Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Naše generace- 23.díl

25. února 2012 v 19:41 | Maiki |  Naše generace
Další díl :D Lidi já jedu :D
Ráno jsem se probudila a rozhlídla se. Michelle spala rozvalená na gauči a cosi si mumlala. Já sem sebou plácla zpátky na zem. Očividně jsem spadla v noci z gauče. Zem byla studená, takže jsem se hned zase zvedla. Zamířila jsem si to do koupelny. Michellin byt jsem znala jako svůh vlastní. Rozsvítila jsem a koukla se do zrcadla. Lekla jsem se sama sebe. Vlasy mi všude trčeli, u pusy jsem měla něco zaschlýho( chjo zase sem spala s otevřenou pusou a poslintala se) a pod očima mega kruhy. "Hajááá! Au!" ozvalo se z obýváku. Přiběhla jsem tam a uviděla Michelle ropláclou na zemi. To byl pohled. Boha. Zvedla ke mně hlavu. Měla výraz, jako kdyby jí někdo nadopoval koksem. Totálně mimo. "Héhé. Hvězdičky." zvedla ruku a chňapala kolem sebe. Ach jo. V koupelně jsem vzala kelímek, napustila do něj vodu( ledovou) a šla jí stříknout na Michelle. Když byla celá mokrá okamžitě si sedla a koukala se kolem sebe. Úplně vyvalená kroutilůa hlaou ze strany na stranu až se zastavila pohledem na mě. Voda se z ní začala orpařovat, protože soptila vzteky. "Mrcho!" vrhla se na mě a začala mě lechtat. Ví, že lechtání je moje velká slabina. Řehtala jsem se a nemohla popadnout dech. Když jsem jí chtěla ze sebe strhnout omylem jsem jí šťouchla do břicha. A prase zakvičelo. Michelle se okamžitě stáhla a hladila si místo, kam jsem jí žďuchla. Já se okamžitě zvedla na nohy a šla se podívat ven z okna. "Hele, kde je to prase, co tu kvičelo?" ptala jsem se Michelle a pořád pohledem hledala růžovoučké prasátko, co kvíklo. Dívala jsem se i na chodbě, ale tam nikdo. Pak mi v hlavě svitlo. Otočila jsem se na Michelle. Pomalu jsem šla k ní a zdvihla ukazováček. Michelle polil pot. "Muhehe. Ty pchasé." usmála jsem se a znova jí šťouchla do břicha. Zase nšco kvíklo. Šťouchala jsem do Michelle dál a dál a Michelle pořád kvičela a kvičela. Šíleně mě to bavilo. Nakonec jsem toho přece jenom nechala. Umyly jsme se, najedly, vzaly si věci a šli ven trénovat.
" Holky zase pozdě." káral nás sensei. "Gomenne sensei." omluvily jsme se. " No to je jedno. Máme se hlásit u Hokageho. Pojďte." zavelel a my šli za ním. Šli jsme v klidu dokud mi zase neruplo v bedně. Chytla jsem Kita za krk a udělala mu ořecha. "Tak co ty divnej vlase. Už seš úplně v cajku?" zakřenila jsem se na něj. "Kdybys toho nechala byl bych." zachrčel. "Sorry. Moje vina." pustila jsem ho a začala si poskakovat.
"Dále." ozvalo se zvenitř a my vešli dovnitř. Vevnitř stálo dalších pár týmů. U některých jsem si všimla i jiný čelenky, takže tu nejsou jenom Konožští, ale třeba i píseční, zvuční apod. "Výborně. Jsme tu všichni. Takže vy všichni jste součástí chunninské zkoušky. Koná se právě od této chvíle. Vaši senseiové vám dají podrobnější pokyny, ale jenom to. Potom už do ničeho zasahovat nebudou. Takže prosím vás pánové a dámy, aby jste své týmy odvedli na určené místo a dali mu pokyny. Můžete jít." povídal Hokage. "Pojďte za mnou děcka." vyzval nás sensei. Tak jsme šli. Michelle ještě někomu mávala. Naruto. Taky jsem mu zamávala a šla za senseiem.
Došli jsme až do akademie. Do jedný prázný učebny. "Takže poslouchejte. Tohle jsou chunninské zkoušky. Při nich vám nebudu moct s ničím pomáhat ani do ničeho nějak zasahovat. Jenom teď vám dám pokyny k první zkoušce. Takže. Je v učebně 5B. Nemůžu vám říct nic bližšího, než to, že budete pod přísným dohledem. Snažte se, aby jste uspěli. Držím vám palce a přeju hodně štěstí. Teď běžte." domluvil a vystrčil nás z učebny. "No bezva. Holky, vy jste sem chodily na akademii. Kde je ta čebna 5B?" zeptal se Kito. "Támle." řekly jsme obě najednou a každá ukázala na jendu stranu. Já doleva, Michelle doprava. Boha. Michelle, ale na nic nečekala, čapla nás za ruce a šli jsme.
"Hele. 5B. támhle." ukázl Kito. Vešli jsme dovnitř. Byla tady spousta lavicí. Půlka byla prázdná. Rozhlídla jsem se a uviděla pár známých tváří, včetně Naruta. Ale nebyli posazení po týmech a na každý lavici byl papír a pár tužek. Takže test. Ach jo. "Hej vy! Ty kluku si sedneš vedle támhle tý růžovlasý. Ty hnědo-černo vlasá si sedni vedle támhle tý blondýny v červenym tričku a ty vedle toho blonďáka ." rozesadil nás týpek s jizvama na tváři, černym šátkem na hlavě a celej vlastně v černym plášti. Šla jsem si sednout vedle blondýnky v červenym tričku. Vypadala trochu rozrušeně. Byla jsem až v zádu. Viděla jsem na Kita. Ale na Michelle jsem neviděla vůbec. "Ahoj. Já jsem Maiki. Taky jsi nervózní?" otočila jsem se k blondýnce. "Celkem jo. Já jsem Shima. Já jsem sem nechtěla, ale naše senseie to rozhodla." odpověděla mi . "Aha. S kým jseš v týmu?" zeptala jsem se Shimi. "Támhle s tou blonďato- hnědovlasou, to je Alera. A támhle s tou brunetkou, to je Nikitha." ukázala mi na dvě holky. Jenom jsem pokývala hlavou. "A s tebou v týmu je kdo?" zeptala se. "Támhle ten kluk, jmenuje se Kito. A někde vepředu je Michelle. To je ta, co má fialovo-blonďatý vlasy v culíkách." natahovala jsem krk, abyhc někde uviděla Michelle, ale marně. Taky jenom pokývala hlavou. Místnost se začala pomalu zaplňovat. Když už všechny místa byli obsazený, tak ten týpek co nás rozsazoval nám začal říkat pokyny. Jako,že když budeme opisovat a několikrát nás přisthnou, celej tým skončil. Až teď jsem si všimla chlápků sedících po stěnách učeby se zápisníky. Na celý test jsme měli hodinu. "Začnětě!" řekl a všichni obrátili svoje testy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terka ') Terka ') | Web | 26. února 2012 v 14:44 | Reagovat

Ahoj. Máš parádní blog.. Moc se mi líbí.. Mohla by ses prosím kouknout na ten můj. Je úplně nový a chtěla bych vědět tvůj názor :)

2 Ara Ara | Web | 27. února 2012 v 19:34 | Reagovat

bájo jsem zvědavá jak to dopadne  xD :-D

3 Maiki Maiki | 27. února 2012 v 19:39 | Reagovat

[2]::-D  :-D pochavala vždycky potěší děkuju Aro ^^ a neboj už se píše další ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama