Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Kasumi Story part 3. - Jídlo může za všechno

24. září 2012 v 20:03 | Maiki |  Kasumi story
Další dílek Kasumi story ^^ . Nechci to psát bůhví jak dlouhý :D . Do těch 20ti kapitol se vejdu určitě xD :D. Pod perexem ;)"Podivín. A ještě k tomu mi šlohnul kresbu táty! Hej moment! Vrať mi ten papír!" vylezla jsem ze dveří a křičela na Hidana. Zastavil se a pomalu se vracel.
Když ke mně došel díval se mi do očí. Už neměl ten tvrďácký pohled, teď ten pohled byl vyděšený.
"Na. Dobrou." vtiskl mi papír do ruky a odkráčel. Odfoukla jsem si patku trcohu na stranu a šla jsem si lehnout. Trochu moc vzrůša na den… nebo snad na 2 dny? Kdo ví, tady to člověk nepozná, nejsou tu okna.

Ještě před obědem mě navštívil zbytek organizace tj. Zetsu( divný kytička, asi přejdu na zahradnictví a něco takovýho si vypěstuju), Itachi( když nemá zapnutej sharingan působí milejš), Kisame(rybička… teda ty tady mají bordel) a Deidara(spletla jsem si ho s holkou…). Oběd mi přinesli na pokoj. Bylo něco, co vypadalo jako maso, ale hodně rosolovitý. Několikrát jsem do toho žďuchla prstem a ono se to vždycky roztančilo jako hula tanečnice. Jenom bez hudby. Skončilo to v koši.
Na večeři jsem už seděla s ostatními. Všichni se vesele bavili mezi sebou. Já se do debaty taky zapojila. Nejsem křen, jenom jsem drzá a občas protivná. Hidan seděla jako pecka na prdeli. Vařila Konan. Bylo to samý, co k obědu. Všichni se na to znechuceně dívali, jenom Tobi si trochu odkryl masku a všechno to do sebe kopnul. To si dělá kozy?! Jak mu to může chutnat? Bože taková nechutnost. Konan se na nás dívala dost ošklivě, jako kdyby chtěla říct: "Jestli to nesníte hodím vás do cirkulárky.". Radši jsem vzala vidličku a opatrně rosol nabodla. Rozvlnil se. Kurva to je nechutný, ale jak. Zavřela jsem oči, představila si nějakou dobrůtku a šoupla to do pusy. Záhy nato jsem zezelenala. Cítila jsem, jak mi obličej hoří a mění barvy. Jashine to je humuus. Koukla jsem se kolem sebe. Kisamemu trčela vidlička z pusy a taky zářil jao duha.
"Tuhle sračku žrát nebudu! Máme to už po čtvrtý! Jestli jsi taková kráva Konan a neumíš nic uvařit, tak táhni do prdele. Vsadim se, že u Tobi by to uvařil lí! Čum na Kasumi a Kisameho!Jak měněj barvy a to je Kisame modrej!!! Takhle sračka se fakt nedá jíst!" třískl Hidan s talířem o stůl a střípky se rozletěli všude. Vzala jsem ubrousek a nenápadně jídlo vyplivla. Konan stála jako opařená neschopna slova. Potom se otočila na podpatku a utekla.
"Kurva to bylo nechutný. Tfuj!" snažila jsem se přežvykováním dostat pachuť z jazyka.
"Musíme najít lepšího kuchaře." povzdechl si Pein. Potom u hlavy blikla žárovka a otočil e na mě.
"Co je? Ne! Ne to ne! Já vařit nebudu! Jedině když bude vařit i Hidan! Rozbil talíř!" ukázala jsem na Peinova souseda.
"Fajn, Hidane, pomůžeš jí. A teď jděte něco uvařit nebo umřeme hlady." Pein třískl hlavou do stolu. Zvedla jsem se od stolu a zamířila do kuchyně. Byla hned vedle jídelny. Nic mě nenapadalo. Nakone cmi blikly palačinky. Nějak jsem je usmažila, netuším jak. Hidan umyl nádobí. Šikula.
Všichni hltali jako divý. Potom co dojedli se na sebe podívali a kývli. I Hidan za mnou kývl. Nějak jsem to nechápala. Itachi se zvedl od stolu a někam zmizel. Za chvilku se vrátil se stejným pláštěm, jako nosí ostatní a mými zbraněmi,
"Kosičko." vrhla jsem se ke kose. Nedržela jsem jí tal dlouho. Áá miláček můj. Políbila jsem jednu z čepelí. Ostatní koukali jako z jara.
"No co." pokrčila jsem rameny.
Pein ke mně přistoupil, vzal si od Itachiho plášť, hodil mi to přes ramena az kapsy vylovil prsten.
"Odteď jsi oficiálně člen Akatski." podíval se mi do očí. Myslel to smrtelně vážně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tayo Hatake Tayo Hatake | Web | 24. září 2012 v 20:31 | Reagovat

Juuu!! Já už tuším jak to bude s tím Hidanem =D Ale strašně s emi to líbí :D :D a jen do Konan xDD vařit fáákt neumí :D
a ta hula tanečnice to zabila =DD ale jinak je to prostě dokonalé!! Já už nevím co napsat..možná jen toto:
"Předáváme vám Nobelovku za povídku!" xDD Já bych ti ji fáákt dala :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama