Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Naše generace- 44.díl

4. června 2012 v 16:56 | Maiki |  Naše generace"Ahoj. Tak jste přišly." přiklusal k nám Naruto, sotva nás uviděl.
"Ahoj. Jasně, tohle si nemůžeme nechat ujít." zasmála se Michelle a já se k ní přidala.
"Tak si někde sedněte a koukejte se." rozmáchl rukama Naruto a hnalse zase za tím šedovlasem.
Šedovlas Naruta učil takový divný věci. Pořád mu něoc vykládal o nějakym žabím šéfíkovi bo co. Moc jsem toho nechápala. Akce taky moc nebylo. Blonďáček se nejdřív musel rozcvičit a potom s Jirayou-san bojoval.
"Že to bylo hustý." ptala se mě pořád dokola Michelle a oči jí jenom svítili. Já jenom kývala hlavou. Jé. Támhle mají obchod se zbraněma. Hůůů. Šla jsem a koukala se do výlohy obchodu až jsem někoho srazila.
"Pardon." omlouvala jsem se. Když jsem se podívala, koho jsem to srazila, zůstala jsem stát a nehnula ani brvou. Byl to náš sensei.
"Oj sensei, dobrej. Jak to jde? Kam jdete?" pomohla Michelle seneiovi na nohy.
"Díky Michelle. Zrovna vás dvě scháním. Máme trénink." podíval se na nás obě.
"Jenom my 3? Není to divný?" spočítala jsem nás.
"Ne. Když jsi asi měsíc trucovala ze ztráty rodičů taky jsme trénovali jenom 3." zasmál se sensei. Potom nám pokynul a my šly za ním na cvičiště.
"Takže. Protože se chunninské zkoušky zrušili a ve vesnici je málo týmů, tak musíme trénovat. Dneska si dáme zápasy na tělo. Každá půjde se mnou. Zítra mám s vámi naplánovaný trénink jutsu." bože. Jutsu ne. Ty základní jsou v poho, ale ty ne podstaty chakry, na ty jsem levá jako něco. Bůůů.
"Maiki! Vnímáš mě?" luskl mi před očima sensei.
"Jo, jasně, vnímám." zabrblala jsem.
"Ahoooooj. Jak to jde." ozvala se na stromě. Seskočila z něj nějaký ženská.
"Proč takový nechápavý xichtíky? Jo ahá. Už chápu. Lidi, to jsem já, Eruvee. Jenom jsem trochu změnila look. Tak co? Jak se vám líbí?" zapózovala Eruvee. Je to vůbec ona? No, barva vlasů a oka by odpovídala. Ale úplně jiný oblečení a styl vlasů. Ale jo, podoba tam je.
"Neměla jsi být ještě doma s těmi zraněními?" zkrabatil sensei obočí.
"Jo, možná měla, ale Hokage potřebovala každou volnou ruku a mě se zranění hojí rychle, takže jsem na pár dní odešla na misi. Prostě tak. A teď se jdu podívat jak holky trénujou. Jestli jsem je vůbec něco naučila." dřepla si do trávy a čekala.
"No tak jo. Michelle, pojď první." povzdychl si sensei a já si sedla vedle Eruvee na zem.
Faight se odpočítal a ty dva proti sobě vyrazili. Proč nepoužívá žádný jutsu spojený s démonem? Vždyť by ho mohla přivolat a on by jí se senseiem pomohl.
"Nesmí ho přivolat."
"Cože?"
"Nesmí ho přivolat. přivolání démona má taky svoje pravidla. Pokud se to v přáteláku zakáže, u přivolání se utvoří taková bariéra a démona nemůžeš přivolat. Je to dost blbý, pokud člověk ví, že v sobě toho démona máš a zakáže ti ho přivolat."
"A jak ty víš, na co jsem myslela." vytřeštila jsem oči. Hrabe se mi v myšlenkách! Bože ne!
"Hehe. Neboj, myšlenky nečtu. Jenom jsi to řekla nahlas." zasmála se. Radši jsem se zaměřila na boj. Michelle se chystala dát senseiovi úder, když zavolala: "Stop!" Huh? Proč to stopnul?
"Dobrá práce Michelle. Jen tak dál. Zlepšila ses od minula. Ale nedostatky tam jsou pořád." sensei nastavil pěst a Michelle mu do ní ťukla.
"Díky sensei. Taky jste se snažil." pronesla Michelle cupitala k nám.
"Mazej Maikínosi." postrčila mě vpřed.
"Tak tě otestujeme." zasmál se senei a na rukách opočítal start. Hned potom na mě vyrazil s pěstí. Útok jsem vykryla a chtěla ho kopnout, jenomže mě sejmul seshora.Sakra, jak to, že je tak rychlej? Ta rána mě odhotila kousek dál. Hned jsem se sebrala a nasadila rychlý tempo. Asi to čekal, protože všechny moje rány vykryl. Jak to? Nakonec jsem mu přece jenom uštědřila pěsťovku, když se chtěl otočit. Moc jsem ho neodhodila, spíš jenom tak spadnul. Potom zase nasadil to rychlý tempo. Viděla jsem ho, ale reakce byli pomalý a tak mi kopancem vyrazil dech a chytl mě za vlasy.
"Špatné. Velmi špatné. Když jsme spolu bojovali poprvé, šetřil jsem tě a málem si mě porazila. Teď jsem na tebe šel s polovinou svojí síly a tys mě zasáhla jenom jednou. Nevím čím to je, ale jestli takhle budeš pokračovat, v tomhles větě zemřeš. A ty tvoje vlasy. Chápu, že chceš vypadat hezky, ale taky to má svoje meze. Nemám nic proti dlouhým vlasům, ale takhle se dáš snadno chytit." pustil mě. Spadla jsem na zem a ležela jsem.
"To jsem tě tak zranil? Nemyslím si." slyšela jsem to zasmání v hlase.
"Stydím se." zašeptala jsem.
"Co jsi říkala?"
"Že se stydím." zařvala jsem mu do obličeje.
"Taky máš proč. A teď vstávej. Potřebuješ na tomhle zapracovat." nabídl mi ruku. Po chvilcejsem ji přijmula. Musím se zlepšit! Ať to stojí cokoli!
"Maiki to začíná brát vážně." uchechtla se Michelle.
"Tak to si piš." přikývla jsem.
"Tak začneme." sensei si povytáhl rukavice na rukou.

Eruveein new look :D ->

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ria the Evil Ria the Evil | E-mail | Web | 4. června 2012 v 17:10 | Reagovat

Eruvee vypadá dobře :D
a k příběhu... tohle se mi líbí víc... jakože už je větší lamka :D (nemyslím to špatně.. počkej co provedu svojí Rie..:D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama