Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Naše generace- 50.díl

30. srpna 2012 v 21:50 | Maiki |  Naše generace
wow už 50ka :DD hej to nějak utíká xD

Po měsíci zotavování si nás Hokage zavolala. Když jsme vešli do kanceláře( bez senseie) měla takovejk zamyšlenej výraz.
"Nebudu chodit kolem horké kaše, takže půjdu rovnou k věci. Budete mít nového senseie. Shne Takashi se nervově zhroutil a není schopný vést tým Genninů. Váš nový sensei se Jmenuje Ren Nakagari. Tady máte adresu. Ještě dnes ho navštívíte." postrčila papírek, co měl před sebou směrem k nám.
"Proč se sensei nervově zhroutil?" zamračila jsem se. Hokage-sama si povzychla.
"Podle spisů měl před dvěma lety tým. Při jedné misi je přepadl gang Jounninů a všechny kromě Shina Takashiho zabili. Shin se potom nervově zhroutil a až letos se usoudilo, že bude moct mít další tým. Po zkažených Chunninských zkoužkách se Maikeru dostala do nemocnice. Na vaší další misi byl vážně zraněj Kito. A na poslední misi, kterou jste prováděli, jste museli odvést do nemocnice Michelle. Všechno to na něj dolehlo. A zhroutil se. A už se na nic neptejte a běžte." zamávala rukou ke dveřím. Poslušně jsme odešli. Ještě jsem vzala papírek s adresou našeho nového senseie.
"Jdeme tam hned teď?" zeptala jsem se na chodbě. Odkývali mi to a tak jsme se vydali do domu našeho nového senseie Rena.
"Já klepnu, ty jdeš první." strčila mě Michelle před dveře.
"Kví?" koukla jsem na ní nechápavě. Na to zaťukala na dveře.
"Dále." ozvalo se zevnitř. Pomalu jsem otevřela dveře a nakoukla dovnitř. Malá chodbička vedla do jídelny, kde za stolem seděl nějakej typoš. Sexy typoš. Četl si knížku. Podíval se na mě, usmál se pokynul mi,a bych šla dál. Zula jsem si boty a šla trochu blíž. Kito s Michelle se drželi za mou.
"Srabíci." zamumlala jsem směrem k nim.
"Ahoj. Vy budete asi můj nový tým co?" usmál se mile. Ten má krásnej úsměv. Vhoá. Delší černý vlasy s červenejma proužkama, zelený oči a nasobě sexy vestu.
Asi sebou seknu na zem.
"Posaďte se." vyzval nás. Sedla jsem na ždile hned vedle Senseie a Michelle na tu druhou vedle něj. Kito seděl naproti a vypadal trochu pobouřeně. Ren-sensei odložil knížku a protáhl se.
"Takže, já jsem Ren Nakagari. Je mi 20. Představovat se mi nemusíte. Vím o vás všechno. Mám vaše složky. Doufám, že spolu budeme dobře vycházet. Neplánuju žadný společný mise, jako jste měli doteď, ale jenom sólo, prostě jenom náš tým. Taky budeme pravidelně trénovat. Specializuju se na Genjutsu. Při prvním rozdělování týmů jsem vás měl dostat já, ale protože psychycký zdrav Shina-san zdál v pořádku, tak mu dali vás a já zůstal bez týmu. To je asi všechno ne? Otázky?" podíval se po nás.
"Ehm… Co to máte za knížku sensei?" ukázala Kito na knihu na stole.
"Tohle? To je Yaoi knížka. Vlastně je to román, kde je klučičí láska. Já jsem totiž na kluky." podrbal se ve vlasech. On je na kluky? Já miluju sexy gaye. Kito pobledl v obličeji. No nechtěla bych být v jeho kůži. Fakt ne.
"No, já myslím, že se sejdem zítra v Ichiraku kolem 10:00 ? Vyhovuje? Dobře, tak můžete jít domů." usmál tím svým krásným úsměvem, my se rozloučili a šli domů.
Doma jsem si četla knížku o ovládnutí Masara. Zajímalo by mě, jak člověk co tohle psal, vypadal. Listovala jsem stránkami a nic zvláštního jsem nemohla najít. Většinu už jsem si přečetla. Asi v půlce knihy mě zarazil nadpis : LIDSKÁ PODOBA DÉMONA . Co se tím myslí? Po přečtení článku, který s tím souvisel jsem pochopila, že když budu chtít, tak Masaru získá lidskou podobu. Ale jen na určitou dobu. Je na to zapotřebí hodně chakry, ale potom se démon mění v člověka v mém podvědomí jak se mu zlíbí. Divný. Zaklapla jsem knihu, ukuchtila si něco k jídlu a zalezla do postele. Sice ještě není večer, ale já jsem pořádně unavená. Nějak mě to zmohlo.
"Ohayo." pozdravila jsem svoje týmové parťáky, když jsem vešla do restaurace a zaujala místo mezi nimi. Objednala jsem si jeden Meso ramen a povídala si s ostatními.
"Ahoj holky." ozvalo se za námi. Otočila jsem se a stála tam Nariko.
"Ahoj, co tu děláš?" usmála jsem se na ní.
"Mám chvilku volno, než zase půjdu na misi tak jsem si řekla, že se zajdu najíst k Ichiraku. Co tu děláte vy?" posadila se na stoličku vedle Michelle a objednala si.
"No my čekáme na našeho nového senseie. Je strašně sexy a vsadim se, že dole taky něco má. Jenom škoda, že je gay." sdělila Michelle nejnovější drby. Já to jenom odkývala.
"Hele a už Naruto o tom ví? Tam o tý věci." nedalo mi to se zeptat. Nariko jenom zakroutila hlavou. Dostala jsem před sebe misku ramenu, poděkovala za jídlo a začala jíst.
"Ahoj všichni." ozval se za námi hlas. Otočila jsem se s nudlí v puse. Stál tam Ren-sensei. Rychle jsem vsála nudli do sebe a usmála se. Nariko se omluvila s tím, žeuž musí a když odcházela pořád si prohlížela Rena-senseie.
"Tak co? Vy už máte snědeno?" koukal nám do prázných misek.
"Tak já si dám taky jednu porci a dneska platím já. Jeden hovězí rámen prosím. Mám na vás otázečku. Chtěli byste už zítra misi?" sensei si podepřel bradu rukou.
"Co je to za misi?" zeptal se Kito.
"Tajný to není, tak vám to řeknu. Půjdeme na několik dní do Kamenné. Já tam mám předat poselství a vy se tam máte skamarádit s vrstevníky. Berete to? Jestli ne, tak si pár dní počkáme na nějakou jinou misi. Co vy na to?" ochotně nám všechno vysvětlil. No zítra se mi na misi fakt nechce. Já teda byla proti. Vlastně jsme byli proti všichni, idkyž jsme dlouho misi neměli. S někym se kamarádit fakt neni pořádná mise.
"Dobře. Tak já jí nechám jinému týmu. Až zase něco bude, tak vás svolám ano? Takže teď tu buď počkáte se mnou a půjdeme do archivu, abych tam vrátil spisy o vás a potom bysme mohli zajít třeba na cvičiště, nebo můžete jít kam chcete." sensei dostal před sebe. Michelle chtěla počkat, Kito potřeboval nějaký kytičky a mě se nechtělo do archivu, tak jsem nabídla pomoc Kitovi, ten ji přijal. A tak jsme šli na kytičky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ai Eater Ai Eater | Web | 31. srpna 2012 v 18:51 | Reagovat

TVL Maiki,kdo to má číst? KEKEKE až se budu děsně dlouho nudit,vrhnu se na to =D

Joo,krtéééék!Nakreslim ho...někdy xD

2 tsuri-kataino tsuri-kataino | Web | 31. srpna 2012 v 22:13 | Reagovat

krasna moc se mi to libilo pis dal a dal uz se tesi a hrasny RPC :-P

3 Blik Blik | Web | 2. září 2012 v 11:59 | Reagovat

50tej díl?! Páni RESPEKT! :DD K tomu se asi v životě nedopracuju :DD jinak... Piš rychle dál! :DD A to RPC... Kawaii :3

4 *Michelle* *Michelle* | Web | 2. září 2012 v 12:07 | Reagovat

přečetla sem už 50 generací a pořád mě to nepřestává bavit!! piš dááááál :D a ten novej sensei Ren *o*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama