Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Evoluce

12. února 2012 v 19:42 | Maiki |  RPC z PaintTool.Sai
Tak sem se rozhodla ztvárnit takovou "evoluci" Maiki :D . Od úplně 1. podoby po tu dnešní :D . Patlala sem se s tim dneska skoro celej den a dělala sem 5 obrázků po sobě, takže už mě u 4. obrázky proste ruply nervy když mi třeba nevyšla čárka :D :D . Prostě nervy v kýblu xD . Ale už sme v pohodě. :D Všechno to je vlastně jeden a ten samej obrázek jenom se změnili vlasy a oblečení :D .
pod celým článekm ;)tohle je úúplně 1. verze Maiki. :D Pamatuju, jak sem ten obrázek přinesla do školy xD . Nevypadal přesně takhle :D vlastne vypadal tak, že Maiki lezla na stůl xD když sem to ukázala ve škole, holkám se to sice líbílo, ale že je to takový "erotický" xD . Na papíře to vypadá fakt hodně divně, ale jak se to hodila do pc, bum vžum líbí se mi to :D . Tenhle obrázek sem dělala u sestřičky na noťásku a ona má takovou tu myš na USB se kterou se celkem blbě hejbe a otáčí kolečkem :D


tohle je 2. verze :D . :D Musim říct, že jak sem tomu na papíře udělala břicho skoro jako tyč tak je to tady celkem rozdíl :D . Musim se přiznat, že i se změnou mě se měnila i Maiki. Vlasy hlavně :D .

třetí verze :D. Už se to trochu víc podobá tý dnešní co? :D Ááá to sem ještě měla dlouhý vlasy :D .D

tohle je vlastně ta samá verze, jenom potom co sem se dala ostříhat :D . Byla sem líná vymejšlet nový oblečení :P . V tý době sem si ještě myslela, že mám zelený oči xD (ve skutečnosti tam mám od každý barvy trcohu, ale převládá modrá)

tohle je už skoro je dnešní Maiki :D . Jenom se trošku změnili vlasy a vršek :D

a tramtadadá :D
¨
dnešní verze Maiki :D koukám, že sem udělala moc krátký vlasy :P . No j byl to poslední obrázek a já to už chtěla mtí za sebou. Abych vysvětlila ty černý "pruhy" na hlavě :D . V létě sem mamce svěřila do ruky černou barvu a moje vlasy :D udělala mi tam proužky a tak sme i já musela Maiki udělat proužky no né? ;)

To by bylo všechno :D . Děkuju, že ste si to vydrželi prohlížet až do konce :D :D

P.S:Tyhle změny proběhli během cca. 2let :D :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ara Ara | Web | 13. února 2012 v 15:00 | Reagovat

skvělé nejhezčí je  a 4 ale i ostatní jsou super  ^^

2 Maiki :)) Maiki :)) | 13. února 2012 v 15:58 | Reagovat

arigatou -^^-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama