Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Naše generace- 1.díl

3. února 2012 v 15:31 | Maiki |  Naše generace
Ahoj. :) Tak sem si dneska udělala i čas na to, abych začal psát ěnco novýho :) . Menuje se to Naše generace a je to o Maiki v Narutovi. Prostě zážitky, mise, akce xD apod. :) Doufám, že to bude mít úspěch :) .
Více pod celým článkem -^^-Dneska je ten den! Dneska! Už dneska! Dneska je maturita na akademii! Musím jí udělat! Jinak se nestanu genninem a to by naše asi hosně naštvalo. Měli by zase řeči, že ségra už v mym věky uděla to a tamto a já nic. Pch. Dnesak jim ukážu! Budu ze všech nejlepší!
Jsem celkem nervózní. Jsem tady já a všichni ostatní z naší třídy. Vypadají v klidu. Ale nikde tu nevidím Michelle. Jestli nepřijde nestane se genninem a to by naší partu roztrhlo. Já bych chodila na mise a ona by pořád dřepěla ve tříde.
Jde to podle abecedy. Už jsou J. Jestli Michelle nepřijde co nejdřív tak fakt neodmaturuje. "Maiki!!!" zakřičel na mě někdo. Na konci chdoby se zjivila Michelle a hnala se ke mně. Culíčky na hlavě za ní jenom vlály. Musela jsem se pousmát. " Konečně. za chvíli jdeš na řadu. Žes ty zase zaspal." jenom kývla. Sotva popadala dech. "Kurasai Michelle." ozval se hlas u učebny. "Hodně štěstí." popřála jsem já ještě než vešla dovnitř.
" Joooooooooo." vylítla Michelle z učebny. V ruce svírala čelenku se znakem vesnice. "Koukej, koukej, KOUKEJ!" ukazovala mi čelenku. Měla jsem radost i za ní. Jenomže já jsem ještě sovjí čelenku neměla. A jsem až na konci abecedy. "Počkám tady s tebou." zazubila se Michelle a sedla na židli vedle mě.
Už odešel i Naruto. Ale bez čelenky. Byl z toho pěkně smutný. Chudák.
"Maikeru Vokami." ozvalo se moje jméno. "Hodně štěstí Maiki. To zvládneš." mrkla na mě Michelle. Zvedla jsem hlavu a vkročila do učebny. V porotě byl Iruka-sensei a Mizuki-sensei. "Maiki abys odmaturovala musíš nám ukázat Bushin no jutsu, Kawarimi no jutsu a Henge no jutsu. Proveď v pořadí, jaké jsem ti právě řekl." "Hai!" začala jsem se soustředit. Takže Bushin no jutsu. Radši bych použila kage bushin nebo Ookami bushin(vlčí klony), ale co nadělám. Začal jsem shromažďovat čakru. Cítila jsem kolem sebe její teplo. Udělala pečeť a křikla: "Bushin no jutsu!" vedle mě objevily moje dovjnice. Bylo jich celkem 5. Iruka-sensei si něco poznamenal a dal mi pokyn abych pokračovala. Odvolala jsem všechny klony. Mizuki-sensei si stoupl a rozeběhl se proti mně s pěstí. Rychle jsem utvořila pečetě než mě stačil praštit. Jeho pěst zasáhla kus dřeva a já se objevila kousek za ním. Pak už jsem se jen promněnila v oba senseie. Iruka-sensei si zkontroloval něco na papíře kam si psal poznámky, chvilku se radil s Mizukim a pak se obrátil na mě. "Maiki. Musím ti oznámit že…" že jsem neuspěla? Že jsem byla dobrá, ale na čelenku to nestačí? "Že jsi byla nejlepší ze všech studentů co jsme tady měli. Gratuluji." Podal mi čelenku. Jenom jsem koukala s otevřenou pusou, vzala si čelenky a vyšla z učebny. "YAHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!Mám to! Mám to! Jooooooooooooooooo." začal jsem poskakovat dokola. Mě se to snad zdá. Jsem nejlepší! A už je ze mě gennin! Zítra mě přidělí do týmu. Oh yeah! "Maiki! Ty s to zvládla." vyskočila Michelle. Čelenku už měla uvázanou na čele. Taky jsem si jí tam přivázala. "Kdo bude dřív venku!" vykřila jsem a vyběhla směrem východ. Michelle mě brzo dohonila. Doběhli jsme obě nastejno. Rozchechtaly jsem se jak blázni. "Promiň Michelle, ale musím jít. Doma na mě čekají." řekla jsem smutně. Michelle nemá nikoho. Dřív bydlela v děcáku, ale teď už má vlastní byt. Často k ní chodím nebo se s ní scházím. Je mi jí stejně líto jako Naruta. "Dobře. Uvidímě se zítra. Ahoj." usmála se a zamávala mi. Potom se otočila a šla domů. Já taky zamířila domů.

"Jsem domaaa." zavolala jsem z schodby. Nikdo se neozval. Prolezla jsem všechny pokoje, ale nikde nikdo. Asi budou venku za domem. Nepletla jsem se. Táta se ségrou trénovali a mamka něco šila. "Ahoj." pronesla jsem nejistě. Všichni se na mě podívali. "Maiki-chan. Ahoj. Tak jak to šlo?" nahrnula se ke mně ségra. " Šlo to v pohodě. Byla jsem nejlepší ze třídy. Koukej mám čelenku jako ty." ukázala jsem si na čelo. Malinko mi rozcuchala vlasy a šla do domu. Mamka se ke mně nahrnula, obejmula mě a pochválila. Pak šla udělat večeři. Táta chvilku stál a pak šel dovnitř. Když procházel kolem mě prohodil jenom "Dobrá práce.". To bylo všechno. Čekala jsem podobnou reakci. Šla jsem si sednout na zahradu. Bylo to tady prima. Moje nejoblíbenější místo bylo u maléjho jezírka, které byla zakryté stromy. Vždycky jsem tam přemýšlela.
"Maiki. Večeře!" zavolala mamka a já se šla najíst. Jsem zvědavá co máme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥Blood princess♥ ♥Blood princess♥ | Web | 3. února 2012 v 21:51 | Reagovat

povedený Maiki ;)

2 Maiki :)) Maiki :)) | Web | 4. února 2012 v 15:14 | Reagovat

děkuju :)

3 Ara Ara | Web | 4. února 2012 v 23:57 | Reagovat

konečně sem  dám koment  přečetla jsem si tuto kapitolku už dřív ale tet sem teprvedávám koment a je to hustý ;D

4 Maiki :)) Maiki :)) | 5. února 2012 v 11:07 | Reagovat

děkuju moc :D :D

5 Kira Kira | Web | 15. května 2012 v 15:18 | Reagovat

Přerásná povídka. =33

6 Tsumiko.chan Tsumiko.chan | E-mail | Web | 28. června 2012 v 22:11 | Reagovat

jéé, už začátek je pěknej, přečtu další určo a kouknu co se z toho vyvrbí :)) :P :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama