Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Já nic já muzikant

12. září 2011 v 18:00 | Maiki
Ahoj.Takže se tu po dobičce zase hlásím O:) já nic já niic :D . Ne ale vážně.Slíbila se,že články budou přibývat praviděla a von skutek utek.Oprvadu teď nemám moc čas....se školou je chaos a v pátek jedem s našima do Chorvatska,takže taky sranda :P .

Ale teď něco příjemnějšího a sice co sem dělala o víkendu xD někhoo to možná bude nudit,ale věřte mi,že já se nenudila.Jako už tradične sme jeli na chatu,jenže zrvona tenhle víkend tam byli slavnosti ^.^ .Takže super hudba,chlast zdrama a plnoo atrakcí + jídlo zdrama xD. Takže když sme tam řijeli,šli sme si to projít a pak že má ségra a Kuba hlad.A já ho měla taky tak sme si šli pro gulášek.Naši museli zůstat s babi,která šla hledat medovinku zadáčo.Když sme se po gulášku vydali zpátky najít naše,tak mamka zavolala ségře,že teď dou oni na guláš a babi do toho řvala že našla medovinu zdrama.Tak sme si šli taky pro medovinu.Přišli sme tam,nalili nám a už to jelo.Ve mně mizela jedna sklenička medoviny za druhou,takže sem takhle vypila 2 lahve ^.^".Když sem ocházela tak mi ještě podstrčili další láhev,která byloa ve mě raz dva.Pak už mě museli dovýst k autu.Na chatě sem sebou hodila na gauč a spala.Když sem se probrala tak sme šla ke klukům,sice ještě opilá,ale byli sme venku,takže sem ležela v trávě a oni po mě něco házeli.Pak sme ještě měli ejt na Kabáty-reviavle.A já se s sebou propašovala láhev vodky co sem našla.Jenže když sme přijeli tak sme se dozvěděli,že je posunuli o hodinu dál,takže sem vypila tu flašku vodky a vypila ségře půlku sklenky teplý medoviny.Pak mě Kuba vytáh na autodrom,kde když sem zasedla za volant už sem jenom šlapala na plyn a točila volante.Řehtala sem se jako dežo xD.
Včera sem to skoro celý vyspala,ale z víkendu mi taky zbylo i něco nepěknýho ...nemyslim kocovinu,ikdyž ta byla pořádná. Jaksi a taksi sem se spálila o kamínka když sem přikládala polínko :D .


Tak já se zase loučim .

Maiki
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama