Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Za dvěřmi je vrah

5. února 2012 v 12:27 | Maiki |  Jednorázovky

Ahoj. . :) . Tuhle povídku sem psala na olympiádě z Čj :D a chtěla sem jí poslat do literární soutěže, jenomže byla moc krátká :/ tak sem místoto toho poslala Doragáč ^^ :D :D . Vlastně ani nevim, proč to sem dávám až teď :D. Je to určitě takový 2 měsíce starý :D :D
snad se bude líbit :)
Za dveřmi je vrah
Zase ten divný pocit.
Celý den mám takový divný pocit, jako by mě někdo sledoval. Opravdu. Když jsem šla do školy, měla jsem pocit, že mě někdo velmi bedlivě zkoumá má záda. Pocit mě ale přešel, když jsem došla do školní budovy. Potkala jsem zde své kamarádky a kamarády, kteří mi pomohli na ten pocit zapomenout. Jenže teď, při poslední hodině mám znovu dojem, že mě přes okno někdo bedlivě pozoruje. Jenže když se podívám ven, nikdo tam není.
Už mě svrbí od toho pohledu celé tělo. Brrr. Ty hodiny se snad zasekly. Proč se ta hodina musí tak táhnout? Nejraději bych už byla doma.
Pět minut a budu volná. Ťuk, ťuk. Někdo zaklepal na dveře. Byla to naše třídní. " Promiňte, že vyrušuji, pane kolego, ale chtěla jsem oznámit třídě, ať neodcházejí domů. Chtěla bych s nimi mít třídnickou hodinu. Jakmile zazvoní, prosím dostavte se před učebnu hudební výchovy." dořekla a odešla. To si z nás dělá srandu?! Ve třídě nastal šum a učitel se nás pokoušel uklidnit, ale marně. To už zvonilo a všichni vyběhli jako stádi gazel ven. Jen já se loudala jako slimák.
Celá škola až na naši třídu je prázdná. Třídní zase řěší, že kluci chodí šmírovat do dívčích šaten. Jsem duchem mimo. Pořád mám ten nepříjemný pocit. "Paní učitelko, mohu prosím na WC?" zvedla ruku Tara a učitelka jen souhlasně kývla.
Uplynulo už víš jak hodina a polovina třídy nikde. Všichni, co odešli, šli buď na WC nebo se podívat po těch, co se nevrátili. " A dost! Všichni pojďte se mnou! Jdeme se za nimi podívat! Claire, ty tu prosím zůstaň, kdyby se někdo vrátil." ukázala na mmě a se zbytkem třídy odešla.
Pět minut, deset, patnáct, dvacet. Skoro půl hodiny jsou pryč. Celkem dost se nudím.
Tak jo. Jdu se po nich podívat. Jenže sotva stanu na chodbě, pohltila mě tma, chlad, úzkost a znovu ten nepříjemný pocit. Pomalu jdu k toaletám. Proč se mi zdá, že tu kromě naší třídy je ještě někdo další? Nejistě tevírám dveře na záchody. Nikde nikdo. Třeba někdo bude v kabince. Pomalu otevírám dveře.
"Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa." zaječela jsem z plných plic. Pane bože! T- to je přece krev? ano, je to krev. Je po všech stěnách kabinky. Záchodové prkýnko je sklopené, něco z něj čouhá. C-co?! T-to nemůže být…Ano je! Je to prst! Znovu se z mého hrdla ozval hlasitý jekot. V záchodě byl rozporcovaný člověk! Musím pryč! Teď už mi je jasné, proč se nikdo nevrátil. určitě se po škole pohybuje nějaký psychopat! Rychle pryč!
Utíkám, co mi nohy stačí. Chci jen jedno. Pryč! Musím sehnat pomoc. Východ!
Konečně. Co?! Je zamčeno! To ne! "Pomoc! Kdokoli! Pomóóóc!" bušila jsem na dveře. Někde z chodby se ozval smích. Ledový smích. Smích vraha. Přece kromě těhle dveří musí být i jiný východ. Musím ho najít!

Zkusila jsem snad už všechny vchody, dokonce i okna. Moment! Vždyť mám v tašce mobil! To je ono. Zavolám o pomoc. Namířila jsem si to do hudebky.
Nikde nikdo. Uf. Prohledávám tašku. Mobil nikde! Jakto? Vždyť jsem z něj dneska posílala Andymu písničky. Něco začalo rachtat. Znělo to jako klíče. Kroky! Bože! Musím zamknout učebnu, jinak je se mnou utrum! Klíč je v zámku. Zamkla jsem na dva západy, ale stejně vím, že to nebude stačit. Musím tam dát nějakou oporu… Lavice! Někdo začal mlátit do dveří. Ach ne! Už je tady! Znovu se ozval ten ledový smích. "Já vím, že tam jsi. Neboj, nedopadneš jako tví přátelé. TY dopadneš hůř!" Sice jsem tomu nechtěla uvěřit, ale je to pravda.
ZA DVEŘMI JE VRAH!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ara Ara | Web | 5. února 2012 v 12:34 | Reagovat

to je parádní ty vado :D fuj já bych spíš než mobil hledala něco čím bych ho mohla zabit,(nebo omráčit) to mi připomíná horory na které jsem se koukala s holkama brr :D

2 Maiki :)) Maiki :)) | Web | 5. února 2012 v 12:54 | Reagovat

:D no vidíš to mě nenapadlo ho něčim praštit :D  :D  on to má i trošku horor bejt :-D  :-D

3 Ara Ara | Web | 5. února 2012 v 13:50 | Reagovat

já si to myslela je to super ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama