Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Naše generace- 53.díl

17. září 2012 v 20:39 | Maiki |  Naše generace
PS: gomenne je to trochu kratší :))Všechno dopadlo v pořádku. Viruki byla v Konoze ošetřená a přišel si pro ní Yotsuki. Teda když už byla zdravá to dá rozum. Zjistilo se, že Michelle s Yotsukim jsou sourozenci, jako já s Viruki. Sakra já s tou Michelle mám tolik společnýho! Asi proto si tolik rozumíme. Nee-chan mě taky informovala, že se bude za rok vdávat. Přeci jen jsou už zasnoubení a jestli se mají rádi, tak nic proti, ale zdají se mi na to trochu mladí. Vždyť Viruki bylo nedávno 16 a Yotsukimu je 17.
Začala jsem trénovat svojí vlčí proměnu. Po zkušenosti s těmi týpky mi došlo, jak zanedbávám trénink. Netrénuju doma. Je to tam moc takový… moc mi to připomíná tréninky s tátou a Eclaire. Ach jo stýská se mi. Občas.
Zrovna jsem šla s Michelle po ulici, když jsem zpozorovala toho divnýho modrovlasa. Žďuchla jsem do kamarádky a ta se ďábelsky usmála. Nenápadně( asi jako dinosaurus mezi krtečkama) jsme šli k modrovlasovi. Ani nevím, jak se jmenuje. Všiml si nás( jak jinak), nahodil zděšený výraz a začala zdrhat. Honily jsme ho přes celou Konohu( bez dvojsmyslu) než jsme na něj skočily a srazily ho k zemi.
"Hele chlapečku, s tebou něco nehraje. Všechno nás vyklopíš." vztyčila Michelle ukazováček, jako učitelka.
Kluk se chvilku vzpíral, ale nakonec souhlasil. Chytily jsme ho na louce, takže jsme z něj slezly a on začal vyprávět.
"Okey. Takže. Jmenuju se Kuroi. Jsem holka, ne kluk. Mám 4 sestry a táta ze mě chtěl mát kluka, protože jsem jediná měla vlohy k tomu, stát se ninjou. Začal mi stříhat vlasy, učil mě, abych se chovala jako kluka taky mě tak oblíkal. No vidíte sami ne?" zatahal, vlastně zatahala si za tričko.
"Hej kecáš! Top nejde ne? Ukáž podprdu!" ukázala jsem na Kuroi. Trochu jí to zaskočilo, ale nakonec se rozhlídla a vytáhla si tričko. Místo, kde by měla mít prsa měla převázaný obvazem.
"Táta řekl, že si je musím svázat." začervanala se a strhla tričko dolů.
"Musíme si tě vzí do parády." rozhodla Michelle a už nás táhla do obchodu se spodním prádlem.
"To je tak nepříjemný." chytla se Kuroi za hlavu. Všichni na nás kukali divně. Jedna paní se dokonce zeptala, jestli je Kuroi přítel jedný z nás, že ho sem bereme.
"Zalez do kabinky." strčila jsem jí dovnitř převlíkačky(kabinky) a zatáhla za ní závěs. Podala jsem já kunai, aby si mohla přeříznou ten fáč, co jí stahoval hrudník. Michelle mi podala od každý velikosti podprdu a já je podávala Kuroi. Musela jsem jí ukázat, jak se podprdal oblíká a zapíná. To byl boj.
Prošla mi rukou i moje velikost, ale naší kamarádce za závěsem byla malá. To mi jako chcete říct, že holka, co jí pravidelně stahovali prsa obvazem, že má větší prsa než já?! Si děláte srandu. A já myslela, že mám docela dobrou velikost. Když jsem se rozhlídla po obchodě, všechny ženský tady měly větší velikost! Mám prťousky. Bůůů.
"Neroň slzy a podej jí další. Tohle je moje velikost." podala mi Michelle podprdu o 2 čísla větší než moje. To je její?! Sakra to bych nikdy neřekla. Samozřejmě to bylo Kuroi malé.
Nakonec Kurio odešla s košíčkem okolo velikosti D. Podprdu si zaplatila a hned v obchodě si jí navlíkla a odešla v ní.
"Musíme jí něco udělat s vlasama." vytáhla Michelle Kuroinu ofinu nahoru.
"Možná čelenku." zapřemýšlela jsem.
"Táhmle je maj." ukázala Michelle, vběhla tam a jednu černou koupila. Nasadila jí modrovlásce.
"Hned to vypadá líp." zdvyhla Michelle palec.
"Radši to nechci vidět." zabořila Kuroi hlavu do dlaní. Něco jinýho na oblčení bude mít doma. Snad.
"Nechcete se mnou jít přesvědčit mýho tátu aby mě už do toho kluka nenutil?" zeptala se a my souhlasily.
Nakonec to je fotřík vzal. Sice se nejdřív vztekal, ale potom povolil. Takhle se to dělá!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama