Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Naše generace- 22.díl

24. února 2012 v 16:29 | Maiki |  Naše generace


Otočila jsem se a tvářila se rozpačitě. Přece jenom jsem se tak trochu vytahovala a to není hezký. Michelle ke mně přiběhla a začala do mě hučet, že to je bezva, že to chce umět taky apod. Já se jenom usmívala. Kito ke mně taky přišel a začal mě obdivovat. Sensei jenom uznale pokýval hlavou. "Techniky máš dobré, ale netrénovala jsi s námi týmovou práci. Brzy budou chunninské zkoušky a určitě tam bude úkol na týmy. Takže bysme to měli procvičit." poučoval nás sensei. Tenhle, že má ženskou? Pořád? To ho furt ještě neopustila? Takovýho kecala bych vyhodila hned. Jenom jsem se na senseie podívala pohledem jestli-budete-dál-kecat-tak-usnu. Sensei to očividně zporozorval a zatvářil se kysele. Zato já jsem vycenila zuby. Tohle mě bavilo. Najednou mi bliklo v hlavě. Skočila jsem šipku do křoví a zavyla. Všichni byli mimo. Hehé. Tiše jsem se vynořila ze křoví a tiše zezadu skočila na Michelle. Ta se lekla a jednu mi natáhla. "Auvajsky. Mohla jsi mě varovat. teď mám bouli." naříkala jsem a držela se na hlavě, kde se mezitím objevila pěkná boule, ze který mi čouhal vlas. Když jsem ho chtěla vytrhnout, aby mi tam nepřekážel projela mi boulí krutá bolest. "Uááááááááá." zaječela jsem a začala si znova tisknout bouličku. Klekla jsem si a držela si svoje bebíčko. Najednu mi něco zachrastilo vedle ucha. Podívala jsem se směrem, odkud vycházel zvuk, ale to jsem neměla dělat. Byla tam strašidelná tvář. Lekla jsem se a začalakřičet. Lehla jsem si na zem a ječela. Když mi začal docházet dech a bolest v krku se objevila přestala jsem vřeštět. Podívala jsem se kolem sebe. Všichni se váleli smíchy po zemi. "K-kdy-kdyby ses vi-viděla." hýkala smíchy Michelle. Kito byl rád, že popadá dech a přitom dělal xichtíky. Sensei se sice po zemi neválel, ale utíral si slzy. Nafoukla jsem tváře. Pak je zase splaskla. Přišla jsem k Michelle a dala jí do hlavy pěstí." Uáááá. Co děláš? To bolí?" zakřičela. "To máš za ten strašidelnej obličej." řekla jsem nafučeně. Udělala na mě smuný očička a ukázala na Kita. "To on." zašeptala a mnula si bouli. "Promiň Michelle." omluvila jsem se jí a směřovala si to ke Kitovi. Pořád se ještě smál. Popadla jsem ho za límec a dala mu pěknou šlupku do hlavy. Hned mu naskočila boule. Dokonce dvojitá. Všichni jsme měli boule kromě senseie. Michelle svitnul nápad. Popadla tlustej klacek, rozeběhla se, vyskočila a s elánem praštila senseie do kebule. Sensei vyvalil oči a na hlavě měl bouli velkou jako všechny naše dohromady. Teď jsme se rozesmáli všichni.
"Já už musím domů. Určitě na mě čekají s večeří." loučil se Kito a pomalu mizel ze cvičiště. "Já taky musím domů. Jinak bych měl průšvih. Hehe." podrbal se sensei na hlavě a s kouřem zmizel. "No. Co budeme dělat my?" zeptala jsem se Michelle. Pokrčila rameny. "Nechceš k nám? Uděláme si bomba večer." blísklo jí v očích a už mě táhla za ruku k ní do bytu.
"Hele mám tady nějaký chipsy. Dáš si?" volala na mě z kuchyně. "Jasně." odpověděla jsem jí. U Michelle jsem už nějakou tu dobu nebyla. Nepořádek jako vždycky. V ložnici měla svojí "palandu". Vlastně to byla hodně vyvýšená postel, pod kterou byl úložný prostor. K matraci s pěřinou a polštářem sahal malý žebřík. Stěny měla počmárané ornamenty a obrázky tygrů. Na stolku pod postelí byla rodinná fotka. Hodněkrát jsem si jí prohlížela. Vžycky tam vypadají tak šťastně. "Maiki! Pojď! Pustím film!" zavolala na mě z obýváku. "Joo! Už jdu!" zavolala jsem zpátky a šla do obýváku.
Michelle pustila horor. Trubka. Ví, že se leknu skoro všeho. Ale tohle naštěstí nebyl lekací film. Nějakej masovej vrah mučil lidi, pak vzal jejich krev a umyl se jí. Z mrtvol si dělal figuríny a mluvil s nima jako s živejma. "Áááá." zaječela jsem. Právě se totiž na obrazovku přitiskla ženská bez oka, nosu a půlky lebky. Všude měla krev. Fujky. Michelle se na to znuděně dívala. "Nuuda." prohlásila.
Konečně začli běžet titulky. Varování. Co? Začla jsem nahlas číst. "Po shlédnutí následující ukázky neručíme za váš život. Radíme vypnout tento film, dokud to půjde. Pak ať se budete snažit jak chcete to už nepůjde. Pokud, ale chcete riskovat životy, dívejte se dál. Michelle vypínám! Okamžitě!" chtěla jsem se vrhnout k televizi, ale Michelle mě zastavila. "Simtě. Ovladač mám já a já to vypnout nechci. Hezky to dokoukáme." vyplázla na mě jazyk. "Ale Michelle." kníkla jsem. Televize začala zrnět a něco odpočítávat. Začala jsem panikařit. Běžela jsem to vypnout postaru, ale nešlo to. Sakra! Ven z elektriky! Vypojila jsem kabel, ale televize pořád odpočítávala. 3. 2. 1. Z televize se ozval smích a zrnění přešlo v takový ty vodorovný pruhy. Nebylo z toho nic rozeznat. Obrazovka se nakonec vypla sama. "Slabýýý." zahučela Michelle a protáhla se. Pak usnula. Já ještě po*****á strachy jsem se klepala. Nakonec jsem i tak usnula.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kačíík Kačíík | Web | 24. února 2012 v 16:34 | Reagovat

Ahoj, u mě je přiháška do VFS (velké fotografické soutěže) .. Do ničeho tě nenutím, ale byla bych ráda, kdyby ses přihlásil/a. :)
http://kaciikblog.blog.cz/1202/sonf-prihlaska#komentare

2 Ája z ♥90210♥ Ája z ♥90210♥ | Web | 24. února 2012 v 16:36 | Reagovat

Miluju takové Fanfiction ♥ :)

3 ♥Blood princess♥ ♥Blood princess♥ | Web | 24. února 2012 v 16:56 | Reagovat

tenhle díl je prostě upe best!! xD xD hej moment.. oni sou vlastně všechny :D ale tenhle je fakt luxusní xD já cu další ´´ rychle piš piš :D

4 Maiki Maiki | 24. února 2012 v 17:47 | Reagovat

[1]: promiň, ale já opravdu nemám chuť se do podobných soutěží hlásit :)

[2]: děkuju :)

[3]: díky :D a nebo už se píše :D a ty bys zase měla máknout na 7če :D :D

5 Ara Ara | Web | 25. února 2012 v 13:53 | Reagovat

jj je to pecka :) :D

6 Maiki Maiki | 25. února 2012 v 15:29 | Reagovat

[5]: děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama