Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Kasumi Story part 2. - Seznamování s členy Aka

22. září 2012 v 15:27 | Maiki |  Kasumi story
2. část Kasumi story :) užijte si to :))"Kdo to byl?" zeptala jsem se zrzouna.
"Hidan. Nevšímej si ho. Pořád se takhle chová. A kdo jsi ty? Jak jsi našla naši skrýš?" nahodil vyslýchací face. Nerada odpovídám na otázky ve stoje, tak jsem si znovu sedla na tu postel či co.
"Jsem Kasumi. Nukennin z Konohy. A já to vlastně našla náhodně. Začala ta zkurvená bouřka a tohle byla jediná jeskyně, tudíž jediný možný úkryt široko daleko." podepřela jsem rukou bradu.
"Peine, moc jí nevěřím." podotkl černovlásek k zrounovi. Pořád měl zavřené oči., pod nimiž se táhly dvě vrásky. Na čele se mu leskla páska se znakem Konohy.
"A kdo vlastně jste vy?" ukázala jsem na obe dva.
"Já jsem Pein. Jsem vůdce Akatsuki. A tohle je Itachi. Jeden z našich nejlepších členů. To on tě našel."
"Moment on je ta postava s rudýma oči?" podívala jsem na Itachiho nedůvěřivě. Ten si jen povzdychl a otevřel oči. Sakra je to on! Má rudý oči! Moment já už tohle někde viděla.
"Nejseš náhodou brácha Sasuke Uchihy?" vyklouzlo mi z pusy. Itachi se na mě překvapeně podíval.
"Ty znáš mého bratra?" nevěřilv lastním uším.
"Jo, znám. Pořád mi čumí na prsa. Perverzák jeden. A furt mele o tom, že se Itachimu pomstí, za vyvraždění jeho klanu. Asi před rokem ho Naruto přitáhnul zpátky do Konohy." řekla jsem znuděně. Sasuke a Naruto. Brrr. Jeden moc EMO, druhej moc hyperaktviní. Divná dvojka. Itachi se na mě díval překvapeně.
"To si vyřídte jindy! Kasumi, ty teď zůstaneš pár dní v tomhle pokoji. Pořád nevíme, jestli ti můžeme věřit. Postupně k tobě budu posílat členy Akatsuki, aby se s tebou seznámili a potom bude porada, kde se rozhodne, jestli ti můžeme věřit. Tvoje zbraně jsou v pořádku ve skladu. Dokud nebude porada, nedostaneš je. Vyspi se a zítra čekej na návštěvu." řekla Pein a s Itachim za sebou zabouchli dveře. Osaměla jsem. Vytáhla jsem tátův obrázek, který jsem měla za pasem. Pořádně jsem ho prohlídla. Pořádně se daly rozeznat jenom oči a přívěsek na krku. Bomba.

Vzbudilo mě zaklepání na dveře. Divnitř vešel červenovlas. Zavřel za sebou dveře a odněkud vytáhl stoličku, na kterou si sedl.
"Jsem Sasori. Zdejší loutkář. Ty jsi Kasumi, že?" zadíval se na mě oříškově hnědýma očima. Jenom jsem přikývla. Pořád jsem ještě byla rozespalá.
"Pein tvrdí, že nebezoečně nevypadáš. Itachi taky. Hidan říká, žes mu dala pěkně pěstí." uchechtl se.
"No jo, pěstí jsem tomu dědulovi dala." zavzpomínala jsem na včerejší večer.
"On se mlátit od nikoho nenechá, tak nás to všechny rozesmálo, že mu holka dala takovou, až slíznul o zeď. Kolik ti vlastně je?" prohlédl se mě od hlavy k patě. Pohled se mi zastavil na mém hrudnmíku.
"Hej do očí se mi dívej." luskla jsem mu před obličejem. "Je mi 16." zamračila jsem se. Jenom se zazubil.
"Mám na tebe otázku. Chtěla by ses k nám přidat?" docela mě jeho otázka zaskočila.
"No já nevím. Ale asi jo, protože nemám kam jít." přemýšlela jsem nahlas.
"Dobře, to mi stačí. Díky." usmál se a odešel. Celkem milej.

Dneska přišli ještě kromě Sasoriho přišli další tři lidi. Kakuzu, Konan a Tobi. Kakuzu je hodně na pachy, Konan je v pohodě holka a Topbi je jako malej kluk. Asi mě bude hodně srát.
Chystala jsem se jít spát, když někdo zaklepal a vešel dovnitř. Byl to ten bělovlas.
"Co chceš?" štěkla jsem na něj.
"Promluvit si. Nařídil mi to Pein. Nejradši bych tě tady neviděl." mračil se na mě. Mračení jsem mu oplácela.
"Ostatní říkali, že si jsme podobní, dokonce jsi prá moje dcera. Já s nimi nesouhlasím. Jsem na kluky, takže nemůžu mít dceru. Kolikže ti vlastně je?" přeměřil si mě pohledem. Opět mu oči zůstali viset na mých prsou.
"Bože nečum te mi všichni na prsa. Před měsícem mi bylo 16." vyplázla jsem na něj jazyk.
"Co to máš za psem?" ukázala na horní lem sukně.
"Nějakej zvědavej ne?"
"Jo stranšně. Dělej, co tam máš." snažil se mi papírek vyndat.
"Hele na to, že jsi gay tak se po mně nějak moc sápeš. Na. Je to kresba mého otce." podala jsem mu papírek. Chvilku se na něj díval vytřeštěnýma očima a potom se obrátil na mě.
"Kdo je tvoje matka?" hlas se mu lehce třásl. Co mu je?
"Kana Akiyama. Proč?" bělovlas, vlastně Hidan si sedl na stoličku, co po sobě neodklidil Tobi. Chytil se za pusu a něco si pro sebe mumla.
"Žije ještě?" podíval se na mě viděšeně.
"Ne, před měsícem jsem jí zabila, protože přestavala věřit v Jashina-sama. Kurva proč se takhle vyptáváš?" pomalu jsem ztrácela nervy.
Nic neřekl a rychle vyběhl z pokoje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tayo Hatake Tayo Hatake | Web | 23. září 2012 v 9:32 | Reagovat

ŮŮŮŮůůů Nabýrá to supr směr... :D moc se ti to povedlo,honem další dílek! (doufám že tam bude víc Hidana xDD neřešiiiit!) Jiank je to vážně úžasný...Padej sednout k PC a napsat další díl! =D

2 Kim Kim | Web | 23. září 2012 v 16:09 | Reagovat

To je dokonalé *-* .. okamžite napíš nový diel plus rpc Kasumi :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama