Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Naše generace- 29.díl

8. března 2012 v 19:50 | Maiki |  Naše generace
Tákže máme tu další dííl :D . Opravdu udělám ten obrázek slibuju :)Pořád jsem na něj zírala, ale on sledoval bojiště. Po chvilce jsem se tam taky podívala. Kluk pořád ležel na zemi celý od krve a Michelle nad ním stála a sledovala ho. Po chvilce si k němu klekla, setřela z něj krev a olízla jí. Pohled na to všechno ve mně vyvolal zvláštní pocit nutkání. Chtěla jsem najednou olíznout krev. Ne! Nesmím! Teď ne. Couvla jsem dozadu a zarazila se o zeď. Svezla jsem se po ní dolů a zětžka oddychovala. "Maiki. Jseš v pořádku?" všimnul si mě Kito a hned se ke mně přihnal. Sáhnul mi na čeo jestli nemám teplotu. Přes čelenku to pozná asi hodně těžko. Jenomže on mi sáhnul pod čelenku a tím mi jí povolil. "Jsem v pohodě. Fakt. Jenom jsem trochu vyčerpaná. Nic víc. A povolil jsi mi čelenku." nafoukla jsem tváře a utáhla si čelenku. Kito vstal a šel zpátky k zábradlí. Šla jsem k němu taky. Už se nebojovalo. Sensei a ještě dalších pár ninjů drželi Michelle, která se zmítala. Kluka už odnesli doktoři. Chvilku jsem sledovala situaci s Michelle. Tak běž za ní ne? Je to snad tvoje kamarádka. Musíme ho uklidnit nebo jí a všechny okolo zabije. Jako ybhc to nevěděla. Přeskočila jsem zábradlí a hnala se k Michelle a jejím "krotitelům" . "Hej! Hej ty! Vrať se zpátky! Je to nebezpečný!" zavolal na mě rozhodčí. Střelila jsem po něm pohled, který říkal drž-hubu-nebo-před-ní.dostaneš. Zastavila jsem se kousek od Michelle. Když mě uviděla začala se zmítat ještě víc. Odfrkla jsem si, proměnila se ve vlka a skočila na ní. Porazila jsem jí k zemi a nechala převzít Masara nachvilku kontrolu. Všechno jsem sledovala jakoby z povzdálí. Chvíli na sebe vrhali vražedný pohledy a potom se Michellin výraz začal měnit z vražednýho na zmatenej. Převzala jsem kontrolu zpátky, proměnila sa na člověka a pořádně s Michelle zatřásla. "Co se stalo?" zamumlala. Ulevilo se mi. Je zpátky. Pomohla jsem jí na nohy a ostatní se připravili do bojový pozice. "Hej. Klid. Už je v pohodě. Byl to jenom takovej… záchvat." uklidňovala jsem je. Podezřele na mě koukali. Jakoby mi nevěřili. "Počkejte! Já jí věřím! Je z mého týmu a vím, že se dokáže ovládat. Už je to v pořádku. Tenhle záchvat dostala i jednou při tréninku a bylo to nakonec v pořádku. Takže je všechno OK." stoupl si před nás sensei. Cože? Michelle se to už jednou stalo? Wow. No jo. To je jak jsem na tréninky nedocházela jak zmizeli naše. Hm… Jestlipak jsou ještě naživu. Ááá myšlenky běžte pryč! Fujky. Ostatní se zpátky odebrali na balkóny a písmenka na tabulce začala zase skákat. Všichni 3 jsme šli zpátky na verandu. "Moment. Kod vyhrál?" zeptala jsem se zmateně. "Michelle přece. Ten kluk tam ležel dobrých 5 minut, takže Michelle je jasný vítěz." pronesl bez váhání sensei. "Oh yeah!" vyskočila Michelle.
To je nuda. Kito pořád ještě nezápasil a zápasy se táhnou strašně dlouho. Booha. Asi umřu. Právě dobojoval nějakej týpek. Nezájem. Písmenka začala zase skákat. "Poslední souboj!" křikl rozhodčí. Zpozornila jsem. Teď určitě půjde Kito. A opravdu. Na tabulce hopslo Kitovo jméno a jméno nějaký holky. Bože co to je za jméno? Kusa Darake. Ty rodiče absolutně nemaj vkus, zato fantazii bohatou. Ts. "Kito. Zlom vaz." popřála jsem mu než přeskočil zábradlí dolů na bojiště. Holka vypasala divně. Jakoby taková emařka. Černý krátky vlasy a patka před oko. Celá taková tmavá. Kito snaž se. Prosím.
Boj začal. Rozeběhli se proti sobě a pořádně se mydlili. Jednou zasadil Kito a ta holka mu to hned oplatila. Sakra, ta holka má výdrž. Kito drž se. Prosím. Zpevnila jsem stisk, kterým jsem držela zábradlí. Moment. Proč Kito neaktivoval Shorai? Měl by to hned vyhraný. Sakra Kitane jestli nevyhraješ zmaluju tě do modra. "Kito! No tak chlape snaž se! Přece neprohraješ s holkou!" zaječela jsem na něj. Otočil se na mě a zazubil se. Oči se mu pomalu změnily v Shorai. Jo! Kito do ní! Teď to šlo jako nic. Kito se bez problému vyhejbal a dával rány. Holka byla vmžiku dole. "Vítězem je Kito Ukita!" prohlásil rozhodčí. Kito vyběhl k nám nahoru. "Lidi! Já to dal." volal nevěřícně. "Kitane. Ty jeden mrňavej. Já si už myslela, že ten Shorai neaktivuješ čéče. Ale dobřy ty." přiběhla jsme k němu a poplácala ho po rameni. Původně jsem ho chtěla obejmout, ale ehm… no… jaksi se to tady nehodí a bylo by to divný. Asi tak. "Pojďte děcka." pokynul nám sensei a někam šel. My za ním. Vyšli jsme z haly a zamířili si to ven. Venku svítilo sluníčko, modrá obloha a všude davy lidí. Sensei šel dál a my pořád za ním. Jako husy. Bože to je přirovnání.
Došli jsme na tréninkovou louku a já si sedla. "Sensei, jestli chcete jít ještě dál tak beze mě." založila jsem si ruce na prsou. "Jo." přidala se ke mně Michelle a taky si sedla. Kito nás napodobil. Sensei si povzdychl. Asi chtěl jít ještě někam dál. Raději si taky sedl. "Takže. Gratuluji vám všem k úspěšnému složení 2. kola chunninských zkoušek. Ani jsem to nečekal. Nic proti, ale Kito. Na tebe jsem nevsázel. Popravdě. Hehe." Kito nafoukl tváře a odvrátil pohled. Sensei se zachechtal. "Holky jak jinak, než velká gratulace. Tak a teď pokyny k 3. kolu. Takže. Bude až za dva měsíce. Protože se nepočítalo, že projde tolik týmů muselo se 3. kolo rozdělit na dvě poloviny. Prvních 6 má 3. kolo za měsíc. Vy až za dva měsíce. To znamená, že máte víc času na trénink. A protože já chci, aby všichni z mého týmu prošli tak budete trénovat! A sakra tvrdě! Kito. Já osobně tě budu trénovat jako medika. Holky vy budete muset trénovat samy. "To teda nebudou! MY je k sobě přibereme!" ozvalo se za námi. Stála tam Shima, Ali, Nikitha a asi jejich sensei. Celej tým ženský. No tý volé. Hůstý. "Sayuri?! Nemáš být doma? A odkdy jsi sensei těhle holek?" vyhrkl sensei. Doslova vaslil bulvy. "Shin-sensei. Vy ti paní znáte?" dívila jsem se. "Ano Maiki. Sayuri je totiž moje žena. "COOOOOOOOOO?!" zaječela jsem já, Michelle, Kito, Shima, Ali a Nikitha společně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Otsuyu!<3 Otsuyu!<3 | Web | 9. března 2012 v 19:22 | Reagovat

moc tyhle povídky ráda nemám ale tahle je fakt povedená!!!!!!!!! :-D

2 Maiki Maiki | Web | 9. března 2012 v 21:51 | Reagovat

děkuju :)

3 Ara Ara | Web | 9. března 2012 v 22:15 | Reagovat

síla :D

4 Maiki Maiki | Web | 10. března 2012 v 9:48 | Reagovat

:D  :D  :D

5 Otsuyu!<3 Otsuyu!<3 | Web | 10. března 2012 v 11:04 | Reagovat

:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama