Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Naše generace- 36.díl

10. května 2012 v 18:18 | Maiki |  Naše generace


"Masaru. Já už nemůžu. Dneska už dost. Prosím." sotva jsem šla. Masaru je teda tvrdej trenér. Nohy mě bolí jako snad nikdy v životě, v ruce mám křeč od držení katany a ... prostě je to se mnou špatný. Už takhle trénujeme asi týden. S nikým jiným v kontaktu nejsem. Ani s Michelle. Prostě jenom trénuju.
"Co si myslíš? Že se tady teď začneš flákat? Máme pár dnů do další zkoušky a ty to chceš flákat? Ať tě to ani nenapne. Znova. Vůbec ti to nešlo. I kulhavý slepý kuře by to zvládlo líp!" zakřičel na mě. Asi ho zavolám zpátky. Zabručel jsem na znamení nesouhlasu. Hodil po mně vražedný výraz a vycenil zuby. To už jsem sbírala síly. Jednu nohu jsem dala za sebe, druhou před sebe. Váhu jsem vyvážila, abych nepřepadávala. Katanu jsem chytila do obou rukou a zavřela oči. Začala jsem schromažďovat chakru a když jsem se jí cítila úplně naplněná otevřela jsem oči. Cítila jsem se úplně odpočatá. Rozeběhla jsem se proti skále. Z katany mi sjela jedna ruka, ale to nevadí. Asi 5 mětrů před skalou jsem katanou vrhla jako nožem proti skále, složila pár pečetí a zakřičela: "Kai!" Pak jsem jen sledovala jak se okolo katany obkroužila chakra. Zbraň narazila do skály, ani ne hrotem a z horniny se řítily balvany. Zvedl se prach a musela jsem si zakrýt oči, aby se mi do nich nedostal. Naprosto nehcápu, k čemu mi tenhle útok je. Prach se usadil a já šla zvednou katanu ležící na zemi.
"Dneska už dost." zašeptala jsem a rozpojila naše duše. Katana se rozplynula a já pocítila úlevu. Padla jsem na kolena a sbírala síly.
Šla jsem se podívat na chunninskou zkoušku. Dneska je hezky a chci se podívat, jaký tvrďáci se dostali až sem. Našla jsem si místo zhruba ve středu, abych dobře viděla. Ani jsem si nevšimla človíčka sedícího vedle mě. Michelle. Upřeně se dívala na arénu. Možná je naštvaná. Radši jsem na ní nepromluvila. Jenom jsem se zasunula níž na sedadle.
"Helemese. Celej tým se sešel." ozvalo se nademnou. Stál tam sensei se Sayuri-san a Kitem. Kito si dřepnul vedle mě a sensei a Sayuri-san vedle něj. "Ahoj. Taky jste se přišli podívat?" zeptala jsem se nevinně.
"Né, jenom jsme sem přišli tlachat. Prosimtě, jasněm, že se jdeme podívat na souboje. Tohle vás taky čeká, tak dávejte pozor a třeba se i něco přiučte." zvednul sensei prst. Kdyby tak věděl. Radši jsem se jenom usmála. Michelle pořád upírala zrak na arénu.
Všechny tribuny už byli obsazený. I takový ty významný dědové jako Hokage a spol dorazili. Na place arény se vynořilo 7 lidí za rozhodčím. 7? Nemá jich bejt aspoň 8?
"Chybí Sasuke Uchiha." objasnul mi Kito.
"Aha." kývla jsem, jakože rozumím. Rozhodčí něco ukazoval těm 7mi. Ti jenom kývali jako takový ty psíci v autě na zadním sedadle. 5 jich odešlo, na place zůstal jenom Naruto a Neji. Michelle se na rtech vykouzlil úsměv. Rozhodčí jim dal pokyn, aby začali.
"Narutoooooo! Nakupej mu prdel!" vstala ze sedadla a zakřičela. Já se na ní jenom překvapeně podívala. Asi jem ohluchla, protože mi zaječela rovnou do ucha. Jenže potom jsem se usmála. Takovouhle Michelle mám ráda. Podívala jsem se na Kita se senseiem a ostatní lidi. Koukali na Michelle jako na blázna. Tak přece jí v tom nenechám ne? Taky jsem se zvedla a z plných plic zakřičela : "Naruto to dáááš!" Michelle stojící vedle mě si zase zpátky sedla a stáhla mě na židli. Dychtivě se dívala na boj. V jejích očích byl takový zvláštní lesk. Zadívala jsem se na zápas. Naruto zrovna zasadil pritivníkovi osdunou ránu. Už se nezvedl a Naruto postupuje. Rozhodčí ještě přistoupil k Narutovi a zvedl mu ruku. S Michelle jsme začaly ječet a hvízdat.
Už bojovali snad všichni kromě jednoho páru. Byl to takovej divnej rudovlas s tykví na zádech. Až moc používá tužku na oči. Jeho protivník měl bejt Uchiha. Prej. Ten asi dostal bobky.
Čekalo se 10 minut, 20, 30 a Sasuke pořád nikde. Už chtěl rozhodčí zápas zrušit, když to uprostřed bojiště puflo. Zjevil se tam Sasuke a Kakashi-sensei. Tenhle boj mě zrovna dvakrát nezajímal.
"Vzbuďte mě až bude konec." zabrblala jsem a zavřela oči.
Chvilku byl slyšet jenom boj a potom křik. Otevřela jse oči a zjistila, že už nikdo v aréně nebojuje, náš Hokage bojuje s nějakym slyzkym hadem na střeše v nějaqký bariéře, všude jsou nepřátelé a všichni jakoby spali. Teda kromě Kita, Michelle a co jsem si všimla tak Sakury a pár senseiů. Ten náš samozřejmě taky spal. Někdo hodil mým směrem pár kunaiů, tak jsem se radši shýbla pod sedadlo. Michelle taky.
"Co budeme dělat?" zeptala se a kryla si hlavu.
"Nemám páru, ale měly bysme odtud rychle vymáznout."
"To teda."
"Holky! Běžte se Sakurou, Shikamarem a Narutem za Sasukem a tím divným klukem. Dohlídněte na ně." zakřičel nanás Kakashi-sensei. Přikývla jsem a opatrně vylezla z ůkrytu. Kito už tam se senseii odrážel útoky nepřátel.
"Běžte!" zakřičel na nás, když si náš všimla. Ve zdi byla velká díra, kterou jsme proskočily za ostatními. Byl tam s námi i nějaký pes.
"Musíme je pronásledovat. Takže já se budu snažit zachytit jejich stopu a vy budete hlídat za námi." pronesl pes. Trochu divný jako. Ale souhlasila jsem. Pes vyrazil vpřed. Mířil do lesa. Ne, že bych jim nestačila, ale radši jsem se přeměnila na vlka. Líp tak můžu vycítit přítomnost nepřátel. Michelle udělala to samý.
Po chvíli jsem ucítila neznámý pach. Začala jsem odhadovat kolik jich nás sleduje. 10, 20, 30? 30! Prudce jsem zasatvila otočila se. Michelle to nestačila zpozorovat a tak mě přeskočila a utíkala dál.
" O mě se nestarej, já to zvládnu." zakřičela jsem za ní. Protivníci si mě všimli a rozdělili se. 10 mě obklíčilo a 20 pokračovalo dál. Proměnila jsem se zpátky abych mohla líp útočit.
"Jo tak holčička si chce hrát. Chlapi rychle jí vyřídíme a budeme pokračovat. Tenhle kousek by se mohl hodit." olízl si rty ten, co stál naproti mně.
"Na ní!" vykřkl někdo za mnou. Všichni se na mě seběhli. Vytáhla jsem kunai a zaujala obrannou pozici. Tohle bude makačka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ara Ara | Web | 13. května 2012 v 21:06 | Reagovat

oba díly jsou super tenhle je parádní!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama