Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Kasumi Story part 6. - Takhle se to zvrtnout nemělo!

30. října 2012 v 19:25 | Maiki |  Kasumi story
Tákže jsem napsala další dílek ^^ . Je to možná trošku delší, ale co už .DD Hope you like ti ;)


Kousek před Konohou jsme použili Henge no Jutsu, abychom nebyli moc nápadní. Přece jenom jdeme vybrat dluhy a ne chytat vyvraždit celou Konohu. Proměnila jsem se v plochou brunetku a táta za nějakýho divnýho týpka.
"To neumíš pořádně nic jinýho než nadávat a masakrovat lidi?" nadzvedla jsem obočí.
"Hej ty nebuď držkatá. Pořád jsem ještě na tebe nasranej, žes nahradila Kukuzua-chan." praštil mě do hlavy.
"Drž hubu! Za to nemůžu já, ale leader!" okřikla jsem ho. Přiletěla mi další rána. Potom mě vzal za ruku a vešli jsem to vesnice.
Táta se rozhlížel kolem a hledal barák, kde bydlí dlužník. Po dvou hodinách bloudění mi vydal popis domu. Okamžitě jsem ho našla. Utrousila jsem poznámku na otcovu inteligenci a hned mi přiletěla facka. S nařčením "drzý spratek" jsem vešla do domu, kde bydlel dlužník. Sotva jsem za sebou zavřeli dveře, zrušila jsem proměnu, sundala kosu ze zad a ukázala na postaršího pána.
"Opovažte se křičet nebo nějak alarmovat ostatní! Jsme tu zatím v dobrém! Vydejte peníze ke zplacení dluhu, nebo vám něco zabavíme a vás zabijeme." přivřela jsem oči. Půlku obličeje jsem měla schovanou pod límce pláště, ale i tak museli vidět, jak se zlomyslně usmívám, protože okamžitě někam odběhli a vrátili se i s penězi.Vyrvala jsem jim je z rukou a přepočítala.
"Není jich dost." procedila jsem skrz zuby. a peníze jsem zastrčila do kapsy. Dlužník zbledl. To už se i otec promněnil a zamířil na obyvatele domu svou kosou.
"Jestli okamžitě nedonesete ty posraný prachy s i úrokem, tak vás obětuju Jashinovi a nebude to rychlá smrt." protože otec měl límec pláště ohrnutý jeho úšklebek byl jasně vidět. Usmála jsem se taky.
"Tak hněte prdelí a přineste ten zbytek!" zavrčela jsem. Asi manželka toho chlapa se připlížila k onu a už se drápala na paramet, ale já byla rychlejší. Strhla jsem jí za vlasy na zem, zatáhla záclony a chytila jí pod krkem. Vyzdvihla jsem jí do výšky a probodávala ji pohledem víc než nepříjemným.
"Říkala jsem, že se nemáte pokusit nikoho alarmovat ty svině! A hádej co se ti teď stane. Chcípneš ty kurvo!" zařvala jsem jí do xichtu. Začala se vzpírat. Stiskla jsem jí krk pevněji. Začal jí docházet vzduch a fialověla.
"Né! Prosím! Pusťte ji! Dám vám všechno! Všechny šperky, peníze, cokoli, jenom prosím pusťte mou ženu!" zakřičel zoufale muž.
"Tak ukaž co máš dědo!" strčil ho otec do zad a spolu s mužem se odebrali do vedlejší místnosti. Povolila jsem stisk aby mohla ta svině dýchat. Chci, aby jí viděl ten chcípák umírat.
Po chvilce se vrátili, otec očividně spokojený s vídělkem, muž vystrašený. Zabrouzdil pohledem na svou ženu, klekl na kolena a prosil. Prosil tak žalostně a úpenlivě. Rozesmála jsem se.
"Tati koukej, co mi tu klečí u nohou! Taková havěť! Co myslíš? Dopřejem jim aby chcípli společně, nebo každý zvlášť." otočila jsem se k otci. Chvilku přemýšlel, poté vzala za triko toho chlapa a zvedl ho do výše, jako já tu ženu. Chytl mu rukou za tváře a násilím mu otočil hlavu mým směrem.
"Kasumi, zabij nejdřív tu štětku a potom zabijeme jeho. Pusť se do toho!" rozesmál se. Uchechtla jsem se, napřáhla se a rozsekla ženu vejpůl. Muž ze seve vydal přiškrcený zvuk. Pustila jsem horní polovinu těla a oprášila si ruce.
"Snad se mi krev nedostala na plášť. To by se hodně blbě pralo." prohlížela jsem si plášť.
S tím chlapem byl taky rychlí proces. Poté jsme se znovu použili Henge no jutsu a vyšli z domu. Pomalu jsme šli k bráně, když na nás někdo zakřičel. Otočili jsme se a tam stáli konožští ninjové. Vedle nich stála nějaká malá holka a ukazovala na nás. V tu chvíli cvaklo. Ta holka byla v tom baráku! Určitě nějak utekla. Kurva! Otočili jsme se a šli nenápadně dál, jenomže ninjové se za námi rozeběhli. Zrychlili jsme krok. Po chvilce jsme museli utíkat.
"Jsme v prdeli tati! Ta holka nás prozradila!" sykla jsem na otce.
"Mělas ji hlídat! Určitě proklouzla oknem před tamtou ženskou! První mise a ty jí poděláš!" káral mě. Po chvilce nás začali dohánět. Copak jsou neúnavní?
"Musíme to vzít vrchem!" rozhodla jsem, čapla tátu za ruku a vyskočila na nejnyžší střechu. Potom jsem po střechách začala stoupat výš, až jsem byla v lajně několika stejně vysokých domů. Po těch se běželo líp. Na střeše jsem ztratila kontrolu na Henge a proměnila jsem do své pravé podoby. Ihned jsem zaslechla zděšené výkřiky. Doprdele tohle je pěkně debilní! Táta se během chvilky objevil vedle mě, taky už v normální podobě.
"Tohles posrala!" zavrčel ke mně a kosou odrazil letící kunaie.
"Já vim." povzdychla jsem si.
Otočila jsem se. Za námi se hnal zástup ninjů. Zrychlila jsem tempo.
Konečně jsme byli za hranicemi Konohy. Utíkali jsme ještě dál. Dorazili jsme až k velké průrvě, kde nás zastoupili ze všechn stran. Na to se strhla velká bitka. Nestíhala jsem opdrážet útoky a občas mě nějaká zbraň zasáhla. Rozetínala jsem jejich těla vejpůl, dokonci ve čtvrt, ale jako by jich neubývalo. Během boje mi servali plášť, otci ho rozervali na cáry. Začala jsem cítit bezmoc.
Konečně jich začalo být málo. Zbylo jich asi jen 5. Byla jsem vyčerpaná, ale brzy jsme je zabili.
"Tohle… byla ta nejvíc podělaná mise ze všech! Máš štěstí, že jsem ty prachy neměl v plášti, jinak by nás Pein donutil dělat věci, který nechceš znát!" říkal táta a přitom se snažil popadnout dech. Jen jsem kývla hlavou. Popadli jsme kosi a rozhodli se vyrazit zpátky do úkrytu.
Sotva jsme ušli 3 metry, stoupli si před nás další ninjové. Jenže já je znala! Já ty zkurvysyny znala! Sasuke, Naruto, Shikamaru, Kiba, Kakashi, Asuma, Chouji. S těmhle všema jsem měla nějaký nevyřýzený účty. Začal nový boj. Jako kdyby do mě někdo napumpoval energii, rozdávala jsem rány ještě většího rozsahu než asi před 10ti minutami.
Nějak se stalo, že mě Shikamaru chytil do svého stínu. Nemohla jsem se hýbat. Kurva! Táta s nima musel bojovat sám. Tolik jsem mu chtěla pomoct. Začali být velmi surový! Ten zmrd Shikamaru taky chytil tátu do toho svýho pošahanýho jutsu. Seběhli se na tátu jako mouchy na hovno. Sotva jsem zahlédla, jak Sasuke přeřezává tátovi ruku, ve které drží kosu, vzepřela jsem se a začala utíkat tátovi na pomoc.
"Nechte ho vy kreténi!" rozmáchla jsem se kosou. Z očí mi vytriskly slzy. Okamžitě jsem je otřela a běžela dál.
"Kasumi pozor!" zařval na mě otec. Otočila jsem se a nade mnou byl Kakashi s chidorim. Netrvalo dlouho a vykašlala jsem mu na tu jeho hezkou vestičku chuchvalec krve.
"Ty zmetku. To tě přijde draho." vzala jsem ho za ruku a vytáhla ji ze svého břicha. Napříhla jsem se kosou, ale těsně než jsem sekla, jsem zastavila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nayami-chan~ Nayami-chan~ | Web | 30. října 2012 v 20:54 | Reagovat

Zatím sem to nečetla jen se rychle dívám co je nového ale určitě si to zítra přečtu, nu jen jsem ti chtěla říct že ten obrázek je úplně nádhernej *-*

2 Tayo Hatake Tayo Hatake | Web | 31. října 2012 v 18:32 | Reagovat

Né že mi zabiješ tatínka xDD...
*nebude jí do toho kecat*
Moc pěkně napsané,těším se na další dílek :) Chudinka Hidan... T^T :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama