Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Naše generace- 5.díl

5. února 2012 v 12:56 | Maiki |  Naše generace
"Cože?! Zase u toho hnusnýho Ichiraku?! To seš tak strašně nevděčná?! To ti tady nechutná?! Co?! Podívej se mi do očí a řekni mi pravdu! Jedla jsi tam nebo?!" stála přede mamka. Úplně jsem cítila, jak je naštvaná. Už chci misi. Chci pryč. Bože. Sebrala jsem odbahua podívala se jí od očí. "Mami. Sensei nás tam pozval všechny za plsnění jeho zkoušky. Byla by neslušnost tam nejít a nenajíst se s ostatníma. To by… Au!" ani jsem nedokončila větu. Takovej lepák mi přistál. Au. "Lhářko! Byla jsi tam s Michelle. Eclair to viděla! Bavila jsi se Michelle! S tamtěma dvouma si neprohodila ani slovo! Seš bez večeře, za to, že seš tak nevděčná!" křičela. Ségra s tátou nás pozorovali. Viděla jsem se zlomyslný úšklebe na sestřině tváři. Zmije jedna! "Mazej do pokoje!" ukázala ven z kuchyně. Jak ráda půjdu k sobě do pokoje. Šla jsem okolo stolu a najendou mi přistál další lepák zezadu. Ale takovou silou, až jsem si dala tlamou o zem. Podívala jsem se ke stolu a táta měl napřaženou ruku. To už bylo moc. Rozbrečela jsem se a zdrhla do pokoje. To je tak nefér! Nesnášim je! Nesnášim! Tohle dělat vlastnímu dítěti! Bože. Já chci misi.
Ráno jsem se rychle vytratila, abyhc zase neschytala nějakou ránu. Šla jsem k Michelle. Nevím kam jinam bych šla.
"Jé Maiki ahoj. Co tu děláš?"koukala na mě jak puk Michelle. Měla na sobě zásteřu a v ruce vařečku. Asi se snaží si uvařit. "Jdu za tebou jestli ti to nevadí. Nechceš pomoct?" zeptala jsem se jí. zatáhla mě rychle dovnitř a strakala do kuchyně. Na sporáku něco bublalo a na lince stála podnos s konvicí čaje a hrníčkama. "Počkej vypnu ten sporák a něco ti ukážu." mrkla na mně. Vypnula to bublající cosi a ukázala na konvici. "Maiki koukej na to." úplně jí jiskřilo v očích. Popadla pokličku z konvice a položila jí na linku. Poklička se rozjela. Když dojela Michelle jí pustila znova. A znova. A znova. Byla u toho úplně unešená a já se rozřehtala až se mi podlomili kolena. Brečela jsem smíchy. Jak málo stačí ke štěstí. Koukla jsem na Michelle. Když jsem viděla co dělá okřikla jsem se s smíchem: "Nerovnej si ty kozy." a zase jsem se naplno rozřehtala. Jsme jak kůň. "Já za to nemůžu. Mně to padá." obhajovala se. Panebože. Najednou se mi v hlavě blikla žárovka. " Pojď na louku dáme závody." byla jsem ze svýho nápadu úplně unešená. Michelle rychle dala pokličku na konvici, sundala zástěru, odložila vařečku a už jsme si to hnali ulicema k louce.
"Holky! Počkejte!" ozvalo se za náma. Byl to Kito. "Ahoj Kito, co se děje?" zeptala jsem se. Kito se jenom zazubil. "Máme misi." řvypadlo z něj. "Yahooooooooooo mise mise miseeee." zavřískala jsem na celý kolo. Konečně mise. Jooooo. "Máme se dostavit do kanceláře Hokageho." "Jdeméééé." zakřičela jsem a štrádovala si to do kanceláře třetího. Už by to chtělo, aby ten dědula šel pryč. Chce to novýho Hokageho.
"Dobrý den Hokage-sama. Volal jste?" zeptali jsme se , když jsme vešli dovnitř. V kanceláři stál Shin-sensei, Sakura, Uchiha,Naruta a jejich sensei. "Mám pro vás všechny misi. jde o misi třídy C. Máte doručit tyhle dokumenty do Sněžné. Normálně by to zvládl jeden tým, ale protože se těch dokumentů nahromadilo hodně a jeden tým by to nesvedl, tak jsem zavolal dva týmy. Vyrazíte zítra. To je všechno. nashledanou." dořekl. "Nashledanou Hokage-sama." pozdravili jsme sborově a vyšli z kanceláře. Jo! Do Sněžný! Hahá to bude dobrá štrekaaa. Juhuuu. "Děcka doma se sbalte a v 10:00 před hlavní branou jo?" sdělil ná Shin-sensei. "Hai." zasalutovala jsem. Koukali na mě jako na blázna, ale mě to bylo jedno. "Hele teď můžem na tu louku." žďuchla jsem do Michelle. "No jasně!" rozeběhla se směr louka. A já za ní.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ara Ara | Web | 5. února 2012 v 14:14 | Reagovat

opravdu se ti to moc povedlo ^^

2 Maiki :)) Maiki :)) | Web | 5. února 2012 v 14:37 | Reagovat

děkuju :-)  :-)

3 Ara Ara | Web | 5. února 2012 v 17:05 | Reagovat

v jakém programu děláš rpc/oc? :-)

4 Maiki :)) Maiki :)) | Web | 5. února 2012 v 18:29 | Reagovat

v PaintTool Sai :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama