Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Naše generace- 54.díl

30. října 2012 v 18:12 | Maiki |  Naše generace
Anooo :D dokopala jsem se k dopsání další kapitoly! :D No, tak snad se vám to bdue líbit .DD


S Ren-senseiem jsme byli na misi u nějaký babči, pomoct jí s prádlem. Teda, když vytáhnete bombarďáky XXXXL z toho koše, tak to není zrovna příjemnej pocit. A protože sensei s Kitem řekli, že to je ženská práce, tak jsem to dělala jenom já s Michelle.
Po objevení bombarďáků jsem na to prádlo zůstala sama. Chjo, to jsou teda parťáci.
Nakonec nám babča dala každýmu prašulky. Mně dala k tomu ještě balíček sušenek, protože jsem to dodřela sama. Hehe.
Cestou zpátky jsem spokojeně chroupala sušenky. Bábina je měla moc dobrý. A protože jsem člověk slitovávající se, tak všichni dostali sušenku taky. Jenom doufám, že se mi to někdy vrátí zpátky.
"Co kdybychom šli do lázní?" navrhl sensei, když jsme procházeli okolo již zmiňovaného místa. Rozzářily se mi oči. Kyá v lázních jsem nebyla pěkně dlouho, no asi nikdy. Všichni jsme to odsouhlasili. Sensei nám zaplatil, samozřejmě. Zkusila jsem prosadit, že byjsme se všichni koupali společně ve veřejných lázních, ale přehlasovali mě. No senseiovi to bylo jedno, ten je přece na chlapy, ale Kito s Michelle byli zásadně proti.
V dívčí šatně jsme ze sebe všechno shodily, vzaly si ručníky a šly do horké lázně. Ve vodě byly nějaký holky, asi v našem věku, taková ta drbací partička. Sova nás uviděly, rozchichotaly se a něco si šeptaly. Ignorovat je, to je jedinej způsob aby od vás jednu neschytali. Michelle opatrně zkoušela vodu nejdřív palcem, potom celou nohou a nakonec tam pomalu vlezla celá. Já se nerozmýšlela, rozeběhla jsem se, ale zem byla jaksi mokrá, takže jsem uklouzla a po zadku jela až na okraj lázně, kde jsem se zastavila. Ale co mi Jashin přál, tak jsem se překlopila nosem do vody. Ta drbací partička se rozchechtala a Michelle se dusila smíchy. Uznávám, byla to sranda. Bazén/možná taková mega vana, prostě to bylo dost hluboký na to, abych si zaplavčila. Po pár tempech jsem se uchýlila na okraj a dopřávala si relax.
"Uááá sensie, co to děláte?!" ozvalo se z vedlejších lázní. Všechny co jsme se ráchaly ve vodě jsme koukly na dřevěnou stěnu mezi dámským a pánským bazénem. Nedalo mi to, vyhupsla jsem z bazénu a hledala škvírku v dřevěné stěně.
Ani milimetřík mezírky. Ještě tu byla možnost kouknout se ze shora. Vyskočila jsem, chytla se rukama vršku stěny a vzepřela se nahoru. Sotva jsem se koukla na bazén plnej nahejch mužskejch něco mě praštilo do hlavy. Byla jsem nucena se pustila a usušit se, protože už se mi do bazénu zpátky nechtělo. Omotala jsem kolem sebe ručník a po špičkách jsem došla k pánským šatnám. Já jsem s timhle strašná, ale mě to baví. Všechnu akci jsem prováděla jak nejtišeji to šlo. Potichu jsem otevřeka dveře do pánských šaten. Čistej vzduch. Začala jsem se plazit, přece jenom kdyby mě tady někdo uviděl, byl by průšvih. Bohužel jsem si neuvědomila, že mám na sobě jenom ručník, který se mi rozvázal. Zrovna ve chvíli kdy se mi rozvázal do šatny vešel nějakej tlusťoch. Špeky mu přetýkaly tak, až to bylo šíleně nechutný, ale bhužel neměl tak veliký panďěro aby mu to zakrylo tu jeho scvrklou pidi žížalku mezi nohama. Okamžitě jsem zrudla. Popadla jsem ručník, zakryla si jím důležitá místa a zdrhla zpátky do dámského oddělení, kde jsem se oblíkla a potom zamířila do pokoje.
Celý den jsem nevylezla zpod peřiny. Pořád jsem měla před očima toho tlusťocha. Jashine za co?!
"Maiki vylez už konečně ven. Máme jídlo." začala mě tahat Michelle z postel za nohy
"Nééééé." zakřičela jsem na prostest a držela se rámu postele.
"Jak chceš. Lechtání no jutsu!" vykřikla a začala mě šimrat na bocích.
"Kvííí to lechtá." začala jsem sebou házet ze strany na stranu a přitom se pustila postele. Skončila jsem na podlaze. Hned jsem se drápala zpátky na postel, ale kamarádka byla rychlejší. Čapla mě za šlapky a táhla do jídelny.
"Michelle jsi zlá." vyčítala jsem cestou kamarádce.
Když mě odtáhla ke stolu, kde už seděli sensei s Kitem, posadila mě na židly a taky si sedla. Mlčky se pustila do jídla. Nafoukla jsem tváře a rozhlídla se po jídle. Salát. Jenom salát.
"To jsou nějaký dietní lázně nebo co?" ukázala jsem na kopu salátu.
"Ne. Dnes je na jídelníčku k večeři salát. Navíc to máme v ceně, tak buď vděčná a jez." sensei si strčil do úst další sousto. Koukla jsem na Kita. Salát mu očividně taky chutnal. No co ám dělat. Hlady umřít nechci. Nandala jsem si trochu na talířek a pustila se do jídla. Chvilku jsem to přebalovala na jazyky a potom mi cvaklo! Ono to je chutná dobřě! Nandala jsem si megamózní porci a hltala jako pes. Snědla jsem toho většinu.
"Ehm… Maiki-chan nemuselas to všechno zhltnout." sjela senseiovi po spánku kapička.
"Sensei když ono to je dobrý!" s radsotí jsem se na senseie podívala.
Chvilku jsem si ještě povídali, když se ve dveřích objevil ON! Ten tlusťoch!
"Zachraňte mě!" vykřikla jsem a schovala se za Kita. Koukali na mě jako na blázna. Tlouštík rychle přešel a tak jsem vylezla a sedla si zpátky.
"Maiki, co to bylo?" nadzvedl sensei obočí.
"Ehéé, to nic, nic, nic niiiic sensei. Vážně. Hehe. Já se jenom bála, že um… žee… že mě bude chtít zašlápnout! Přece jsem z nás nejmenší, takže by to bylo i docela možný no ne?" začala jsem se nervózně smát a doufala, že mi výmluva projde. Sensei přivřel oči až z nich měl škvírky.
"Dobře, věřím ti." prohlásil nakonec a vstal. Vyvalila jsme oči, že jsem musela vypadat jako rodící kůň.
Nakonec jsem si šla lehnout.
Probudila jsem brzo ráno. Cítila jsem se ztuhlá, takže jsem z batohu vyštrachala oblečení na cvičení, napsala vzkazík kde jsem a zamířila do lesa blízko lázní. Sedla jsem mezi stromy na zem a nejdřív začala meditovat.
Když jsem si protahovala nohy něco zašustilo v křoví. Sotva jsem zvedla hlavu někdo vyskočil z křoví. Záhy na to jsem ucítila chlad čepele na krku. A sakra!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama