Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Naše generace- 45.díl

8. června 2012 v 15:02 | Maiki |  Naše generace


"Musíš ještě víc zrychlit a dát do svých ran větší sílu. Zkusila jsi někdy nahromadit chakru do ruky a uhodit?" zeptal se sensei. Zavrtěla jsem hlavou na zanemní nesouhlasu.
"Tak to zkusíme. Je to jednoduché. Lezení po stromech ti šlo. Je to něco podobného. Jenom když uhodíš tak chakru vypustíš z ruky. Je to snadné. Michelle by tě možná mohla doučovat, jde jí to už dobře."
"Hm. Tak na čem bych to měla zkusit?" rozhlížela jsem se kolem.
"Bude stačit strom." ukázala sensei vedle sebe na lesík. Zakňourala jsem. Tohle bude bolet.
Snažila jsem se nahromadit do ruky chakru, jenomže když jsem měla skoro vyhráno tak mi ruka bouchla. No… spíš v ní chakra pufla a já tím schytala bolest v dlani.
"Ale notak. tohle zvládne i dítě na akademii." káral mě sensei. Grrr. á za to nemůžu, že mi to nejde. Ono samo… . Tak fajn, ještě jednou a potom to vzdávám. Zasoutředila jsem se a nahromadila chakru v ruce. K mému údivu tam zůstala.
"A teď prašť do stromu." rozeběhla jsem se proti stromu a uděřila do něj pravačkou. Odlítla z něj kůra a udělal se malý ďolík.
"To není dost. Musíš víc chakry." poučoval mě sensei.
"Si to zkuste sám když sjet tak chytrej."nafoukla jsem se. Sensei pokrčil rameny, rozeběhl se a bouchl do stromu. Zbyl z něj jen maličký pařez. WTF?! Jak to udělal?
"No jo! Váms e to vytahuje, vy jste o dost zkušenější než a taky jste byl v ANBU ne? Je jasný, že vy byste to rozbil obyčejnou pěstí." snažila jsem se najít argumenty pro svojí neschpnost.
"Holka s tebou to bude těžký." povzdychl si sensei.
"Hehé." zaubila jsem se. Mám ráda, když má se mnou ěnkdo problém. Potom dělám naschvály.
"Zkusíme to jinak. Co by se ti líbilo?" zeptal se.
"Mít zpátky rodinu." vyplázla jsem na něj jazyk.
"V rámci možností myslím." povzdychl si.
"Když mi nakoupíte?" nadzvedla jsem obočí.
"Fajn. Pokud dneska zvládneš ten strom alespoň rozpůlit, nakoupím ti na měsíc dopředu."
"Slibujete?"
"Ano. Ale jen, pokud to zvládneš."
"Tak to už si připravujte prašulky. Já jsem učenlivá." mrkla jsem na něj a prokřupla si prsty.
Ani po pěti hodinách se mi nepdařilo ten strom rozpůl. Proč jsem tak neschopná? Ostatní šli domů. Bože. Sluníčko už zapadá. Jsem unavená, bolí mě ruka a předemnou je snad tucet stromů s ďolíkem. Proč nemůžu být silnější? Proč?
"Protože máš v sobě blok." zjevil se předemnou můj démon.
"Co ty o tom víš?" založila jsem si ruce na prsou.
"Znám tvojí duše, tvoje podvěmí, prostě celou tvojí hlavu jako svoje tlapky. Máš v sobě blok. Bojíš se, že s tou silou potom někomu ublížíš. Jenomže bez toho by jsi nemohla být kunoichi ne? Zvládlas přeseknou strom vejpůl jen švihem katany a stála jsi od toho stromu dobrých pár metrů."
"No jo, jenomže starčí kataně věřit a ona to rozsekne. Tohle je o šikovnost." rozhodila jsem rukama.
"Něco s tím uděláme. Znáš to, že si máš někoho představit a potom to dokážeš? Zkus si místo stromu představit někoho, koho nemáš ráda nebo ho nesnášíš. To je jedno. A potom zkus praštit." poučoval mě. Ale je to zajímavá úvaha.
"Hm tak fajn. Zkusím to." nic jinýho mi snad ani nezbejvá. Podívala jsem se na strom, který měl v sobě neměl žádnou díru. Tak koho? Strom se mi začal přetvářet před očima, jak jsem v hlavě projížděla osoby, co nemám ráda. nejvíc se mi tam míchal Sasan. Představila bych si toho člověka, co mi zabil rodinu, ale jaksi nevím, jak vypadá. Ale k Sasukemu cítím opravdovou zášť. Není mi sympatický a jeho chování to potvrzuje. Fajn. Ze stromu se stal Sasuke. Nahromadila jsem chakru, rozebhěla se a napálila mu to přímo do xichtu. Huh? Strom se zbořil jako domeček z karet. Zbyla z něj tak čtvrtina.
"Masaru! Já to dokázala!" ohlédla jsem se očima hledala svého společníka. Nikde jsem ho neviděla.
"Maiki! Měla bys jít domů! Nic si z toho nedělej! Povede se ti to jindy." zaslechla jsem známý hlas.
"Sensei! Sensei! Já to dokázala"! Já zničila ten stromu!" zaječela jsem.
"Dobrá práce." objevil se sensei vedle mě.
"Můžeš to zopakovat přede mnou?" podíval se na mě nedůvěřivě.
"Fajn." usmála jsem se. Vyhledala jsem neponičený strom, nahromadila chakru, představila jsem si Sasana a znona pěsťovka do jeho xichtíku. Kdyby to bylo woodoo asi už by si o sobě tolik nemyslel hehe. Stom se jak jinak rozlítl na kousíčky.
"Šikovná. Tak teď běž domů. Do týdne ti přinesu ten nákup." rozcuchal mi sensei vlasy a zmizel. Já se odebrala dom. Bolí mě ruka. A jak.
"Dneska se přesuneme jinam. Pronajal jsem nám speciální místnost, která vám vlastně zabrání v tom, udělat nějakou škodu. Vzhledem k tomu, že dneska musím protrénovat jutsu, tak se bude hodit." vysvětlovat sensei průběh dnešního dne.
Odešli jsme do takový divný arény nebo co. Sensei nám začal vysvětlovat co k čemu je. Nějak jsem ho nevnímala.
"Opravdu se potřebujete procvičit. Dlouho jsem vás neviděl jutsu používat. Více se spoléháte na hrubou sílu a vaše démony. To není dobře. Proto tu budeme trénovat." ujasnil nám ještě jednou sensei, proč tohle vlastně děláme. Michelle šla zase první. Já chci já taky někdy první jako. Tohle je nadržování. Moment…. oni to spolu táhnou! Ou…. v hlavě se mi zjevila myšlenka…. ó Jashin! Nééé, to je hnusný, nechutný, prostě fujkýýý….. ale…. co když…. sensei vy pedo! Ehm… Radši jsem se zasoustředila na Michellina jutsu, Tyhle myšlenky… bože jak je to možný?! Ale na druhou stranu…. tyhle myšlenky nejsou špatný.
"Katon: Goukakyuu no jutsu!" vykřikla Michelle a foukla. Z pusy jí vystřelila mega ohnivá koule a mířila na stěnu, kde se rozprskla.Pokračovala dál.
"Katon: Housenka no jutsu!" znova foukla a z pusy jí vyšlehl meeega plamen. Wow. Tohle bych chtěla taky umět, jenomže nemám na to tu správnou podstatu.
Michelle předvedla ještě asi další 4 jutsu, 1 ohnivý a 3 bleskový. musim říct, že ta holka je dobrá.
"Maiki, jsi na řadě." pokynul mi sensei. Michelle se došourala ke mně a lehla na zem.
"Umřu." zamumlala.
"Zkus jich taky 8."
"Fajn."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥Blood princess♥ ♥Blood princess♥ | Web | 8. června 2012 v 17:05 | Reagovat

cožééééééé no bleeeee prej Michelle a sensei tys mě zabila holka :D :D ale jinak zase best! ;)

2 Ria the Evil Ria the Evil | E-mail | Web | 9. června 2012 v 20:02 | Reagovat

To je dobréé... :D Chce to další :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama