Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Naše generace- 28.díl

3. března 2012 v 21:43 | Maiki |  Naše generace
Už se blížíme k 30.ce :D . Toto utíká :D . JO jenom abyste rozumněli :D Až Masaru převezme kontrolu(jejda spoiler ^^") tak to sice vypráví Maiki,a le činí Masaru :D Jenom tak mini info >.> joo nakonci obrázek :D


Otočila jsem hlavu dozadu a spatřila smějícího se Hariho. Naštvaně jsme skrabatila obličej. Podívala jsem se na levé rameno. Trčelo mi z něj asi 10 jehel. Au. "Ty hajzle. Za tohle zaplatíš. Odtud živej nevyjdeš." zasyčela jsem na něj a on se rozchechtal. "Taková malá holčička jako ty mě nemůže nikdy porazit." zašeptal mi do ucha. "Maiki! Do něj! Nakopej mu řiť!" zavolal na mě seshora Kito. "Joooo! Do něj Maiki.! Přidala se Michelle. Nesmím je zklamatat. Michelle, Kita, senseie, rodinu… Můžu ti propůjčit část své síly. Přece se nenecháš porazit takovým usmrkancem. Nebo jo? Jasně, že ne. Zajímalo by mě, co to propůjčení síly bude stát. Nic. Jen mě necháš ovládat svoje tělo. Kdykoli budeš moct zasáhnout a své tělo ovládat. OK. To zní rozumně. Masaru… Máš volnou ruku. Pomalu jsem cítila, že nemůžu ovládat končetiny. Ale pořád jsem viděla, cítila, slyšela. A taky jsem vnímala tu bolest v levém rameni. Ksakru. Přetočila jsem se a uštědřila modrovlasovi pěstí do břicha. Moje údery byli silnější a rychlejší. To se mi líbilo. Hari vykašlal krev. Usmála jsem se. Teda Masaru se usmál a Masaru dal Harimu pěstí. Ááá je to zmatený. Hari se svalil na zem. To je všechno? Finito? To chce ještě nějakou akci. Chjó. Hari se, ale ze země začal sbírat. Vrhl se proti mně ale já se vyhla. Za to jsem mu zasadila parádní kopanec rovnou do zad. Hehe. V ruce jsem začala pociťovat chlad. Cosi z ledu se mi v ruce tvořila. Katana s černou rukojetí a malým přívěskem na kterém byl krystalek ledu. Moc krásná katana. Se zbraní v ruce jsem se rozeběhla proti nepříteli. Nestačil se vyhnout a já ho sekla do ruky. Pak jsem se nestačila divit. Celá ruka mu zledovatěla. Huustý. Dobře ty Masaru. Do nohou! Můj pohled spočinul na obě nohy. Jední sekem jsem zasáhla a nohy zledovatěly. Modrovlas to nevydžel s kácel se k zemi. Moje práce skončila. Děkuju Masaru. Už to dodělám sama. Stála jsem na Harim. Popadla jsem ho za pačesy aby mi se mi mohl podívat do tváře. "Se mnou si nikdo hrát nebude! Zvlášť ne jehličkovej spratek jako ty!" zaječela jsem mu do ucha a pustila ho. "Konec! Vítězem toho kola je Maikeru Vokami!" prohlásil rozhodčí. "Jooooooooo." vyskočila jsem do vzduchu. Au! Moje rameno. Pořád v něm mám jehly. Přihnali se k nám doktoři. Hariho naložili na nosítka a odnesly. Mě odvlekly stranou, vvyndali jehly, vydenzinfikovali a obvázali. Pak jse mohla jít.
"Lidiiii! Já to zvládlaa!" zakřičela jsem a dobíhala ke svému týmu. "Pojď séém. Já věděla, že mu to natřeš. Věděla." vrhla se na mě Michelle. "Maiki smekám." přidal se sensei. Kito ke mně přišel a bouchnul mě do ramene. Pak odhalil zubiska a pronesl: "Tohle ani jinak dopadnout nemohlo. Jseš fakt dobrá." Na tváří se mi rozlil úsměv. "Děkuju." A tobě taky samozřejmě děkuju Masaru. Bez tebe bych to nezvládla. Pak už jsme sledovali tabulku. Nějaký Yowaka Hitoshi. Ještě se musel najít protivník. Písmenka skákala jako šílená. Nakonec ale doskákala. Na obrazovce se objevilo : Michelel Kurasai. Michelle na to koukala jak puk. "Michelle. Ty ho dáš." poplácala jsem kamarádku po zádech. Jenom se usmála a přeskočila zábradlí. Když dopadla na zem došlo doprostřed. Vyklonila jsem se pžes zábradlí. Ten kluk vypadá divně. Černý dlouhý vlasy, přes jedno oko pirátská páska, za pasem dva mečíky a byl oblečenej v takovym divnym hávu. Několik jizev na tváři. Michelle ho dá. Musí! "Začněte!" pronesl rozhodčí. Oba čekali, kod zaútočí jako první. Nakonec teda zaůtočila Michelle. Proměnila se v tygra, rychle ho oběhla, sekla ho drápem do ruky a zase zmizela někam do rohu. Kluk se jenom podíval na svojí ruku, smetl si z ní bordel a vrhl se na Michelle. Sakra to je rychlost. Snažil se jí seknou tim svým mečíkem, ale Michelle se zatím úspěšně vyhábala. Proměnila se zpátky a použila na něj svoje bleskové jutsu. Kluka to zasáhlo plnou silou. Chvilku zůstal stát na místě, ale potom se znovu rozběhl na Michelle.
Už nějakou dobu se midlili. Je to vyrovnaný. A to hodně. Jenže kluk najednou Michelle zasáhla do nohy. Michelle se podlomila noha. Kluk neváhal a sekl jí ještě do boku a rukou. Nakonec do ní kopl a Michelle přistála u zdi. "Michelle!" zaječela jsem na ní. Byla tam opřená o zeď a já věděla, že to je zlý.Gekido. Pch. Cože? Michelle se najednou začaly zacelovta všechny rány. Poškubávala prsty na rukou. Zvedla hlavu. Michelle rudě žhnuli oči. Až sem jsem cítila tu nenávist a krvežíznivost. Tohle nebyla Michelle. Sakra Maikeru! Copak to nechápeš? Ta holka je hostitelka tygřího démona Gekida stejně jako ty jsi mojí hostitelkou. Jenomže oproti Gekidovi jsem spíš takovej plyšáček. On je opravdová pohroma. Tohle je hodně zlý. Jeslti ta holka neumře, stane se zázrak. Cože?! To ne! To se nesmí stát! Kluk se rozeběhl proti Michelle, jenže ona ho zastavila. Jedním pohybem ruky ho odhodila na druhou stranu haly. Jakmile dopadl byla u něj. Vzala mu mečík a bodla. Bodla ještě někollikrát do všech částí těla. Doslova si v tom libovala. Kluk pomalu ztrácel vědomí. Do hrudníku ho, ale zatím nezasáhla. "Michelle! Vzpamatuj se! Prosím! Michelle vzchop se!" křičela jsem. "Maiki. Obávám se, že tohle dopadne hodně zle." ozval se sensei. Podívala jsem se na něj. "To nemyslíte vážně." zašeptala jsem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥Blood princess♥ ♥Blood princess♥ | Web | 3. března 2012 v 22:19 | Reagovat

hustěěěěěě zase supér díl :D hezky dala si ho dobře ty ;) a ted já muhehe zabít zabít toho černovláska :D :D :D hezky do srdíčka nožíček :D :D :D :D

2 Maiki Maiki | 3. března 2012 v 22:26 | Reagovat

bys chěla moc :D né ještě uvidim :D a děkuju :D

3 Ara Ara | Web | 4. března 2012 v 16:24 | Reagovat

tenhle díl je podle mě asi ten nejj ( já nevím ale   tohle mě  hodně pobavilo :)) )

4 Maiki Maiki | 4. března 2012 v 18:52 | Reagovat

:D arigatou ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama