Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Naše generace- 31.díl

5. dubna 2012 v 13:06 | Maiki |  Naše generace


Konečně jsem se dokopala k dalšímu dílu a novýmu obrázku ^^ .Snad se vám to bude líbit :)Nakonec jsem se přece jenom vrazila do Michelle.
"Ty mentosi!" zakvičela na mě.
"Baf!" ozvalo se za námi. Já jenom polekaně vykřikla.
"A mám vás. Hehe. Holky takhle my opravdu trénovat nebudeme. To byste mohli jít k Sayuri-san. Nene. Seberte se a sedněte si. Musíme si víc popovídat." pobídla nás a sedla si do tureckýho. Promněnily jsme se pzáky a sedly si k Eruvee.
"Tákže. Tohleto, co jsme právě zkusily je úplně k ničemu. Já o vás vím. Vím o vašich démonech. Cílem tohole tréninku bude snažit se využít jejich sílu a zkusit potlačit jejich nenávist. Můžete s nimi komunikovat pomocí myšlenek. Můžou vás ovládnout úplně nebo částečně. Já mám s tím vlastní zkušenosti. Věřte mi. I já mám uvnitř sebe démona, ale je to jeden z těch co ani démony nechtějí být, takže ovládnout ho bylo hračka. No ale jednou se zase pokoušel ovládnout on mě. Proto ty oči. Jinak jsem je měla šedivý jako ostatní členové rodiny. Jenomže tomu mýmu démoénovi se to nepovedlo a mě už ty oči takhle zůstali a já jsem ztratila Shorai. Nadobro. No, ale dost o mě. Co já po vás chci. Pokuste se spojit s vaším démonem a vtáhnout ho do tohohle světa v jejich pravé podobě. Myslím takhle nějak." zavřela oči a začala se soustředit. Najednou z její hrudi vyšlo nazelenalé světlo a před námi stál mýval. Nemají být démoni alespoň tochu nebezpeční? Vždyť to vypadá jako plyšák. "Teď vy." pobídla nás a sedla si. Mýval já vylezl na ramena kde se shoulil do klubíčka.
Ok zkusím to. Zavřela jsem oči a začala se soustředit. Jenomže co mám udělat? Jak mám Masara dostat ven? Jak? Soustředila jsem se ještě víc. Pátrala jsem sama sobě v hlavě. Hledala jsem Masara. Kde je? Nic. Ani mi nepošlě myšlenku. Zmetek. Pomalu jsem to začala vzdávat když jsem ucítila tu chakru. Tu ledovou chakru. Zamířila jsem k ní. K jejímu zdroji. Byla to taková malá ledová kulička. Sevřela jsem ji v rukou a prosila ji, aby se přede mnou zjevila. Kulička doteď ledová se začala ohřívat a točit se. Bylo to jako klubíčko. Pomalu se z ní odmotávala bledě modrá vlákínka chakry a mířily směrem ven.
Když už z klubíčka nezbylo nic otevřela jsem oči. Přede mnou se protahoval vlk vysoký asi k mému pasu. Jeho oči byli rudé a propletené 3 černými čarami.
"Výborně Maiki. Tak takhle vypadá tvůj démon. Hezký." pochválila mě Eruvee a podrbala Masara. Ten jenom zavrtěl ocáskem a svalil se na zem. Jako přerostlý pes. Koukla jsem na Michelle. Pořád se soustředila. Její démon je víc agresivnější než Masaru a asi i míň komunikativní. Vrátila jsem se zpátky k Masarovi. Ležel na zemi a Eruvee ho se s míchem na rtech drbala na bříšku.
"Ty seš, ale mazel." sehnula jsem se k němu. Neříkala jsem to kriticky. Spíš pobaveně. Masaru se na mě podíval, zvedl se a lehl si mi do klína.
"Děkuju." řekl a zavřel oči.
"Cože? Za co děkuješ?" zeptala jsem se ho nechápavě.
"Děkuje i za to, žes mu umožnila vyjít z tvojí hlavy ven a zbavila ho pžebytečné nenávisti k ostatním." ujasnila mi to Eruvee.
"Ale, jak jsem to udělala?" pořád jsem to nechápala. Jak?
"Ukázala jsi mu, že ho nechceš ovládnout, že se s ním chceš přátelit. To mu předchozí hostitel zjevně neukázal a zacházel sn ním špatně, proto si vypěstoval nenásvist k lidem a snažil se i tebe jakožto hostitele ovládnout. Jenže jste spolu začali spolupracovat a ukázala jsi mu, že přátelství s lidmi je lepší než je nenávidět. Za tohle ti děkuje." vysvětlila to podrobněji. Potom vytáhla z pouzdra jablko a podala ho svému démonovi. Ten si jej ochotně vzal pacičkama a už dlabal. Tak roztomilý. Masaru se na mém klíně zavrtěl a zvedl hlavu. Podívala jsem se na Michelle. Doteď jsem tomu nevěnovala mco pozornost, ale kolem ní začala výřit červeno černá chakra. V očích měla jenom bělmo a klepala se, jako kdyby měla epileptický zaáchvat. "Michelle!" zvedla jsem. Shodila jsem tím Masara, který mě za to trochu kousl do nohy.
"Ne! Tohle si musí vybojovat sama!" zastavila mě Eruveeina ruka. Podívala jsme se na ní. Oči měla přimhouřené. Mýval na jejím ramenou se naježil. Masaru vedle mě taky. Cítila jsem i v sobě nenávist. Jenže ta nenávist nebyla moje ani Masarova. Byla to nenávist Michellina démona. Chakra kolem ní přestala kroužit a Michelle se svalila na zem.
"Michelle!" zakřičela jsem a chtěla jsem se k ní rozeběhnout, ale Eruveeina ruka mi v tom bránila a Masaru mě zatáhl nohavici.
"V pohodě. To je poprvý, co ho sama potlačila, takže bude teď hodně unavená. Já myslela, že jste na tom stejně." podívala se na mě. Já jenom zavrtěla hlavou. My nejsme na stejné úrovni. V ničem. Michelle je na vyšší úrovni co se týče jutsu a přeměny. V ovládání Gekida je, ale na nižší úrovni. Já to mám naopak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ara Ara | Web | 5. dubna 2012 v 14:09 | Reagovat

parádní díl ^^ další prosím :)

2 Blik Blik | Web | 9. dubna 2012 v 19:59 | Reagovat

Aaaaw, nový pict :3 Kawaiiózní ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama