Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Forever together...

1. července 2012 v 10:59 | Maiki |  Jednorázovky
Věnování Michelle ^^ . Snad se bude líbit, ikdyž to je smutný.

"Ááá sluníčko ne." zakryla se blonďatá dívka s fialovými proužky na hlavě oči. Slunce neměla moc v láscem zvlášť když jí svítilo do očí nebo z něj sálalo moc velké teplo. Mnohem raději měla zimu. Zrovna seděla na lavičce, když sluníčko vykuklo zpod mraků. Na někoho tu čekala. Scházela se tady s ním pravidelně, ale ten dotičný měl vždy zpoždění. A dnešek nebyl vyjímka.
Po dalších 10 minutách čekání se zpoza rohu vynořil blonďáček a zářivě se usmál. Potichu k ní doběhl a zakryl jí oči.
"Hádek kdo jsem?" zašeptal jí do ucha. Dívka se usmála a odkryla si oči. Otočila se a sptařila toho, na kterého tu čekala.
"Naruto." vyskočila dívka z lavičky a věnovala svému příteli vášnivý polibek.
Po chvilce přivítání odešli oba do kina a potom na nějaké té jídlo do fastfoodu. Po celou dobu se drželi za ruce a semtam se lehce políbili.


Setmělo se a oba se procházeli ve svitu pouličních lamp. Obchody už byli zavřené, také už bylo něco po 11 hodině večer, ale bary byli v plném proudu. Na ulicích by jste mohli vidět zamilované páry, opilce, prodejce drog nebo jen poflakovače. Někdo náš mladý pár sledoval. A rozhodně neměl dobré úmysly.
"Naruto nemáš pocit, že nás někdo sleduje?" zeptala se dívka a nejsitě se otočila.
"Neboj Michelle. To bude asi jen kočka." zasmál se její přítel a políbil ji. Michelle se usmála a dala Narutovi za pravdu. Ale pořád se nemohla zbavit toho divného pocitu.
Když procházeli parkem, kde nebylo ani živáčka, neznámý vyběhl ze svého úkrytu, praštil Naruta zezadu pěstí do zad a násilím tahal Michelle někam do křoví.
"Néé! Nech mě bejt! Ty hajzle! Né! Naruto!" řvala úplně zoufalá Michelle a házela sebou ze strany na stranu.
"Nech toho ty malá čubko! Nebo skončíš hůř, než mám s tebou v plánu." procedil skrz zuby útočník.
"Nech jí bejt!" zařval na útočníka Naruto a jednu mu dal do zubů. Útočník pustil Michelle a ta odběhla k Narutovi a schovala se mu do náruče.
"Jo tak ty takhle. No počkej." pousmál se útočník a pískl. Ze křoví vyběhlo asi dalších 5 násilníků, všichni v kapuci, aby jim nebylo vidět do obličeje.
"Pánové, tamhleten malej si dovoluje. Začneme jím. Ty drž tu holku, ať se dívá co se jí stane, když nás nebude poslouchat." smál se "kápo" celé té party. Jeden z jeho kumpánu se rozeběhl za Michelle, jenže Naruto byl rychlejší a muž v kapuci brzy ležel na zemi. To ostatní naštvalo a všichni se na blonďáčka vrhli. Dívka stojící opodál stála ochromená strachem. Po chvíli, když viděla, že to její přítel už nevydrží, vytáhla telefon a zavolala policii a záchranku. Po pár minutách se ozvalo houkání sirén a útočníci se rozutekli. Naruto tam ležel na zemi v kalužio krve a jen ztěžka oddychoval. Táchranáři ho urychleně prohlédli, naložili na vozítka a jeli s ním do nemocnie. Vzali s sebou i zoufalou Michelle.
V nemocnici vezli Naruta ihned na operační sál. Michelle si sedla před sál a rozbrečela. Brečela tak dlouho, dokud vyčerpáním neusnula.
Někdo s dívkou třásl. Ta pomalu otevřela oči a spatřila doktora v operačním oblečení. Jeho výraz mluvil za vše. Dívka zasténala a rozbrečela se ještě víc, než předtím. Doktor jí dovolil, aby šla svého přítele naposledy navštívit. Ležel tam. Obličej zohyzdění po tolika ranách pěstí. Oči, jindy tolik plné života vypadaly mrtve. Rty, které dívka tolikrát okusila byli potříštěné zaschlou krví a sponí ret roztržený. Už jen pohled na to tělo byl zdrcující, ale pohled na tělo u kterého stojí plačící dívka je ještě horší. Chvilku tam dívka stála a hladila ty chlapce po tvářích, dívala se do těch modrách očí a litovala. Litovala toho, že mu nemohla pomoci, jakkoli. Litovala toho, že navrhla, aby šli ven ikdyž se přes měsíc neviděla, litovala toho, že už nikdy nebude moci políbit ty rty. Naposledy věnovala pohled své lásce a odešla.
Po pár dnech dívku našli u ní v bytě. Ležela v koupelně nahá v kaluži vlastní krve. V jedné ruce lístek na rozloučenou, v druhé žiletku, se kterou si podřezala žíly. V dopise dívka prosila o pohřební se svou láskou, aby mohli spolu zůstat navěky.
Tyto dvě těla pohřbili společně na dívčino přání, aby spolu tato těla mohli zůstat navždy spolu.
Jakmile dopadl poslední zbytek hlíny na rakev, v níž ležela dvě těla, vzlétli se stromu dvě bílé holibice, Kroužili při sobě a stoupali stále výš a výš k nebesům, jako dvě duše letící spolu do nebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Michelle* *Michelle* | Web | 1. července 2012 v 11:17 | Reagovat

c-cože T.T .. já se zapomněla odlíčit a teď mám xichtík celej rozmazanej T.T to je tak krásně smutný búúú T.T holka tys mi dala T.T ... prostě nádhera!!! a s věnováním pro mě T.T .. sakra tys mě dojala... děkuju! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama