Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Naše generace- 6.díl

5. února 2012 v 20:53 | Maiki |  Naše generace


Na louce jsme se s Michelle poradáně vyblbli. Skákaly jsme jedna přes druhou, zavodily a prostě dělally kraviny. Když sluníčko začal zapadat, usoudila jsem, že musím domů si zabalit na misi. Rouzloučila jsem se s Michelle a šla domů.
Všichni jsou na zahradě. Evidentně jim je jedno, že jsem celý den pryč. To táta ani ségra nemají mise? To je divný. "Ahoj." pozdravila jsem je. Nic. Zase. Ach jo. Musím, si říct o plášť na misi. Přece tam nepůjdu na lehko. Mamka bude vědět, kde ten plášť je. "Mami. Máme misi. Zítra jdeme so Sněžné a já… já potřebuju ten plášť na zimu víš?." podívala se na mně. Usmála se a šla dovnitř do domu. Za chvilku se vrátila s fialovým pláštěm. "Chceš pomoct s balením?" zeptala se mile. To bych od ní nečekala. Páni. "Hai." kývla jsem na souhlas.
Vyhrabali jsme batoh a mamka mi tam pomohla dát oblečení. Dlouhý triko s dlouhym rukávem, dlouhý kalhoty, plášť, spodní prádlo. Na chvilku jsem odběhla a vrátila se s kulichem. Jako malá jsems i ho strašně přála a naši mi ho nakonec museli koupit. Pořádmi byl. Ikdyž trošku menší. Mamka se rozchechtala, když jsem se do pokoje vrátila s kulichem na halvě. "Maiki, kulich potřebovat nebudeš. Na to je tady dyžtak kapuca od pláště. Vem si tam hlavně hodně vody a jídla. Můžete se ztratit a co potom? Musíš mít zásoby." řekla a šla zpátky do zahrady. Za tuhle pomoc jsem jí hodně vděčná. Možná bhyc si mohla udobřit i Eclaire. Přece jenom to ode mě bylo trochu přehnaný použít jutsu na přátelák.
Na zahradě nebyla. Asi bude v pokoji. Zaklepala jsem. "Dále." ozvalo se zevnitř. Když mi uviděla zamračila se a štěkla: "Co chceš?!". "Já….no….já…." koktala jsem. Nevěděla jsem, jak to mám přesně naformulovat. "Tak co?! Jestli tady budeš takhle koktat, tak vypadni!" řekla zvýšeným hlasem. "Omlouvám se." šeptla jsem. Nastražila uši. Asi moc dobře neslyšela. "Omlouvám se ti. Za ten přátelák. Bylo to překnaný. Já…. promiň." sklopila jsem pohled. "Maiki. Poslouchej. Já se na tebe nezlobím. Vím, že jsi chtěla vyhrát, ale chtěla jsem aby sis uvědomila chybu a omluvila se mi sama." řekla s úsměvem. "Hm. Tak… já už půjdu. Ještě bych si měla dobalit věci. Máme misi ve Sněžný." otočila jsem se a byla na odchodu. "Počkej Maiki. Něco tu pro tebe mám." zarazila mně. Otočila jsem se směrem k ní a viděla, jak v ruce něco drží. "Na. To je pro tebe. Za tu maturitu." usmála se a vtiskla mi to do ruky. Byly to bezprstý rukavice. Fialový. Ladily mi k tričku. "Tak dobře hřejou v zimě. Takže si je můžeš vzít i na tu misi." usmála se a mírně mi rozcuchala vlasy. "Arigatou." poděkovala jsem jí a šla zpátky k sobě. Rukavice jsem dala do malý kapsičky po straně. Určitě se budou hodit.
K večeři jsme měli nějakou neidinfikovatelnou kaši. Rychle jsem jí do sebe hodila a šla do pokoje. Nevěděla jsem co dělat, tak jsem zasedla ke stolu, vzala papír, barvu a štěstec a něco si čmárala. Vznikl mi z toho vlk. Alespoň jsem ho v těch čmárancích viděla. Podívala jsem se na hodiny. 22:30. Měla bych jít spát, nebo zítra neujdu ani krok. Ajo! Teplý pyžamo si ještě musim hodit do batohu. Ták. Hotovo. Radši jsem ještě zkontrolovala obsah batohu. Dlouhý kalhoty, dlouhý triko s dlouhym rukávem, plášť a spodní prádlo. Asi si ještě vemu návleky na nohy. Pro jistotu. O rýmu nestojim. Pak jsem se jenom převlíkla do vlstního pažama a zalehla do postele.
"Hmmmm. Kolik je?" zamumlala jsem a podívala se na budík na nočním stolku. 10:55- Vytřeštila jsem oči. Tolik? Všichni na mně určitě čekají jakou dobu. No do pr… Rychle jsem se převlíkla, umyla, učesala, popadla batoh a vyběhla do kuchyně. Na stole ležel balíček s jídlem a pár lahví vody. Naházela jsem to do báglu a doslova zdrhala k hlavní bráně.
Tamhle jsou. Vypadají celkem naštvaně. Ale moment! Není tam sensei Naruta, Sakury a Sasana. Takže nejsem poslední. " Promiňte, že jdu pozdě. Mně nezvonil budík. Strašně se omlouvám." ryychle sjem blábolila, když jsem k nim doběhla. Vypadali naštvaně, ale hned se tomu zasmáli. Jenom Michelle měla pořád ten načuřenej pohled. A sakra. Má zase blbou náladu. Supeer. "Shin-sensei, kde je sensei jejich týmu?" zeptala jsems e senseie a ukázala na Naruta, Sakuru a Sasana. "No víš Maiki, Kakashi má ve zvyku pořád chodit pozdě. Původně jsme se měli sejít v 11:00, ale protože znám Kakashiho, tak jsem řekl sraz v 10:00." podrbal se sensei na hlavě. "Kakashi-sensei! Jdete pozdě! Zase!" vykřikl Naruta a Sakura najednou. Kakashi k nám právě přicházel. "Jo, jo tak se nezblázněte. Shine můžeme vyrazit?" zeptal se Kakashi Shina-sensei. Až teď jsem si ho mohla pořádně prohlídnout. Měl přes půlku obličeje masku a pásku přes jedno oko. Podívín.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ara Ara | Web | 6. února 2012 v 14:41 | Reagovat

super díl ^^

2 Maiki :)) Maiki :)) | Web | 6. února 2012 v 15:38 | Reagovat

děkuju :)

3 Tsumiko.chan Tsumiko.chan | E-mail | Web | 28. června 2012 v 22:43 | Reagovat

Podivín :DDDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama