Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Naše generace - 43.díl

1. června 2012 v 14:28 | Maiki |  Naše generace
Tákže jsem se dokopala k dalšímu dílku ^^ snad se bude líbit :))
Jako první byli na řadě sloníci. Měli na sobě gtakový divný dečky s třásničkama. Různě chodili po manéži a troubili. Potom ti asi trenéři hodili těma kostkama. Ukázali na všechny ty kostky a všichni sloni zadupali přesně na ten počet. Jednou dokonce si sloníci museli dupnout 36krát. Stan se jenom otřásal. Po slonech přišli klauni. Jak já je nemám ráda ty klany. Blé. Nějaký jsou fakt strašidelný a nejsou ani vtipný. Prostě hrůůza. Michelle byla nadšená, když po sobě začali házet dorty. Já se nudila. Potom přišli do manéže medvídci. Měli čepičky s vrtulkama a jezdili na kolech. Jeden se dokonce pokoušel hrát na flétničku. Potom se tam zjevily artistky. Dělaly různý výmyky, salta, provazy, skákaly na hrazdách a já nevím ještě co všechno. Kromě klaunů se mi to strašně líbilo. Michelle očividně taky. Asi už na ty tygříky zapomněla. Zhasly světla a opona se začala zvedat, Potom začaly hořet pochodně, světlo se rozsvítilo a vběhli na scénu tygříci. Podívala jsem se na Michelle. Měla na krajíčku. Tagři začali běhat kolem dokola a občas proskočili obručí. Michelle vždycky zaúpěla když nšjakej tygřík proskočil. Když měl skákat asi 5. tygřík Michelle vstala a zavolala: "Nechte je! Vždyť jsou to taky živý tvorové! Co když vám některej shoří! Pusť je! Dejte jim svobodu! Vy týrači zvířat!" všichni se na Michelle divně dívali. Jao na blázna. Potom přišla ochranka a Michelle vyvedla. Ještě pořád řvala na cirkusáky nadávky. Tygříci už skončili. Vlastně už byl konec. Jenomže vešel do manéže principál.

"Vážené dámy a pánové. Prosím zůstaňte ještě na svých místech. Máme pro vás poslední vystoupení. Dovolujeme si vám představit naše zbrusu nové číslo: létající vlčata! prosím potlesk." lidi začali tleskat. Já zbledla jako stěnaů Potom do se do manéže přihnalo asi 10 vlčátek a začali různě přeskakovat a proskakovat hořící kruhy! Chápete to?! Malinký vlčátka. ¨ůVy bastardi! Pusťte je! Jsou ještě malinký! Mají právo na svobodu! Vy… vy… vy zoofilové!" křičela jsem, ikdyž mě ochranka táhla pryč. ¨

"Chci zpátky svoje peníze!" křičela jsem. Nakonec mi peníze nevrátili. Ani centík. Tak jsem se nafoukla jako bublina a šla někam do města. Michelle šla se mnou. Šly jsme do Ichiraku.

"Dobrý den. Prosím dva? Jo dva vepřový rameny." sedly jsme si na stoličky. Než se k nám nudličky dostali přisedl si vedle nás Naruto s nějakým divným šedovlasem.

"Ahoj Naruto." pozdravila jako první Michelle.

"Ahoj." pozdravila jsem hned po ní.

"Jé ahoj holky. Jak se máte?" usmál se Naruto.

"Ehm Naruto… kdo je tohle." ukázala Michelle na šedovlasa."

"Jó. Tohle je Ero…. teda chci říct Jiraya. Tréniuje mě." zajímalo by mě, jak mu chtěl říct předtím.

"Ehm… Dobrý den." pozdravily jsme.

"Oh zdravím vás děvčata. Koukám Naruto, že máš pěkně vyvinuté kamarádky heheh." zasmál se.

Cože?! Koukala jsem jaksi nechápavě.

"Ero-sennin! Nechte si toho! Ještě je vyplašíte!" káral ho Naruto. Docela legrační když mladší kárá staršího. ¨

"Naruto… Jak to myslel?" zašeptala Michelle Narutovi. Naruto jí pošeptal odpověď. Michelle vypadala zaraženě.
"To je, ale starý prase!" zasyčela na mě a na mile se usmála na Jirayu-san.

Já se jenom tak divně podívala. Naruto si začal povídat s Michelle. Když já už měla dojedeno Michelle ještě měla plnou misku a Naruto taky. To je u něj divný.

"No, tak já půjdu jo? Uvidímě se zítra Michelle. Ahoj Naruto. Nashledanou Jirayo-san." rozloučila jsem se.

"Počkej maličká. Nevíš, kde je Kito? Má s námi jít rénovat."

"Kito je v nemocnici. Zranil se při misi." hlas se mi trochu zatřásl."

"Aha. Tak mu vyřiď, že až mu bude líp tak ať se nám ozve."

"Dobře." usmála jsem se a vyšla ven. Ještě jsem stihla zaplatit i za Michelle. Začala jsem bloumat ulicema. Nějak se mi do ničeho nechtělo. Možná bhyc mohla zajít za Eruvee a zeptat se, jak se já daří… Né to by bylo divný. Cestou jsem potkala pár známých a pozdravila je.

Asi po hodině chůze jsem se začala nudit a šla domů. Tam jsems i pustila televizi a koukala na nějakou soutěž s otázkama. Nakonec jsem u toho usnula.


Ráno jsem šla zase za Kitem do nemocnice. Nikdo u něj v pokoji nebyl a Kito spal. Sedla jsem si vedle jeho postele na židli a sledovala ho. Ani jsem si to neuvědomila, ale za těch pár měsíců… týdnů(?) mi strašně přirostl k srdci. Jako kdybych ho znala odmalička. Podívala jsem se na jeho noční stolek. Neměl tam nic. Ani kytky. Hm. Možná by to nějakou tu kytku chtělo. Skočím do květinářství.

V květinářství nebyl žádný prodavač, ale bylo otevřeno, takže jsem čekala než někdo přijde. K mojí smůle se tam vynořila Ino. Jí ani Sakuru zrovna nemusim.

"Ahoj. Tak jak ti můžu pomoct?" zeptala se kysele.

"Čau. Chtěla bych kamarádovi koupit kytku do nemocnie. Doporučíš mi něco?" snažila jsem se, aby to nevyznělo jízlivě.

"Heh. Chápu. Ty bys stejně žádnýho kluka neklofla takže… No doporučuju ti orchidej. Nejlíp bílou." ukázala na vázou s bílími orchidejemi. Když jsem viděla cenu, málem mě kleplo.

"Ah jo, jasně. A co třebá… narcisy? Jo narcisy. Ty vypadaj dobře. Já si jednu vezmu." sáhla jsem po narcisce a podala jí Ino k pultu."

"Je to tvoje volba. Bude to za 50 yangů." zaplatila jsem jí a šla zpátky do nemocnice. V Kitově pokoji jsem mu tam dala narcisku do vázy a odešla. Nemůžu tady vysedávat furt. Šla jsem k Michelle do bytu. Když jsem zaťukala slyšela jsem, jak se něco rozbilo.

"Momentíík." zavolala. Když otevřela dveře měla na sobě svojí tygříkovsou zástěru a byla celá upatlaná. ¨

"Co to vyvádíš?" vyvalila jsem oči když jsem vešla do bytu."

"No to vís hehe. Já se snažim upíct si koláč a jaksi se mi to teď rozprsklo na podlaze."

"Ty seš tele." zakroutila jsme hlavou a pomáhala já tu spoušť uklidit. Šlo to docela rychle.

"Tak co chceš dneska dělat?" zeptala se, když jsme to doklidily.

"No já nevim. Co chceš dělat ty?" pokrčila jsem rameny.

"Včera mě ten perverzní dědek pozval ať se přijdeme podívat dneska na trénink. Půjdem?"

"Klidně." pokrčila jsem rameny. Michelle ze sebe sundala zástěru, zamkla byt a šly jsme se podívat na trénink. Jsem docela zvědavá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥Blood princess♥ ♥Blood princess♥ | Web | 1. června 2012 v 17:18 | Reagovat

jako vždycky božííííí :D a zabitýý :D ;)

2 Ria the Evil Ria the Evil | E-mail | Web | 2. června 2012 v 19:13 | Reagovat

Bylo to pěkné, už jsem to dočetla až sem :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama