Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Naše generace- 33.díll

9. dubna 2012 v 18:51 | Maiki |  Naše generace
Jsem zpátky z prázdnin a pořádně to roztočíme :D"To si ze mě děláš…. ty víš co."
"Ne. Dokonce mě to chce naučit až budu starší." pokrčil Kito rameny.
"Hůstý. Hehe. To bych mohla oživit naše." zamyslela se Michelle.
"Prcku! Co ty tady děláš?" zjevila se mi za zády Eruvee a dala mu ořecha.
"Onee-chan! Pusť mě! Už musim jít!" vzpíral se Kito, ale marně. Eruvee má sílu. Brzo ho, ale pustila.
"Tak já mizim. Ahoj." rozloučil se a zmizel.
"No a my se můžeme pustit do dalšího tréninku." usmála se Eruvee. Pomalu jsem se zvedla. Michelle taky.
"Teď už necháme ty naše zvířítka odpočívat a zaměříme se na normální boj. Každá si se mnou dá tak 10 min. zápas. Mám tady, budeme to stopovat. Žádný jutsu! Zatím. První deš ty." ukázala na mě. Néé. Odplahočila jsem se k Eruvee. Ta nastavila budík a stiskla tlačítko.
"Teď!" zakřičela a vrhla se ke mně. Ani jsem nestihla zareagovat a schytala jsem pěsťovku. No počkej. Další útok. Je rychlá, ale já rychlejší! Tentokrát jsem to čekala a úspěšně jsem se vyhnula. Přetočila jsem se a kopla jí do ruky. Uskočila a hodila po mě pár kunaiů. Jen tak tak jsem se vyhla. Hod zbraněmi jsem jí oplatila, jenom jich bylo jednou tolik. Jedním kunaiem jsme j strefila tričko, kterým se připíchla ke stromu. Teď byla snadný cíl. V plný rychlosti jsem napřáhla pravačku a chtěla uděřit, jenomže zazvonil budík. Lekla jsem se a pěst vpálila o stromu. Ten se roztříštil na třísky. Jejda.
"Ok, ok. Teď ty." ukázala na Michelle a vydáchávala se. Já jsem si lehla na trávu a odpočívala. Nedemnou byli lesty skrz které občas prosvítlo sluníčko.
Zase zazvonil budík. Zvedla jsem a zjistila, že obě dvě jsou vyřízené. Michelle se svalila na zem.
"Dneska končíme." vydechla Eruvee a opřela se o strom.
"Haló? Promiňte, kde najdu Uzumaki Naruta?" vynořila se zpod stromu holka, asi stejně stará jako já a Michelle. Měla rudý hodně nakrátko ostříhaný vlasy a křiklavě zelený tričko. Bílá čelenka přes pas ukzovala, že patří k nám do vesnice. Jenože jsem jí nikdy neviděla.
"Kdo jsi a proč hledáš Naruta?" připravila se Michelle k útoku. Tohle mohl být klidně i nějaký špion co chtěl Naruta vzít jenom proto, že má v sobě Kyuubiho.
"Ne, ne. Já mu nechci ublížit. Chci říct, že jsem jeho starší sestra." zamávala rukama na znamení, že se vzdává. Tohle je Narutova sestra?! Vždyť on je jedináček.
"Jdeš s námi." vzala já za ruku Eruvee a táhla ji do vesnice. S Michelle jsme šly za ní.
"Hokage-sama! Tahle dívka tvrdí, že je sestra Uzumaki Naruta!" vtrhla do kanceláře Eruvee a strčila dívku dopředu. Ta se jen zapotácela.
"Hmm? Zdravím děvčata. I tebe Nariko. Eruvee-san proč by neměla být sestrou Naruta když je to jeho sestra?" Hokage se na nás koukal jako kdybychom byly nějaký zjevení. Dívka si zapřela ruce na prsou a dívala se na nás.
"A-ale Hokage-sama, vždyť Naruto je jedináček a Kushina s Yondaimem už žádné jiné děti neměli." vyhrkla Eruvee. Hokage se zvedl a zadívala se ven z okna.
"Před 14.ti lety se neohlášená narodila na svět Nariko. Kushina s Yondaimem se o ní báli, že by jí mohli chtít nějak využít a proto jí ihned po porodu převezli do Oblačné kde nějakou chvíli pobyla. Mezitím se narodil Naruto a oba rodiče zemřeli. Nariko se vrátila do vesnice ve svách 6. letech a nastoupila na akademii o rok dřív než , ikdyž je stejně stará jako vy děvčata. S Narutem jsou od asi 10 měsíců. Nariko má velký talent na spionáž a už minulý rok byla sama vyslána na výzvědnou misi do zvučné. Vrátila se před týdnem. Tohle všechno k tomuhle hubuku. A jestli už nic nemáte, prosím odejděte." Hokage se na nás podíval né zrovna nadšeně a my radši vyšly z kanceláře.
"Jak, že se to jmenuješ?" dloubla jsem do ní loktem.
"Nariko. Nariko Uzumaki. Tak víte, kde je Naruto?" ptala se netrpělivě.
"Možná u sebe doma. Zvademe tě tam" zamyslela se Michelle.
Nariko s tím souhlasil a tak jsme jí dovedly k Narutovu bytu. Zaťukaly jsme a čekaly. Dveře se asi za 5 minut otevřeli.
"Ahoj Maiki, Michelle. Co potřebujete a kdo je tohle?" ukázal na Nariko.
"Naruto tohle je Nariko. Je to…" zarazila jsem se při pohledu na Nariko co se na mě dívala takovým pohledem, že místo abyhc řekla: "Je to tvoje sestra ." jsem řekla:
"Je to naše kamarádka a právě se vrátila z mise. A jsme tady protožé…" nevěděla jsem jak dokončit větu.
"Protože se chce podívat z tvýho balkónu na vesnici. Říkala, že musí být vidět celá vesnice." dokončila pohotově Michelle. Génius. Já a Nariko jsme horlivě přikovovaly. Naruto nás pustil dál a my hned zalezly na balkóm.
Jé, tady odtud je opravdu toho vidět hodně." řekla s hlasem plným nadšení Nariko. Přitom se tvářila nervózně.
"Proč jsi mu to nechtěla říct?" ptala jsem se jí trochu naštvaně. Přece já kdybych byla něčí sestra, třeba Narutova, tak mu toh ned vyklopím ne?
"Když to nešlo. Jak jsem se mu podívala do očí, prostě jsem nemohla. Navíc by si myslel, že jsem šáhlá."
"Takže to bueš tajit tak dlouho, dokud na to sám nepřijde?"
"Ne to. Počkám až bude po zkoužkách, pak to bude snad snažší mu to říct." zadívala se na hvězdy nad námi.
Bože, s tímhletím bude problém.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ara Ara | Web | 10. dubna 2012 v 18:22 | Reagovat

perfektní *.* potlesk :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama