítač,který byl donedávna připojen do jaderné zásuvky si točil s kabelem do zásuvky jako s lasem a jezdil na rychlo varné konvici jako na koni. "Dost!" zakřičel Hachiro na elektrické spotřebiče.Ty se odtrhli od své zábavy.Pokud do teď byli spotřebiče veselé,tak se změnili v naštvané.Naráz se vrhli na Hachira,který to nečekal a pod hromadopu spotřebičů bohužel zahynul .
"Nééééééé." ozval se křik.To Hachiro se právě probudil z děsivé niční můry,kde byl zabit domácími spotřebiči. "Byl to jen sen,jenom zlý sen.Viďte pane Šáličko." mluvil ke svému plyšovému medvíkovi Hachiro.Vstal z postele a podíval se oknem ven.Nikde ani živáčka.Jen pouliční holografické hodiny ukazovali čas 3:12 .Okno si otevřel aby se pokoj provětral,jenže to neměl dělat.Za jeho zády ožil pan Šálička,který se k Hachirovi zezadu připlížil a strčil ho z okna ven.Hachiro padal a padal až dopadl.Na zemi po něm zbyl jen mastný flek….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gafrad Gafrad | Web | 12. června 2011 v 22:36 | Reagovat

hehe, kdyby ses o sci-fi opravdu zajímala, tak bys s takovým textem v životě nevylezla na internet :)
víc chyb než slov, nelogismy a nesmysly...
pokud chceš psát, začni číst pořádné sci-fi. ale spíš bych ti doporučil, aby ses o žádné "sci-fi" dál nepokoušela :-)

2 Maiki-admin Maiki-admin | 13. června 2011 v 14:24 | Reagovat

Jo =D díky za názor.Mě to prostě jenom tak napadlo,je to spíš nějaká plácanina z nudy a neboj =D už sem žádnou sci-fi nedám,protože mě to už ani nebaví psát =D .

3 anonym anonym | 9. října 2011 v 9:28 | Reagovat

Mê se to líbí je to hodne osobity a textem zajimavi :-) pis dalsi me se to liby :-D

4 Maiki-admin Maiki-admin | Web | 10. října 2011 v 17:58 | Reagovat

děkuju :D ikdyž o téhle povídc e pochybuju že je dobrá :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama