Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Otázka..dá se smíchem a pláčem udusit zárověň?

19. června 2011 v 18:43 | Maiki |  Novinky
Ahoj =D. Tak tenhle víkend super,protože jsme nejeli na chatu(jednou za čas) a jeli jsme k babičce kde teta měla oslavu 40.narozek a kde jsme i spali.Na oslavě(sobota) se sjelo plno tetiných kamarádů včetně rodiny =D. Protože tam na oslavě bylo přece jenom víc dospělech než dětí(někdo svoje ratolesti přivezl =D ) tak tam byla spousta alkoholu =D . Moje ségra si tam přivezla sladkou vodku s JENOM =D 15% alkoholu. tak mi vždycky podstrčila kelímek a já si lokla. Někdy víc někdy míň =D . No nakonec asi okolo půlnoci jsme si vyprávěli historky když jsme mi děti byli malinký =D .

No mi se tam lámali smíchem xD . No a dneska si s náma babička chtěla zahrát karty. Já jsem byla unaven,protože jsem šla spát asi ve 3:00 ráno a vstávala okolo 8:35( malej bratránek si pustil telku grrr =( ) a nějak nedávala při kartách pozor. Potom si ze mě všichni začali dělat sradnu a mně se chtělo brečet. Pak jsem vypadla a při rozdávání karet všem ostatním jsem se rozbrečela,ale potichu. Ostaní mě při tom rozdávání,ale nějak rozesmáli takže jsem brečela a smála se zárověň. Jenže se něco zvrtlo a já se nemohla nadechnout!!! Takže já tam sebou kinklala dopředu a dozadu na židli a nemohla popadnout dech. Ostatní na mě jenom vyvalený oči a já se potom NAŠTĚSTÍ nadechla. Šla sem na chodbua a tam se rozdejchávala.

Zajímavej víkend co? =D No teďka ještě k blogu.¨Doufám,že se vám Sorin příběh celkem líbí,protože tady bude přibejvat v úterý,čtvrtek a soboru =D .

Maiki
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama