Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Naše generace- 18.díl

16. února 2012 v 21:42 | Maiki |  Naše generace
vííííí máme tady další díííl :D :D yahooo :D :D tentokrát s doprovodem obrázků ;)
Začala jsem soustřeďovat chakru do chodidel. Na nohou jsem ucítila teplo. Když jsem si byla jistá, že to stačí rozeběhla jsem se proti stromu. Větve měl až úplně nahoře. Začal jsem běžet po stromu an horu. Heuréka. Ono to funguje. Ale radovala jsem se předčasně. Začalo mi to klouzat. Nenahromadila jsem dost chakry. Začala jsem hromadit chakru, zatímco jsem stála kolmo na stromě. Musím se pořád soustředit. Znovu jsem vykročila. Vyběhla jsem hbitě ještě pár metrů a už jsem byla na nejbližší větvi. Michelle to zatím pořád nešlo. Vyplázla jsem na ní jazyk.
"Počkej, až se tam za tebou dostanu!" varovala mě. Kdyby se proměnila tygra zatnula by drápy do kůry stromu a byla by tady vcukuletu. Jenomže tohle nemohla. Teda vlastně mohla, ale nebyl by to pořádnej trénink. Podívala jsem se směrem, kde Kito a sensei trénovali. Kito uhýbal senseiovým ranám jakoby nic. Zírala jsem na to. Před chvílí ho zasáhla kadá druhá rána a teď neměl ani škrábnutí. Wow. Pozorně jsem zaostřila. Něco mi tady nehrálo. Podívala jsem se na Kitovi oči. Úplně bílý, ani zornička nebyla vidět. Skoro jako byakugan. Koukala jsem na to jako blázen. Co o tý technice Kito říkal? Že s tim vidí do budoucnosti? Takže dokáže vidět senseiovi pohyby ještě dřív, než je udělá. Bombítos. To se vždycky hodí. "Maiki! Už sem tady taky!" ozvalo se vedle mě. Michelle seděla na protější větvi. Usmála jsem se na ní. "Holky! To jste za tu dobu dokázali vylíst jenom tam? To se musíte polepšit. Teď si, ale dáte obě přátelák s Kitem. Žádný jutsu, jenom pěsti a kopance. OK?" zavolal na nás sensei. "Cože?! Že se musíme polepšit? Si děláte srandu sensei ne? Si to zkuste sám, když jste tak chytrej!" zaječela Michelle. Já jenom sklopila hlavu. Proč si máme dávat přátelák s Kitem? To je nesmysl. Nemáme šanci, když použije Shiori. "No tak. nma co čekáte. Pojďte." pobídnul nás znova sensei. Seskočily jsme ze stromu.
"Tákže. Prví půjde Michelle. Potom Maiki. Můžete použít zbraně, kekkei genkai, pěsti a kopance, ale ne jutsu." vyjmenoval sensei pravidla. "Ale sensei. Kekkei genkai je taky jutsu ne?" snažila jsem se opravit senseie "Maiki mezi tím je velký rozdíl. Někdy vám to vysvětlím. Připraveni? Tři, dva, jedna. Začněte!" mávl sensei rukou a ty dva se proti sobě rozeběhli. Mlátili do sebe hlava nehlava, házeli po sobě zbraně hlava nehlava. Ani jeden neměl žádnou strategii. Bože. To je úroveň. Bude to asi těžký, ale bdu se snažit Kita nějak překvapit. Nevím, jak dlouho mu trvá než Shorai aktivuje, ale pokud si povedu dovře už na začátku, mám to v kapse. Měla ybch udělat co nejvíc klonů, abych ho zmátla.
"STOP!" zakřičel sensei. Michelle s Kitem padli k zemi. Sensei každého z nich ošetřil zvlášť. Michelle se zotavuje strašně rychle. Kito se léčil i trochu sám. Přece jenom to je medik.
Dali jsme si půl hodiny pauzu a pak jsem šla na řadu já s Kitem. Chudák. Dneska už musí být dost. "Začnětě!" mávl na nás sensei. Rychle jsem vytvořila několik klonů a těmi obestoupila Kita. Každý klon po Kitovi hodil několik shurikenů a kunaiů. Já, jakožto originál jsem se rozebhěla přímo ke Kitovi. Byl ke mně zrovna otočený zády. Napřáhla jsem pravačku a udeřila. Zrovna se ke mně otočil obličejem a schytel do přímo do tváře. Klon to nebyl, ani Kawarimi, protože to "nepuflo". Kito se zastavil až o strom. Klony jsem odvolala a proměnila se ve vlka. "Ookami no jutsu!(vlčí klony)" křikla jsem za běhu. Vedle mě se objevili moji vlčí dvojníci. Udělala jsem jenom jedno gesto a hned se moji dvojnící rozprchli do různých keřů. Kito se pomalui sbíral ze země. Upřel na mě pohled. Už aktivoval Shorai. Teď věděl, co udělám. Ksakru. Běžela jsem pořád dál na něj. Byl už dost vyčerpaný a jeden ůj silný úder a už se vyčerpáním nezvedne. Jenže on už ví co udělám aniž bych to věděla já. Pěkně blbý. Už se chystal do obrané pozice. Kryl si pravý bok. Což znamená, že nějaký můj klon se bude snažit ho napadnout z boku, nebo ho napadu z boku já. Viděla jsem za Kitem hnout křoví a vlčí uši. Rychle jsem všechny klony odvolala. Kito teď měl zmatený obličej. Začal se rozhlížet. Ušklíbla jsem se. Teď! Skočila jsem a ve skoku se proměnila zpátky na člověka. Napřáhla jsem levačku. Začal si krýt levou tvář. Ušklíbla jsem se. Rychle jsem vymněnila ruce a udeřila ho do břicha. Kito se svalil na zem. Zakňučel bolestí. "Holka začínáš se mi líbit. Koukám, že si s tebou ještě užiju." ozvalo se mi v hlavě. Masaru. Úplně jsem zkoprněla.
Ne. Teď ne. "Ano. Teď ano. No tak. Doraž ho. Leží tady bezmocný na zemi. Stačí ho jenom otočit na záda a vrazit mu kunai přímo do srdce. Vždyť ani nedokázal porazit holku jako seš ty.No tak. Je to lehký. Chceš to ukázat?" šeptal mi v mozku. Znova se předemnou objevil jako stín. Zase ty oči. Ne! Masaru se ke mně blížíl a začal mě obklopovat. Ne! Já nechci! Jak se tomu mám bránit? Já nechci aby mě ovládl! Ne! Ne! " Teď se trošku pobavím ano?Tvou duši dočasně uspím a nad tělem převezmu kontrolu já. Nic s tím nezmůžeš. Teď už to změnit nemůžeš." zachechtal se. Cítila jsem, jako bych se začala propadat do temnoty. Ale pořád jsem viděla, co se děje. Ale jakoby z výšky. Viděla jsem sebe, teda vlastně svoje tělo, jak stojím nad Kitema a rty se mi stahují do úšklebku. Oči mi začali rudě žhnout.
Sensei a Michelle koukali nějak divně. Vylekaně. Masaru, vlastně já, se sklonilo ke Kitovi a opřelo ho o strom. Kito byl v bezvědomí. Masaru v mém těle se sedl na "bobek" a podíval se na Kita. "Teď ti končí život chlapče." vyšlo mi z úst. Hlas byl hrubý jako drátěnka a mrazilo z něj. Masaru se s kunaiem v ruce napřáhl a chtěl bodnout. "Maikiii!" zakřičela Michelle se senseiem. Masaru se očividně lekl a bodl. "Neeeee!" zavolala jsem. Snažila jsem se dostat z temnoty, ale nešlo to. Michelle se sensiem přiběhli a od Kita Masarua odtrhli. Sensei. Začal Kita ihned léčit a Michelle Masarua odváděla dál od těch dvou. "Nech mě ty šlapko! Pusť mě!" křičel Masaru na Michelle. Ta se ale nedala. Nejednou se Masaru zarazil. Pak se podíval na Michelle a nevrle pronesl : "Gekido."Tákže to by bylo všechno :D Ty obrázky sou vlastně dárek pro vás, protože mi dělíte strááánšou radost s návštěvností ^^ (včera vás dokonce bylo 38 -^^- )

Maiki-chan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥Blood princess♥ ♥Blood princess♥ | Web | 17. února 2012 v 0:27 | Reagovat

tákže fakt pěknej novej dess a šup šup ať to lítá já chci 19ku prosíííííííííím, s těma obrázkama to bylo upe luxusní hele ´´ tkže šup šup písej písej :D

2 Maiki Maiki | 17. února 2012 v 8:41 | Reagovat

:D noo ty mi máš co říkat s tim šup šup :D :D ale díky ^^ a na 19ku už letiiim :D :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama