Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

MSHL12 - Pomsta v plavečáku

26. listopadu 2012 v 19:18 | Maiki |  MHSL(my high school life)


Tsunade-sama na dnešek potřebovala dostat co nejvíc tříd ven na nějakou akci nebo něco takovýho kvůli výmněně kanalizace. Něco někde prasklo a nechce se riskovta zatopení školy. Jelikož se o víkendu dělníkům makat nechce, tak se to musí dělat ve všení dny. Včera jsme o tom celkem dost diskutovali ve třídě. Můj a Aviin nápad jít se podívat na koně neprošel. Michelle chtěla do ZOO, kluci na trh gamesek( taky bych šla), holky chtěly do obchoďáku a tak si svou prosadil Kakashi-sensei, když rozhodl, že si půjdeme zaplavat. Všichni souhlasili. V plavečáku jsem nebyla dlouho, tak to bude fajn repete. Takže středa = repete v placečáku.

"Ali-chan máš kawaii plavky." rozplívala se Shima nad plavkami zmiňované. Nevím teda co je kawaii na modrých bikinách. Kdyby to byli králičí plavky, to by kawaii byli, ale jednovarevný? To ne.

"Maiki-chan co to je za plavky?" obrátila se ke mně Avi. "Eh? Tyhle? No to na prsou jsou vlčí oči a tady vzadu na zadku" natočila jsem k ní zmíněnou část těla "má být vlčí ocásek. Vidíš?" ukázala jsem na místo kde by měl být zhruba vyobrazený ocásek.
"Tygří plavky jsou nej." zdvihla palce Michelle.
"Ty taky zalez ty tygře jeden. Vždyť dneska tygra nemáš!" hodila jsem po ní ručník. "Maikino!" rozohnila se, protože jsem jí tím pocuchala vlasy, které si tak prasně svázala do drdolu.
"Eh… gomenne Michelle-chan." začala jsem pomalu couvat. Kamarádce v očích blesky hvězdičky pomsty(ojoj), skočia po mně a společně jsme vypadly ven před šatny, kde už čekali kluci. Koukali na nás jako… no měli takový divný výraz nedalo se to určit.

"Hele nečumte!" zvedla se Michelle. Bohužel mi přítom zatáhla za šňůrku od vršku, který mi spadl. Takže jsem tam ležela s odhaleným poprsým. Rychle jsem se zakryla a běžela do šaten si to znovu uvázat. Tak za tohle se jí pomstím.

Po asi hodinovm uvazování(nějak se mi ty šňůrky vždycky vyvlíkly) jsem konečně vyšla za ostatníma. Sensei se do plavek nepřevlík. Měl na sobě hawaii košili, slamák a dlouhý gatě. S sebou samozřejmě Icha Icha knížku. Perverzák jeden.

"Takže všichni mě poslouchejte. Jsme tady asi tak do dvou a je půl devátý. Dělejte si co chcete, ale nic nerozbijte a žádnej jinej průser!" koukl se směrem ke klukům. "A ještě něco. Maiki pěkná výzbroj." zvedl na mě palec nahoru. Zrudla jsem jako rajče a skočil rychle do bazénu abych se schladila, protože jinak bych mu asi jednu natáhla. Ikdyž to je sensei dala bych mu za tuhle poznámku pěstí.

Chvilku jsem si plavala a brzo se ke mně přidali i ostatní. Na stěně bazénu byla taková kulisa. Pěkně blě namalovaná, jako by jí malovalo děcko. Byl tam pláž. No moc to jako pláž nevypadalo. Tak zadumaně jsem se na to koukala a snažila se rozeznat co je co za obrázek. Probral mě až Kito když se mě snažil vzít do náručí a hodit mě do vody. Začala jsem pískat, že nechci, ale on si nedal pokoj a stejně do tý vody hodil. Nevinně se usmál.

"Tohle mi nedělej." mírně jsem se nafoukla, ale hne djsem zase splaskla. Zahlídla jsem totiž Michelle. Pomsta! Začala jsem k ní potichu plavat, aby si mně nevšimla. Zrovna tam stála s Narutem a ještě pár klukama. Naznačila jsem prstem ať mlčí. Začali se šklebit.

Jakmile jsem stála těsně za Michelle rozepla jsem jí vršek(naštěstí neměla zavazování, to by trvalo dýl, vždycky to zamotá) a servala ho z ní. Někdo by si mohl pomyslet, jak to? Vždyť to měla i za krkem ne, jakože takovou tu šňůru. Omyl, omyl. Michelle si na léto pořídila ultra speciální plavky bez ramínek vzadu na zapínání. Proto šly tak dobře dolů.

Začala jsem ve vodě s kořistí utíkat. Šlo to pěkně blbě. Přece jenom voda. Je určená pro plavání ne pro běh s vrškem plavek kámošky.

Po chvilce jsem se ohlídla. Michelle tam stála celá rudá, rukama si zakrívala odhalená místa. Všichni kluci na ní čuměli jako na Boha. I sensei na břehu to zmerčil a koukal na Michelle tak nějak zbožně. To se mi povedlo hihí!
"Mám dobrou kořist ne?" připlavala jsem k holkám a zvedla trofej.
"Jestli jí to nevrátíš, všichni jí tady asi brzo ojedou." ukázala nenuceně Ali na hlouček kluků v jehož středu stála Michelle. Koukal se na zmiňovaný hlouček a ustrnula. Všichni se na ní lepili. Chudinka. Podívala jsem se na její vršek od plavek ve své ruce. Najednou jsem se zacítila jako Superman. Zdihla jsem pěst a prohlásila: "Já jí zachráním!" . Holky nahodily wtf face a já skočila do vody a plavala k tomu hloučku slintavců.

"Ustupte!" razila jsem si mezi nimi cestu. Když jsem stála předkamarádkou svojí postavou jsem zakryla citlivé místo a zapla jí vršek. Hned po zapnutí mi přistála pěst. Ok je zasloužená.
"Gomenne Michelle-chan, ale byla to prča." zazubila jsem se na ní. Vypadala pěkně nas*aně. Upsík.
"Tohle si vypiješ Maikino!" začala se po mě sápat.
"Nééé." rychle jsem vylezla z bazénu a běžela po mokrých dlaždicích(inteligence co?) k tobogánům. Michelle těsně za mnou. Vyběhla jsem na nejvyšší tobogán. A kur*a. Zrovna z tohohle tobogoše jsem podělaná. Má hodně zatáček a už jsem se tam i sedřela. Jenže v porovnání s Michelle tohle bylo sladce spící nemluvně. Skočila jsem do něj a řítila se dolů. Ten tobogiš byl taky šíleně dlouhej. Po chvilce už jsem slyšela kamarádčin řev za mnou. Začala jsem se odrážet rukama, abych byla co nejdřív dole a někde se skryla. Bohužel se objevila těsně za mnou. Chňapla mě za ruku a já zaječela jako siréna.

Společně nás tobogán vyplivl do bazénu k našim spolužákům( o tom "bomba zakončení jsem se asi nezmínila". Sejmuly jsme naše kluky( Kita a Naruta) a ještě pár dalších lidí.
"Za tohle máte trest. Ale možná, kdybyste ty vršky daly ještě jendou obě dolů tak bych vám ten trest odpustil." zjevil se u nás sensei.
"Chceme terst!" vykřikly jsme jednohlasně a nato se rozřehtaly jako koně. Vážně repete v plavečáku je k nezaplacení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rena Stirk -> Ria. Rena Stirk -> Ria. | Web | 26. listopadu 2012 v 19:27 | Reagovat

to je zabitý :DDD pěkná výzbroj :DD

2 Avi Avi | 26. listopadu 2012 v 23:17 | Reagovat

Maikí ty to holka zabíjíš..:D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama