Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Brána Půlnoci

18. září 2012 v 21:19 | Maiki |  Moje povídky
Jaksi nevím, kam to zařadit :). Je to zatím jenom pokus, ale mám to v hlavě a myslím, že by se mi to psalo dobře :). Chci, abyste to VY jako čtenáři a šílení kritici přečetli a řekli svůj názor, jestli mám pokračovat nebo ne :)
Příběh pod perexem ;)Procházeli úzkou, temnou chodbou. Na stěnách v pravidelných intervalech byly rozmístěny pochodně, jež jen velice matně chodbu osvětlovaly. Na konci chodby skvěli dveře. Postavy se těsně před nimi zastavili.
"Jestli to uděláme, už se to nedá nikdy vrátit." pronesl muž v kápi ke své ženě, která byla taktéž v kápi. Po tváři se jí skutálela slza.
"Já vím. Ale pro ně to musíme udělat." jemně stiskla uzlíček ve svém náručí. Bylo v něm miminko. Žena pohlédla na svého muže a poté na své druhé dítě, které spalo muži v náručí.
"Pro ně to musíme udělat." zašeptala a položila ruku na kliku dveří. Zabrala za kliku, kov ji zastudil v dlaních a otevřela dveře.
Vešli do místnosti, která byla stejně ponurá jako chodba, kterou právě přišli. Uprostřed místnosti stál kamenný oltář. Všude byli rozmístěny různé magické předměty. Z temného rohu místnosti vyšla postava, taktéž v kápi.
"Jste si tím opravdu jisti?" pronesl hrubý hlas zahalené postavy.
"Prosím Vás mistře. Zbavte je jejich utrpení." žena poklekla a zadívala se starci do jeho moudrých očí. Mistr, jak žena nazývala onoho muže v kápi, si nejdříve vzal dítě od muže a poté od jeho ženy. Obě nemluvňata položil na kamenný oltář. Poté kolem oltáře rozmístil krystaly barvy duhy, pár nádobek s vodou a bylinky. Z pracovního stolu, který opodál zvedl stardou tlustou knihu. Něco v ní začal listovat. Žena ze sebe vydávala tlumené vzlyky a muž ji utěšoval.
Stařec v kápi našel co potřeboval, přistoupil k oltáři s nemluvňaty a začal z knihy předčítat. Krystaly se rozzářily, voda v nádobkách začala pobublávat a z květů bylinek odpadávali okvětní lístky a tančily ve vzduchu.
Oltář začal zářit. Miminka stále klidně spala, nic z dění okolo nich je nerušilo. Ta miminka bala něším zvláštní. I přesto, že to byla jednovaječná dvojčata, každé bylo jiného pohlaví a na tvářích měla každá znak. Holčička hvězdu a chlapeček měsíc.
S postupně rostoucí září se vytrácela znaménka z lící nemluvňat. Jakmile záře uvadla, vše se vrátilo do normálu. Krystaly přestaly zářit, voda nevřela a okvětní lístky lenivně spadly na kamennou podlahu. Stařec vzal chlapečka do náručí a odnesl jej do vedlejších dveří, kde na něj čekala kolébka. Poté, co uložil chlapečka vzal holčičku a podal jí otci.
"Stejně k sobě jednou najdou cestu a Vy to víte. Jejich magické schopnosti jsou uzamčeny hluboko v jejich mysli, ale s pomocí velmi silného kouzla nebo jejich vlastní vůle je mohou kdykoli vyvolat. Pamatujte na to." Stařec svraštil obočí. Celou dobu, co nesl chlapečka v náručí mu připadal tak těžký, jako by mělo být obyčejné nemluvně. Ale jen co vzal do ruky holčičku, měl pocit, že jí upustil. Byla tak lehká. Lehčí snad než pírko. Něco ho na ní nezpokojovalo. Je nevěděl co.
"Děkujeme Vám mistře. Teď mohou žít spokojený život. Víme o riziku, že se setkají, nebo v sobě objeví magické schopnosti. Ale my ji v tom nebudeme podporovat. Co uděláte s Arekinem je na Vás. Nyní je ve Vaší pěči." žena se poklonila a vzala si dcerku od muže. Muž se starci taktéž poklonil. Poté odkráčeli chodbou zpátky do svého domu.

* * *
Zazvonil zvonek nade dveřmi obchodu.
"Dobrý den. Co si budete přát?" usmála jsem se na zákazníka.
"Dobrý. Chtěl jsem se zeptat, jestli pro mě máte tu koženou zbroj, co jsem si objednal." řekl muž s černými vlasy.


To je zatím všechno co mám :)
Tak piště názory ;) :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tayík ♥ Tayík ♥ | Web | 20. září 2012 v 16:13 | Reagovat

Páni,to je doknalé..tak tajemné a dokonale magické...rozhodně piš dál!Zajímá mě jestli ej to Maiki a nějáký její bratr nebo je to úplně něco jiného =D...Každopádně..piš piš!Ať to zjistím =D

2 Kim Kim | Web | 24. září 2012 v 14:44 | Reagovat

Okamžite napíš další diel !!! :D Dokonalosť toto *3*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama