Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Naše generace- 10.díl

9. února 2012 v 14:25 | Maiki

Chtěli jsme dovntiř volně vejít, ale stráže nám zatarsili cestu. Sensei jim něco ukázal a oni nás pustili. "Děcka ubytujeme se v hotelu a já tohle ráno zanesu správci. Potom budeme moct jít domů." oznámil sensei. Šli jsme do nejbližšího hotelu. Už jsem pěkně dlouho klepala kosu. Kito taky. Jenom Michelle bylo vedro. On a to má totiž obráceně. Když mi mrzneme jí je horko a když nám je horko ona mrzne. "Fajn holky vy máte tenhle pokoj a Kito ty spíš se mnou." podal nám sensie klíče. Pomalu jsem se začal šourat do pokoje. Doufám, že tam je topení. Jinak mš budou muset rozmrazovat někde v grilu.
" Pokoj 214. Tady." ozvala se Michelle přede mnou a odemkla pokoj. Vevnitř byli dvě skříně a dvě jednolůžkový postele. Byla tady i koupelna a hlavně topejní! Okamžitě sem se k němu nahrnula a začala se vyhřejvat. Bože to bylo tak příjemný. Cítila jsem se úžasně. Málem jsem se blahem rozpustila. "Bože tady je fakt vedro. Nadávala Michelle. Už ze sebe shodila plášť a oblíkla si pyžamo. "Ty už jdeš spát?" zeptala jsem se jí. Jenom zavrtěla hlavou. Svlíkla jsem ze sebe plášť, vzala jsem si z batoh teplý pýžo a šla se osprchovat.
Už bylo opravdu hodně pozdě, ale mně se ještě nechtělo spát. Ležela jsme v posteli a přemejšlela. "Michelle. Spíš?" sykla jsem na ní. "Ne." zamručela. Vzala jsem polštář a mrskla ho po ní. Trefila jsem se do hlavy. Okammžitě se posadila. " Moje vlasy! Jak jsi mohla?!" zavrčela. Na valsy je extra háklivá. "Promiň." zahuhlala jsem. Nějak jsem si toho nevšimla, ale polštář mi přiletěl zpáty do obličeje. Michelle se rozchechtala jak cvok. No počkej. Vzala jsem polštář a vší silou jsem majzla Michelle. Shodila jsem jí z postele. "Tak ty takhle. Ok, jak chceš." řekla pobaveně. Vzala svůj polštář a začala mě jim mlátit. Rány jsem jí oplácela, ikdyž v menší míře. Chechtaly jsme se jak blázni. Pak se mi začalo chtít spát a sekla jsem sebou na zem.
Ráno jsem probudila a podívala se po pokoji. Všude peří. Jejda. To z těch polštářů. Michelle jsem nikde neviděla. Ani v posteli ne. Došourala jsem se do koupelny a Michelle ležela ve vaně v pyžamu a s polštářem v ruce. V hlavě se mi zrodil ďábelský plán. Naklonila jsem se jí k uchu a křikla: "Pjón!" okamžitě se probudila. Jak se lekla, tak se chtěla postavit na nohy, ale podklouzlo jí to a spadla zpátky. Moje reakce byla smích, jak jinak. Nechala jsem se jí plácat ve vaně a šla se oblíknout. Možná máme někde dole snídani. Sešla jsem dolů do haly a rozhlídla se. Chtěla jsem se zeptat recdepčního kde je jídelna, ale to už se zeschodů hnal Kito. "Ohayo Kito." pozdravila jsem ho. "Ohayo Maiki. Pojď se nasnídat, určitě máš hlad." táhnul mě za sebou směrem k jídelně. Sedli jsme si k senseiovi a brzo jsme dostali snídani. Tousty s marmeládou a čaj. "Mňam! Itadakimasu." řekla jsem a pustila se do jídla.
Asi za půl hodiny se k nám přidala Michelle. Culíky měla nakřivo a byla naštvaná. "Ohayo Michelle." pozdravili jsme ji všichni. Jenom se na nás podívala a prohodila: "Čau.". Pak se pustila do jídla. Mávla jsem nad tím rukou, protože tohle je u ní normální.
Po snídani šel sensei odevzdat ty dokumenty. Během chvilky byl zpátky a my mohli vyrazit domů. Poděkovali jsme za pohostinnost a vydali se směrem Konoha.
Sníh nám křupal pod nohama. Nesněžilo. Chtěla jsem udělat atentát na senseie a vyválet ho ve sněhu, ale Michelle na to neměla náladu a sama to nezvládnu. "Pst Kito! Mám nápad. Co kdybychom vyváleli senseie ve sněhu. Ty mu podkosíš nohy a já do něj strčím." pošeptala jsem mu svůj plná. Jeho tvář se rozjasnila. Asi taky něco podobnýho plnánoval. Ukázala jsem na prstech tři dva jedna a vrhli jsem se na senseie . Kito ho chytil za nohy a já do něj silou strčila. Sensei to neustál a spadl. Plácli jsme si s Kitem a smáli se. Pak Kito pro změnu mě shodil do sněhu. Mizera. Hodila jsem po něm plno sněhu a taky ho shodila. Omylem jsem senseiovi hodila sníh do obličeje. Hned mi to oplatil. Začali jsme všichni 3 po sobě házet sníh. Jenom Michelle stála kousek dál a sledovala nás.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ara Ara | Web | 9. února 2012 v 19:48 | Reagovat

konečně jsem se doškrabala k tomuto dílu :D tak a tet pojedu jeden za druhým :D  je to opravdu perfektní ^^

2 Maiki Maiki | 9. února 2012 v 19:56 | Reagovat

:D  :D arigatou Ara-chan ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama