Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Kasumi Story part 5. - Pravda prosakuje na povrch

26. září 2012 v 17:51 | Maiki |  Kasumi story
Dneska je to kratší :D . Gomenne :D. Tayuško, jestli takhle ty díly budeš vymáhat tak budou čím dál kratší :D . Docházej nápady . :DD
perex ->Chvilku jsem koukala do země a potom se zvedla a odešla z leadrovi kanceláře. Všichni na mě koukali. Museli všechno skrz dveře slyšet. Tak moc Hidan… teda teď už vlastně táta řval. Věnovala jsem jim pohled, který snad mluvil za vše a zavřela jsem se v pokoji. Bože to snad není pravda. Jak můžu být JÁ jeho dcrea?! Vždyť to nejde dohromady! On je takovej kretén, debil, imbecil. Prostě všechno jenom ne můj táta. Nemůže být můj táta. Vždyť je gay, jak asi bych mohla být jeho dcera hm? Jashine za co? Zavrtala jsem hlavu do polštáře. Kurva co to tady dělám?! Prostě prostě nejdu,nefláknu mu jednu a nenechám sit o vysvětlit?! Dřív jsem to takhle řešila. Tak proč ne teď?! Začínám se chovat jako malý děcko!
Pochodovala jsem si to se zaťatými pěstmi k Hidanovu, vlastně tátovu( grrr nezvyknu si na to!) pokoji. Musí mi to vysvětlit! Zaťukala jsem a čekala.
Po chvilce se dveře otevřely a v nich stál táta. Vypadal příšerně. Oči zarudlé, jakoby od pláče. Už jsem zdvihala ruku abych to udělala jako mám ve zvyku, ale radši jsem jí spustila zpátky.
"Můžu dál?" zeptala jsem se opatrně. Do prdele tole není můj styl! Co blbnu?! Táta kývnul a poodstoupil od dvěří. Vešla jsem dovnitř. Všude byla tma. Jenom taková malá lucernička svítila ve výklenku zdi.
"Jak to vlastně je? Jakto, že jsem tvoj dcera?" nadhodila jsem otázky bez rozmíšlení. Posadil se na postel, vzdychl a začala.
"Když mi bylo asi 15, šel jsem na sraz Jashinistů. Tehdy jsem ještě nevěděl, že jsem na kluky, ale už jsem patřil k Akatsuki. Pein to vyjímečně povolil.
Na tom srazu jsem potkal tvojí matku. Byla krásná, strašně moc a já jí chtěl hned jak jsem jí uviděl. Dali jsme se o řeči. Nějak přeskočila jiskra a my skončili na hotelovym pokoji. Další den jsme se museli rozloučit. Psali jsme si dopisy. Byli jsme v kontaktu. Po pár měsících mi došlo, že jí beru jenom jako kamarádku a když mi napsala, že čeká naše dítě, skončil jsem to. Nějak jsem tomu nechtěl věřit. Psala mi dál a hrozně zoufale. Poslední odpis od ní mám tady. Je to zpráva o tom, že ses narodila. Potom psát přestala. Když ses narodila, už jsem byla na kluky. Na vás dvě jsem zapomněl. Žilo se mi fajn.
Jenomže potom ses tady objevila. Nejdřív jsi mi přišla jako obyčejná holka, ale potom jsem začal vnímat, co máš po mně. Vlasy, oči, barvu pleti, stejnej slovník. Když jsi mi řekla jméno tvojí matky už jsem to věděl. Od tý doby se s tím nemůžu smířit." položil hlavu do dlaní.
Stála jsem tam jako solný sloup a nevěděla co dělat. Nakonec (ač mi to bylo proti srsti) jsem si sedla vedle něj na postel a chytla za ruku (co to dělám?!). Podíval se na mě uslzenýma očima. Já se pousmála. Moc často se nesměju. Vlastně vůbec. Možná jako dítě.
"Neboj, pro mě je to taky šok. Ale to se nějak zvládne." slyšela jsem svoje slova jakoby zdálky. Tohle já neříkám. Jashine co to se mnou je?
Táta se lehce pousmál a poplácal mě po hlavě.

Strávili jsme v pokoji nějakou dobu. Vyprávěli si příběhy ze života a takový ty kecy. Nakonec teda souhlasil, že se mnou půjde do týmu. Začínala jsem ho brát jako tátu a mít ho ráda. Já fakt nějak měkknu. Chjó.

Pein nás poslal na misi. Vzít si od pár lidí prachy. Ty lidi byli z Konohy. Tohle si užiju. Znám tam všechny kouty a mám tam plno nevsřízenejch účtů. Muhehe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tayo Hatake Tayo Hatake | Web | 27. září 2012 v 6:12 | Reagovat

To bylo úžasný! Oprvdu se mi tehle dílk líbit...působil na mě...no..já nevím! Prostě je bombovej ^^ Honem další =DD

2 Haru Haru | Web | 27. září 2012 v 11:23 | Reagovat

Ahoj, u mě je soutěž kreslení, pokud chceš, můžeš se zapojit tu: http://antal.blog.cz/1209/soutez-kresleni :)

3 tsuri-kataino tsuri-kataino | Web | 29. září 2012 v 10:05 | Reagovat

KRASA KAWAII

4 Nayami-chan~ Nayami-chan~ | Web | 29. září 2012 v 12:24 | Reagovat

Jo to docházení nápadů znám... jakože sem teprve u třetího dílu ale nevadí :DD jinak, boží díl, rychle další *--*

5 Denki電気 Denki電気 | Web | 8. října 2012 v 14:51 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama