Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Sorin příběh-2.díl

21. června 2011 v 9:03 | Maiki |  Sorin příběh
Začalo to asi před 200 lety,když na naše území spadl obrovský kus železa,který vypadal jako tygr žijící v okolí vesnice.Ten kus železa ožil a choval se jako normální tygr ,ale agresivněji..Za ním začaly padat další a další kusy železa a každý kus připomínal zvíře.Každý kus,co spadne na území naší země,po dopadu ožije.Ty kusy železa svolávají ta zvířata ,jako která vypadají a tak se tvoří smečky zvířat a útočí na lidi.Proto se rozdělila naše obrovská země zvaná Destring na tři říše.

První je říše Jonnah,kde žiju,druhá je Ossve a třetí Cares..Zbylo jen pár bojovníků po válkách,které se tu vedly ve sporu o ty kusy železa padající jen tak z nebe,ti bojovníci se rozhodli vychovat další a další generace bojovníků.Jsou čtyři druhy bojovníků. Válečníci,Šamani,Ninjové a Simbilové.Každý si může vybrat,co chce být,ale ten trénink je pro každého jinak tvrdší a mírější,delší nebo kratší.Když se člověk rozhodne stát se Simbilem, zažije si hrozná muka. Jeho pravá ruka se začně prodlužovat,odrůstat z ní kůže,až tam zbyde pouze maso a nehty narostou hrůzných rozměrů a zčernají.Má to ale i své výhody.V té ruce je úžasná síla,díky které jsou Simbily tak silné.
To je to,proč teď přes celou vesnici běžím s brašnou na rameni.Většina lidí už je vzhůru kvůli zvířatům.Aha!Už vidím strážce města,jak stojí před mostem.Dobíhám k němu a sotva popadám dech."Kde se flákáš?!Máš 5minut zpoždění,to je neslýchané aby budoucí bojovník chodil pozdě.Co kdyby se vedla bitva proti říši Ossve a ty jsi přišla o 5 minut pozdě?Byla by jsi mrtvá,protože bys vběhla přímo doprostřed bitvy!"začal řvát strážce města. "Uf,uf.Omlouvám se.Příště se to už nestane.Slibuji."snažila jsem se,aby v mém hlasu nebyly známky,že sotva popadám dech. "Dobrá,dnešek ti ještě prominu,ale připrav se,že trénink bude tvrdý a nedá ti vydechnout!"řekl už normálně strážce města.Ach jo,proč jsem jenom musela spadnout na ten stánek s jablky,převrhnout ho a pak to celé srovnat? "Jen se tě chci zeptat.Čím bys chtěla být?Myslím,že víš,čím se můžeš stát.Ach,skoro bych zapomněl.Říkej mi Salamandre,ne pane strážce města,to mě opravdu dost otravuje."řekl mi strážce města,teda Salamander "Dobře.Salamandre.Chtěla bych být .....
Čím se Sora bude chtít stát?
To se dozvíte už ve čtvrtek ;)
Maiki
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama