Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Naše generace- 48.díl

5. srpna 2012 v 21:27 | Maiki |  Naše generace
Mám to dobře očíslovaný? Snad :D . No tak je tu další dílek generace ^^ . Zase přemýšlím nad změnou obrázku(tenhle už tam je dlouho :D). Tak ať se vám to hezky čte ^^ :D .
PS: možná to bude trošku kratší :D Došli mi nápady :D gomenne ^^"

Už se stmívalo a senseiové rozdělali oheň. My se usadili kolem něj a na klacíkách jsme si opékali žužu. Vzala ho s sebou Yukiko. Bůh jí žehnej. Nejdřív nás vytáhla z kaše ohledně naší kachní chůze a teď nám ještě poskytla ňaminku v podobě opečeného žužu. Modrovlas se zvednul a někam odešel. Omluvil ses tím, že mu není moc dobře. Jukla jsem na Michelle a ta kývla. Zvedly jsme se.
"A vy dvě jdete kam?" řekl přísně sensei.
"Etoo… mě začíná být zle a kdybych náhodou vrhla tak potřebuju někoho, kdo mi bude držet vlasy." podrbala se Michelle na hlavě a chytla se za břicho. Já hořečně přikývla. Sensei si povzdychl a mávl rukou ať jdeme. Brzo jsme zmizeli ve tmě.
"Kam se poděl?" zašeptala jsem.
"Nevím, ale možná ho uvidím. Počkej chvilku." řekla Michelle a proměnila se v tygra. Jako každý kočkovitá šelma by měla mít super dobrý noční vidění no ne? Pomalu šla dobředu a já za ní. Držela jsem se jejího ocásku, jako nějakýho špagátku. No přece nechci zabloudit ne?
"Tamhle je! U vody." Michelle se potichu zchechtala. Zvrhlá myšlenka mi prolítla hlavou.
"Naskoč." nastvaila hřbet. Skočila jsem na ní celou svou vahou. Ani se neprohla. To jsem tak lehká? Sotva moje zadnice usedla na její záda vyrazila dopředu. Udělala sotva pár skoků a už brzdila. Před námi šuměl vodopád a před ním silueta toho kluka. Potichu jsme se připlížily( obě jako lidi) blíž. Měli jsme dobrý výhled. Pod vodopádem bylo jezero, kde se ten kluk koupal. Byl očividně nahý. Stál k nám zády.
"Tak už se otoč." šeptala Michelle.
"Ty zvrhlíku." vyplázla jsem na ní jazyk, ale mě taky probíhaly hlavou zvrhlý myšlenky.
"Co myslíš, jak dlouhý má vybavení?" mrkla jsem na ní.
"Co myslíš ty? Já bych řekla tak 15, víc asi ne. Hele otáčí se!" ukázala dopředu. Kluk se k nám otočil bokem. Moment. Proč má na hrudi ty dva hrbolky co připomínají ty moje a Michelliny hrbolky. A proč dole není nádobíčko? Co to je? hermafrodit?
"On je holka?" Michelle doslova čuměla s otevřenou pusou.
"Asi jo. Týýý jo to je hustý."
"Moment… My špehujeme holku? Není to vadný?" svraštila Michelle obočí.
"No trochu."
"Mizíme." Michelle se znova proměnila v tygra a se mnou na jejích zádech jsme se hnaly zpátky k ohni. Byly jsme kousek od něj když se tygřík zastavil a proměnil se na mojí kamarádku.
"Drž mi vlasy. To žužu mi nedělá dobře." teď jsem viděla, jak zezelenala. Hned na to se nahla a já bleskově chytla vlasy, aby je neměla od žužu spojeného se žaludečními šťávami. Byla předkloněná pěknou chvíly.
"Už je to dobrý." zvedla se. už nebyla tak zelená. Očividně se jí ulevilo. Otřela si ústa hřbetm ruky(fujky) a šly jsme zpátky k ostatním,. kde Michelle naplnil svůj žaludek vodou. Já si na klacík napíchla další žužu a opekla si ho.
"Dáš si?" pozlobila jsem kamarádku. Hodila na mě vražedný pohled a zahleděla se do ohně. Slupla jsem svoje žužu a napíchla si na klacek jablíčko.
"Tobě bude špatně." zakroutil hlavou Raidon, bo jak se jmenuje. Teď jsem si ho až pořádně prohlídla. Měl delší černý vlasy a zelený oči. Čelenku měl uvázanou na krku( takhle jsem to viděla jenom u holek). Na sobě měl tmavě modrý triko a přes to černou vestu. Kalhoty měl dlouhy a taky černý. Boty měl jako já. Docela fešák.
"A proč prosimtě? Neznáš můj železný žaludek." bouchla jsem se pěstí zhruba do míst, kde bych měla mít žaludek. Jenom nevěřícně zakroutil hlavou. Pch. Jenom počkej. Koukla jsem na jablíčko a už mělo kránou barvičku. Odendala jsem ho z žáru ohně a dala si ho před pusu. Párkrát jsem na něj foukl a potom si kousla. Na chvilku jsem strnula. Všichni se na mě otočili. Musela jsem vypadat dost komicky. Zakousnutá do jablka a oči vyvalený. Asi si všichni domysleli, co se mi stalo. Prostě to bylo moc horký! Pálej mě zuby(můžou mě vůbec pálit zuby?), auvajs.
Nakonec jsem zalezla do stanu s Michelle a Yukiko(holky prostě) a okamžitě usnula.
"Holčičky moje, vstávejte. Je tu další krásný den a my musíme jít dál. No tak, koukněte se na mě. Panenko, modroočko, tygříku." říkal někdo. Otevřela jsem oči a spatřila Daikoho-sensei.
"Jste vzhlru, bezva. Tak se převlečte, sbalte si a pojďte na snídani. Usmál se a odešel.
"Podivín. Prosimtě, jak s ním můžete vyjít?" koukla jsem nevěřícně na brunetku.
"Nemůžeme. Proto to radši ignorujeme." povzdychla a začala se převlíkat. Já si jenom vymněnila tričko a zabalila si svoje věci. Potom jsem se vyšourala ze stanu s batohem ruce a sedla si k ohni. Ráno mít rozdělanej oheň. Aha. Na tom se vaří snídaně. Párečky. Hmm mňamka.
"Tady Maiki. Dobrou chuť." podal mi Kito tácek s párkem a rohlíkem a usmál se. Tak krásně se usmál. Úsměv jsem mu oplatila a pustila se do jídla. Vrzo si ke mně přisedly i holky. Rozhlídla jsem se kolem a zjistila, že na mě Modrovlas/ka kouká. A na Michelle taky. Střídal/a pohledy z Michelle na mě. A nebyli to hezký pohledy. Polkla jsem a podívala se na Michelle. Ta si taky všimla. U spánku nám sjela kapička.
"Že by error?" pronesla jsem tiše. Snad nás včera neslyšel/a nebo neviděl/a
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Michelle* *Michelle* | 5. srpna 2012 v 21:36 | Reagovat

trošku větší error xD a šup šup piš dál :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama