Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

MHSL9- Stačí pár slov a jeden pohled

2. srpna 2012 v 11:23 | Maiki |  MHSL(my high school life)
A je tady to překvápko :D :D Novej díl MHSL :D Fuck yeah :D . Ať se líbí :) ^^


Sotva jsem doletěla domů( třikrát jsem si dala na hubu) zabouchla jsem se v koupelně. Osprchovala jsem se, namalovala a vyžehlila ty svoje neposedný vlasy. Ach jo, já ty vlasy budu mít zničený. Od teď je budu žehlit jenom na diskošky.. Ha! Som vymyslel.
Po koupelnové akci přišla na řadu akce skříň. Přehrabovala jsem se ve skříni jako divá. oMoc tmavý, moc malý, moc velký, moc volánků…. SHIT! Začala jsem chytat nerva. Je 7. Mám ještě asi půl hodiny. Potopila jsem se do kupy prádla. Najednou mi pohled padl na moje džíny, co mi ležely na židly. Já jsem debil. Džíny. Jasnačka. A jsou černý, takže všechno kromě černýho si vzít můžu. A tenisky taky. Uváá to je geniální. Když jsem se natahovala pro džíny, tak jsem zakopla o postel( kde ta se tam vzala) a rozplácla se jak široká tak dlouhá.
"Co blbneš prosimtě?" ozvalo se ode dveří. Stála tam Eclaire.
"Jdu na disko a nemám tričko." popadla jsem dvě náhodný trička a zamávala jima před sebou. V pravačce jsem držela nějaký divný khaki triko s límečkem a v levý světle modrý tričko bez ramínek. Hu! Tričko bez ramínek. A světle modrý.
"Mááám." zvedla jsem do výšku svůj úlovek a začala se svlýkat.
"Ehm… budeš mi furt stát v otevřenejch dveřích?" hodila jsem po ní nejistý pohled. Jenom zakroutila hlavou a odešla. Samozřejmě nezavřela.

Před rybičku jsem dorazila poslední.
"Gomenne minna. Ujel mi bus." koukala jsem na ně výmluvně. Kito na mě hodil smířlivý pohled, Naruto si mě asi ani nevšiml, protože pořád koukal na Michelle, která se na mě zazubila. Všechny jsem si je prohlédla. Kito měl na sobě velmi slušivou modrou mikinu a černý útlý džíny, Naruto měl tričko s nápisem WORLD IS MINE a tmavě modrý džíny a Michelle… ta měla minitričko a kraťásky. Ale to tričko byla fakt mini! Měla ho jenom pod prsa a bez ramínek.
"Jdeme pařit!" hvízdla jsem a zvedla ruku do výše.
"Yahooo." přidala se Michelle a společně jsme vešly do klubu. Zabrali jsme si volný stůl pro4 ajá hned vyrazila na parket. Zrovna hráli něco rychlýho a já si potřebovala rozproudit krev.
Asi po půl hodině jsem byla dost dehydratovaná a namířila jsem si to k baru.
"Brý den. Jednu colu s ledem." zavolala jsem na barmana a opřela se o pult. Rozhlédla jsem se kolem. Na parketu tancovalo plno lidí, u stolů byl jenom málokdo a na baru bylo pár jedinců a jedna taková parta.
"Prosím slečno." podal mi barman pití. V kapsách jsem začala lovit drobný.
"Vy nic platit nemusíte. Tamhleten džentlmen to za vás prý všechno zaplatí. Vypadá to, že se mu líbíte." ušklíbl se na mě barman a já se podívala směrem kam ukazoval. Seděl tam na stoličce dlouhovlasej blonďák s culíkem vyčesanym nahoru. Přes levý oko měl patku. S tou jeho červenou kostkovanou košilý a děravejma riflema mu to slušelo. Usmál se na mě a já mu úsměv oplatila. Zvedl se a zamířil si to ke mně.
"Ahoj. Můžu se zeptat, co tady pohledává taková kočka jako ty?" zeptal se mile.
"Ahoj. Jo můžeš. Šla jsem si dát colu." zvedla jsem skleničku s limonádou.
"Můžu se tě zeptat na jméno?"
"Jenom když ty mi povíš to svoje."
"Platí.
"Jsem Maiki." usmála jsem se.
"Deidara. Krásný jméno." usmál a upil ze svojí skleničky.
"Hey Maiki." přiběhl ke mně Kito s úsměvem. Když si všiml Deidary, úsměv mu ze rtů zmizel. Oba nasadili velmi divný pohled. Koukala jsem se zmateně z jednoho na druhýho, když se mi v uších ozvaly první tóny písničky Titanic. Nádhernej ploužák. Kito mě čapl za ruku a táhl mě na parket. Deidara tam zůstal stát a nasupěně se na nás díval.
"Promiň, jestli jsem si způsobil nějakou nepříjemnost, ale ten kluk se mi nelíbí." Kito mi omotal ruce kolem pasu a já ty svoje kolem jeho krku.
"Vždyť se zdá milý." argumentovala jsem. Kousek od nás jsem zahlídla Michelle s Narutem. Tiskli se k sobě a Naruto Michelle něco šeptal do ouška.
"Promiň. Já jenom nesnesl, jak se na tebe díval. vůbec se mi to nelíbilo."
"Proč se ti to nelíbilo?" zeptala jsem se. Byla jsem zvědavá.
"Protože se mi líbíš. Zamiloval jsem se do tebe." zašeptal mi do ucha. Málem se mi podlomily kolena. Jak to řekl a ten obsah těch vět. Wow. Cítila jsem, jak rudnu.
"Kito…" začala jsem větu.
"Promiň jestli jsem řekl něco špatně." trochu se ode mě oddálil, ale já si ho přitáhla zpátky.
"Taky jsem se do tebe zamilovala." tentokrát jsem to zašeptala do ucha já jemu. Oddálil se tak, aby se mi mohl podívat do očí. Já se usmála, jak nejsladčeji jsem mohla. A potom se to stalo. Jeho rty se dotkly mých. Jeho teplé měkké rty, které chutnaly po čokoládě. Stáli jsme tam, uprostřed parketu a líbali se. Existoval pro mě jenom on. Deidaru jsem totálně vypustila z hlavy. On je nic. Tohle je něco.

Po další hodině plných tance, muziky, pití a polibků jsme se vytrmáceli ven. Michelle byla trošku nalitá, protože já furt barman dávala zadáčo panáky saké. Zřejmě kvůli jejímu tričku. No vypadalo to spíš jako pruh látky přes prsa. A občas jí to padalo. A pod tim neměla vůbec nic. Se divim, že na ní Naruto nedává trochu větší pozor.
"Hele. My teď půjdeme ke mně do bytu a budeme tam dělat spróstý věci." smála se Michelle a ukazovala přitom na sebe s Narutem.
"Nebojte. Dovedu jí domů, uložím do postele a nechám jí se z toho vyspat." usmál se na nás Naruto a zachytil svojí holku právě včas, protože se málem zkácela k zemi.
"Radši abysme šli. Ahoj." rozloučil se s námi Naruto a stopoval taxi.
"A co my?" otočil se ke mně Kito.
"No já musím na bus a pak domů."
"Pojedu s tebou." usmál se sladce Kito a moje srdce udělalo kotrmelec. On mě vyprovodí. Yahooo.
Cestou ke mně domů jsem se o něj opřela a nasávala jeho vůni. Tak krásně voněl čokoládou. Co to má za voňavku? Musím se ho někdy zeptat. Začala mi být zima. Kito mi ochotně půjčil mikinu. Je tak strašně hodný. Bože.

"Tak jsme tady." zastavila jsem se před vchodem do domu.
"Děkuju za krásnej večer." usmála jsem se
"Já děkuju." usmál se tím svým nádherným úsměvem. Nahl se ke mně a políbil.
"Tak dobrou noc." pronesl když se odtrhl.
"Dobrou noc." odpověděla jsem a sledovala, jak míří pryč. Otevřela jsem hlavní vchod a pomalu si to vykračovala k nám do bytu.
Jakmile jsem se ocitla u sebe v pokoji, svlíkla jsem se do pyžama a zalehla do postele. Kitovu mikinu jsem k sobě přivinula jako plyšáka. Voněla jím.Usínala jsem doslova jako v pohádce.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rena Stirk -> Ria. Rena Stirk -> Ria. | Web | 25. listopadu 2012 v 12:02 | Reagovat

jůůů... hej to je nice.. taká romantika,.. to je ňuňu... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama