Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Vlastní názor

4. října 2011 v 21:04 | Maiki
Hoj všem.Tenhle článek bych chtěla zaměřit na to,že spoustu lidí se stydí za svůj názor,protože se bojí,že je ostatní budou odsuzovat.Já jsem do teď byla taky taková.Bála jsme se,že když řeknu že se mi líbí punk místo popu tak se mi vysmějou do tváře.Bála jsem se,že když si an sebe vezmu pestrý oblečení a udělám si culíčky,že na mě budou ídvat jako na nějaký dítě,co neví co si na sebe má vzít.Jenže opak byl pravdou.

Když jsem teda jednou řekla,že se mi líbí punk a pustila jsem si třeba jenom 1 písničku,tak jí holky chtěli poslat,že se jim líbí.Když jsem na sebe natáhla barevný a s culíčkama na hlavě se vydala do školy,holky říkaly,že to je dětinský,ale jinak bomba.I učitelka si z mejch culíčky udělala srandu :D . Já se už NEBOJIM říct svůj názor na hlas!Ať všichni vědí,že jsem blázen,cvok atd. a že sem ráda veselá.Nebojim se říct a NESTYDIM se říct,že mám ráda anime a mangu,že zbožňuju Naruta a sem na to pyšná!!
Takže radím ostatním,kdo se snaží zapadnout,ikdyž josu jiní než ostatní --> NESTYĎTE SE ! Nemá to cenu.Buďte originální,protože VY jste unikát a nejste jeden z davu. Pokud máte odlišnosti,pochlubte se s nima!

Díky :D ..to byl můj proslov xD

Maiki
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama