Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Doragon no seikatsu-18.díl

24. července 2011 v 19:12 | Maiki |  Doragon no seikatsu
Jen pokývala hlavou nadechla se a…. nic. Jen obláček dýmu. "Neboj se . Určitě se ti to povede." konejšila jsem zatímco jsme přistávali u jeskyně. Teď už nebydlím v tom podzemním paláci,ale jako většina lidí s dospívajícími draky tady bydlím v jeskyni. Hned za tou chajdou,kterou se vchází do toho podzemního paláce jsou hory a v těch horách je plno jeskyní. Se Speranzou máme jednu z nejvyšších jeskyň,kde je taky největší zima. Sesedla jsem a šla se umýt(překvaoivě v každé jeskyni je koupelna,kuchyně,ložnice a místnost pro draka) . Už jsem si na svůj vzhled zvykla. Mé dlouhé hnědé vlasy se staly tamvě fialovými a mé modré oči se proměnili v jantarové korálky . Kami mi vysvětlila,že vzhled dračího jezdce se mění podle vzhledu draka .Takže když je Speranza fialová a má jantarové oči tak mě zfialový vlasy a oči zežloutnou. Šla jsem do kuchyně a zkusila rozdělat oheň,ale nedařilo se. "Ukaž.Pomůžu ti." poslala mi myšlenku Speranza. Odstoupila jsem o pár kroků dál a sledovala,jak se moje družka snaží vychrlit oheň. Stále se jí to nedařilo a zkoušela to už hodnou chvíli. Únavou jsem usnula. Až když mě probudil ten zvuk.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Altheda Altheda | Web | 18. srpna 2011 v 20:47 | Reagovat

Takže, keďže mám dnes trochu času rozhodla som sa ti napísať komentár. Dopredu upozorňujem, že bude kritický, ale čo najskôr si prečítam aj zvyšné kapitoly a potom ich ohodnotím. Poviem ti len také všeobecné veci:
-ak píšeš priamu reč, dávaj ju vždy na nový riadok.
- "Neboj se . Určitě se ti to povede." konejšila jsem zatímco jsme přistávali u jeskyně. Za povede sa musíš dať čiarku nie bodku.
-za čiarkou sa píše medzera.
-je tam preklep (překvaoivě a tamvě)
-chýba tam pár čiarok.
-gramatiku nebudem hodnotiť zo zrejmého dôvodu, ale mám pocit, že občas máš zle zhody, napr. oči se proměnili (nemá to byť proměnily?)
Napriek tejto kritike si myslím, že to je pekné dielo. Inak by som ho ni nekomentovala. Len by si sa mohla vrátiť k tej dĺžke 1 A4:)
Mimochodom, ak by si slovenčine nerozumela (a mala by si záujem o túto kritiku), môžem sa to pokúsiť tranformovať do češtiny:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama