Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Naše generace- 21.díl

19. února 2012 v 19:52 | Maiki |  Naše generace

Nakonec jsem stejně zabloudila domů. Sedla jsem si k rybníčku a seděla. Jak to, že jsou nezvěstní? Jakto? Vždyť to jsou naši. Ti se přece nemůžou jentak ztratit. Když nad tím tak teď přemýšlím je ze mě částečný sirotek. Není jistý, že se neobjeví někdy brzo, ale už to je víc jak týden, co šli na misi.
Další týden jsem strávila v posteli. Nic se mi nechtělo dělat. Ani jsme mezitím neměli žádný trénink. Musím něco dělat. Musím si vyčistit hlavu, jinak tady shniju. Mohla bych zajít za Michelle a Kitem jestli nechtějí něco podniknout. Šla jsem nejdřív za Michelle.
Zaťukala jsem a čekala než Michelle otevře. Nic. Zkusila jsem to znova. zase nic. "Kohopak hledáš děvěnko?" ozvalo se za mnou. Otočila jsem a uviděla starou paní s nákupe. "Dobrý den. Já tady čekám na kamarádku co tady bydlí, ale asi není doma, protože neotvírá." odpověděla jsem zdvořile paní. "Ah. Ty tady čekáš na tu sirotu. Když jsem šla asi tak v 8na nákup tak mě málem srazila ze schodů. Když se omlouvala mluvila něco o tréninku. Asi na něm ještě pořád bude." oznámila mi paní. Cože?! Michelle šla na trénink? A nestavila se u mě? Je 10 pryč. To bych jí slyšela. Třeba šla trénovat sama. Musím to zkusti u Kita. "Děkuju." zavolala jsem an paní a běžela ke Kitovu domu.
"Ne Kito tady není. Ráno šel a trénink. Asi se vrátí večer jako každý den." oznámila mi Kitova maminka když jsem se jí zeptala, jestli je Kito doma. "Aha. Děkuji vám a promiňte, že jsem obtěžovala. Nashledanou." otočila jsem a šla pryč. Michelle a Kito jsou na tréninku. Určitě tam bude i sensei. Musím na cvičiště, kde jsme trénovali všichni naposledy.
"Výborně Michelle, už ti to jde dobře. Kito ty ještě musíš zamakat." uslyšela jsem senseiův hlas. Byla jsem pár metrů od nich. Zrychlila jsem tempo. Když jsem doběhla na cvičiště byla jsem celá zadýchaná. Michelle s Kitem seděli na stromech a něčemu se smáli. Sensei stál pod stromem. Šla jsem pomalu k nim. Co se to děje? Proč mě vynechali? Proč? Jsem přece taky člen týmu. Nikdo si mě nevšiml. Celkem mě to štvalo, ale nechtěla jsem,a by vztek zvítězil. Proto jsem se uklidnila. Šla jsem k nim. Když jsem se postavila vedle senseie pronesla jsem : "Proč jste mě nezavolali?" všichni na mě upřeli pohled. Nikdo nic neříkal. "Odpovězte mi prosím. Ptám se, proč jste mě nezavolali, že je trénink." zvýšila jsem trochu hlas. "My mysleli, že ti je špatně. Tak jsme tě raději nechali se z toho vyléčit." ozval se Kito. "Jenže mě nebylo špatně. Celou dobu jsem zdravá jako rybička. Možná jsem měla menší depresi z toho, že mi zmizel zbytek rodiny a už pár týdnů o nich nikdo nic neví, ale z toho jsem se vyhrabala. Mohli jste se alespoň stavit na návštěvu. Místo toho jste se na mě vykašlali." začal se mi třást hlas. Nikdo nic neřekl. Atmosféra by se dala krájet. "A jak jsme to mohli vědět?! My mysleli, že jsi nějak onemocněla. Ty jsi taky mohla dát zprávu ne? Celou dobu jsi nevystrčila nos z domu a…" začala chrlit Michelle. Sensei ji pohybem ruky umlčel. "Maiki nikdo se na tebe nevykašlal. Jenom jsme nevěděli, jak to všechno snášíš a proto jsme se nestavili. Bylo to asi špatně, ale my si nemohli dovolit zaostat v tréninku. A ty jis teď značně pozadu. Teda pokud nevyšplháš pomocí chakry až úplně na vrchol stromy a neumíš nějakou suprovou novou techniku." oznámil mi sensei. "Já nejsem pozadu." pronesla jsem rázně. Rozeběhal jsem se proti stromu kde seděli Michelle s Kitem. Cestou jsem nahromadila chakru do chodidel. Ukážu jim, že pozadu nejsem! Vyběhla jsem na strom a běžela. Ani bych se nadála stála jsem na vrcholu stromu. Ostatní jenom koukali s otevřenou pusou. "OK. všichni pojďte dolů ukážete mi, co jste di procvičili za techniky." zakřičel na nás sensei. Seskočili jsme dolů a šli dál od stromů. "Začne Kito. Pak půjde Michelle a nakonec teda ty Maiki." oznámil nám sensei. "A Maiki. Poslouchat za dveřmi není hezký." prohodil ke mně ještě sensei. On věděl, že jsem poslouchala za dveřma. Hm. Kito vykročil vpřed. Složil pečetě a zařval: "Katon: Goukakyuu no Justu!" vyplivl obrouvskou ohnivou kouli. Wow. Koule si putovala dál. "Ajej." houkl Kito. Koule letěla přímo na stromy. Tohle bude zlý. Vzhledem k tomu, že jako jediná mám vodní podstatu chakry. Zakoulela jsem očima a rozeběhla se ke kouli. "Maiki ne!" křičeli za mnou. Jenom jsem se usmála. Když jsem kouli předběhla postavila jsem se před ní a křikla: "Suiton: Mizu rappa!(voda: vodní vlna)" a dala jsem si ruku před pusu. Foukla jsem a z pusy mi vylítla vlna a pohltila kouli. Nebezpečí bylo pryč.
Došla jsem zpátky k ostatním. Jenom koukali. "Ehm. Kdo,že je další?" zakašlala jsem. "Já!" přihlásila se Michelle a vystoupla vpřed. Postavila se do bojový pozice a křikla: "Raijū Hashiri no Jutsu(Technika bleskové běžící bestie)!" a pravačkou švihla dopředu. Z ruky jí vyběhla jakási potvora, která běžela. Brzo se rozplnula, protože neměla cíl. Úžasný. Čuměla jsem na to jak blbec. "Děcka smekám. Tohle je bomba. Máte talent. Maiki umíš ještě nějakou jinou novou techniku?" otočil se na mě sensei. "No…. mám, ale moc mi nejde." špitla jsem. "Tak nám jí ukaž." usmál se sensei. Trochu jsem povystoupila dopředu. Spojení už mi celkem jde. Všimla jsem si v knize jedný ledový techniky. Jak jenom to bylo? Á už vím. Křikla jsem: " Setsuzoku yoso: Hyouton( spojení živlů: led), Hyouton: Takge no shi( led: trny smrti)!" přede mnou se ze země vyřítily ledový trny a zabodli se do stromů. "Bombaaaaa!" zakřičela Michelle za mnou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ara Ara | Web | 19. února 2012 v 22:14 | Reagovat

20-21 perfektní :D

2 Maiki Maiki | 20. února 2012 v 14:30 | Reagovat

heh děkuju ^^ :D

3 Sam Sam | 20. února 2012 v 21:02 | Reagovat

Chce to 22,23,24,25,26 atd.
jinak je to supr povidka :-D  :-D  :-D

4 Maiki Maiki | 21. února 2012 v 12:18 | Reagovat

:D he už se na tom pracuje a díky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama