Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Kasumi Story part 4. - Co se člověk nedoví...

25. září 2012 v 21:03 | Maiki |  Kasumi story
Na žádost Tayušky nee-chan tu je další dílek :D . Tayuš neboj je tam Hidánek :D.
Perex -> :D"Wow. Díky." prstýnek jsem si vyzkoušela na všechn prstech a padl mi na ukazováčku. Plášť jsem si hned oblíkla. Padnul mi jako kdyby byl pro mě.
Potom jsme si zalezli do obýváku, kluci odněkaď vytáhli saké a už to jelo. Jedna láhev, druhá láhev, šestá láhev. Všichni jsme byli dost zmazaný. Jediný co si pamatuju je, že Sasori začal dělat striptýz a Kakuzu se k němu přidal. Všichni se smáli. Potom mě někdo zalehl a já usnula.
Probudila jsem s šílenou bolestí hlavy. Jashin to je bolest. Kurva drát. Chtěla jsem si sednout, ale zalehl mě Deidara. Blondýna je pitomá. Slintál mi do výstřihu. To se mi snad zdá.
"Slez ty perverzo." zavrčela jsem, čapla ho za culík a hodila na zem. Něco zahuhlal, převalil se na bok a spal dál. Kretén jeden blonďatej.

Nějak se mi povedlo dostat se do pokoje a vlízt do postele. Bože to je bolest, ta hlava mi snad pukne.

Když jsem se z opice vyspala, zjistila jsem, že nemám nikde kosičku. Začala jsem panikařit. Někdo mi jí šlohnul! Prohledala jsem každičký kout pokoje a potom vykopla dveře.
"Kterej čůrak to vzal." funěla jsem jako býk. Nakráčela jsem to obýváku a spustila: "Tak fajn vy sráči, kdo mi vzal kosu!!!" všichni se na mě podívali s pohledem alá ty jsi cvok. Sasori nepřítomně ukázal do rohu obýváku. Kosička tam zakrytá pod mým Aka pláštěm. Udělala jsem šťastný hvizd a roběhla se ke kosčice. Cestou jsem na někoho šlápla. Netuším na koho. Popadla jsem zbraň i s pláštěm a šla to bezpečně zavřít do pokoje.

"Kasumi, Hidan, Kakuzu, ke mně." ozval se Pein ze dveří na kterých bylo napsáno : Velitelství. Zvedla jsem s gauče, kde jsem se hádala s Tobim, kvůli tomu šlápnutí na hlavu. Bohužel to byl Tobík, kdo okusil moje podrážky. Teď tady brečel a stěžoval si na bouli. Ještě, že Pein zavolal.
"Všichni tady tvoří tými. Sasori a Deidara, Zetsu s Tobim a tak podobně. Hidan tvoří tým s Kakuzuem. Ale protože jsi včera přibyla, tak to musíme nějak uspořádat. Kakuzu, protože jsi tady nejsilnější co se týče fyzické síly, tak odteď budeš pracovat sám. Hidan bude s Kasumi. Vzhledem k tomu, že jsou očividně oba stejného vyznání, tak se navzájem nezabijou." pronášel Pein svůj monolog. Slyšela jsem jenom poslední dvě věty. Chtěla jsem něco říct, už jsem i otevřela pusu, ale při pohledu na leadra jsem jí zase zavřela. Radši jsem založila ruce na prsou a koukla na ty dva. Dívali se na sebe jako… prostě strašně divně. Jako kdyby někdo zabil toho druhýho. Koukali strašně nešťastně.
"To nemůžeš udělat Peine! Nemůžeš nás odtrhnout! To nejde! Já to bez něj nepřežiju, zvlášť s touhle… touhle… prostě s tou holkou! Ona mě ničí! Jako by nestačilo, že je to můj spratek, jetě mě k ní přiřadíš a oddělíš mě od Kakuzua-chan! Ty zkurvysyne!" rozječel se Hidan. Měl na krajíčko. Koukala jsem jako sova, taky jsem měla tak velký oči. Já a jeho spratek?! No to snad ne!
"Já nejsem žádnej tvůj spratek ty debile!" rozhodila jsem rukama a zaječela na bělovlasa. Pein to sledoval s ledovým klidem a Kukuzu se díval do země.
"Nemluv na mě! Říkám ti nemluv na mě! Zkazilas mi život! Nikdy ses neměla narodit! Bylas jeden velkej omyl ty čubko! Sice jseš moje dcera, ale pořád tě nenávidim! Táhne do něčí prdele! A Peine! Já jsem pořád v týmu s Kakuzuem a nic se na tom nemění!" bouchl rukama o pracovní stůl, vzal partnera za ruku a třískl za sebou dveřma. Koukala jsem na dveře. Já a jeho dcera?! Musela jsem si sednout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tayo Hatake Tayo Hatake | Web | 25. září 2012 v 21:12 | Reagovat

Je to super díl..teda ten konec byl trochu..Hrrr na mě =DD četla jsme to sedumkrát než sem to pochopila..pak mi to docvaklo..tak Kasumi je dcera Hidana..(jako já to tušila a neříkejte že ne!! *ukazuje prstem*) Ale líbila se mi ta část:
ddělíš mě od Kakuzua-chan! Ty zkurvysyne!" rozječel se Hidan.
Kakuzu-cháán?? :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama