Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Naše generace- 55.díl

19. listopadu 2012 v 17:54 | Maiki |  Naše generace


"Otočíš se a budeš o hlavu kratší?" ozval se hlas. Byl příjemný, jakoby patřil nějakému strašně milému člověku.
"Někdo s tak milým hlasem umí takhle vyhrožovat? No tak, na to nemáš. Dej ten meč nebo co to je pryč." nahodila jsem ironický tón. Chvilku se nic nedělo, potom se ostří vzdálilo. Rychle jsem odskočila aby si to útočník s mojí popravou nerozmyslel. Neznámá osoba byla zahalená v černém plášti tak, aby jí nebylo vidět do tváře. Z pod rukávu čouhala sekyrka. Sekyrka? To s tim chtěl místo dříví štípat hlavy?
"Hej o co se vlastně snažíš." dala jsem si ruku v bok a nadzvedla obočí. Osůbka si něco začala mumlat a brzy na to se celá rozklepala.
"Já mám na to tě zabít!" zakřičela osoba a než jsem mrkla už stála za mnou. Otočila jsem se obličejem na útočníka a hned jsem musela hodit matrix, jinak bych přišla o nos. Pěkne mi křuplo v zádech. Ale aspoň nemám nos jako Voldemort. Přece jenom ten můj manévr byl pomalý. Useklo mi to vlasy! Teda né celý vlasy, ale ty přední černý prameny jo. Jeden to vzalo fakt hodně. Pramen mi dosahoval sotva k oku.
Ze svého matrixu jsem udělala stojku a z tý salto vzad, abych se vyhla další ráně. Osoba po mě sekala hlava nehlava. Musela jsem couvat. Brzy jsem se zády opřela o strom. Rychle jsem se sehla a sekyrka se zabodla do dřeva. A chytla i moje vlasy. Aspoň, že jenom konečky. Ta sekyrka je snad vlasožíznivá.
Rychle jsem dostala útočníkovi za záda a kopla ho do levého boku. Osoba se zapotácela (proč nespadla?) a sklouzla jí kapuce z hlavy. Byla to nějaká babička. Mohlo jí být tak 60. Teda v tomhle věku bych čekala, že si bude doma hřát termoláhev na klouby a ne se snažit puberťačce setnout hlavu.
"Ty… ty musíš zemřít. Zabila jsi mou vnučku. Tys jí zabila!" babča začala vzlykat.
"Hé?" naklonila jsem hlavu doleva.
"Tys mi zabila Baniru! Při chunninkýsch zkouškách! Já to viděla!" vzlykala.
"Jo tahleta. Noo její smrt mám na svědomí já. Moment babčo! Jak jsi to mohla vidět? Nikdo kromě nás tam nebyl." založila jsem si ruce na prsou. a zamračila se.
"Protože jsem tam byla. Ale schovaná. Nikdo o mě nevěděl. A proto jsem se taky hned nemohla pomstít jinak by na mě přišli! Když jsem tě viděla v lázních poznala jsem tě! A dnes jsem tě sledovala až sem, abych svou vnučku pomstila! Jsi zrůda! Zasloužíš si zemřít!" posledních pár vět křičela, potom se otočila a rozeběhla se ke mně. Začala ztrácet sílu. Poznala jsem to z jejího postoje. Navíc byla zpocená a zadýchaná.Určitě má astma, nebo dost mizernou fyzičku. Ikdyž jak po mě sekala muselo bát vyčerpávající.
"Co z toho budete mít? Dobře, chápu, že vám vnučka musí chybět a že za její smrt můžu já, ale tím se nic nevyřeší. Věřte mi, smrt není řešení." pokusila jsem se o psychologický proslov. Babča sklopila hlavu.
"Ne! Já jsem slíbila nad jejím hrobem tvou smrt!" očividně z posledních sil se rozeběhla a záhy zmizela. Rozhlížela jsem se všude možně, kde by mohla být, ale oni nikde. Nakonec jsem se zastavila a poslouchala.Zasvištělo to za mnou tak rychle, že jsem stihla nanejvýš vykročit levou nohou. Zavřela jsem oči. Nic se nedělo. Žádná bolest nepřicházela. Otevřela jsem oči a párkrát zamrkala. Rozhlédla jsem se kolem. Babča ležela na zemi sekyrka vedle ní neposkvrněná. To je divný. Podrbala jsem se zezadu na krku. Huh? Obvykle mě přes ruku pohladí moje vlasy, ale teď se nic nedělo. Zašmátrala jsem se rukou do míst, kde bych měla mít vlasy. Nic. Jenom vzduch. Kde mám vlasy?! Kde? Začala jsme si postupně ochmatávat hlavu. Vlasy mi končily někde v půlce krku. Ale jenom vzadní části hlavy. Když jsem si ty vlasy ohmatala po stranách, byli delší než ty vzadu. Ach jo.

Proč se to muselo stát zrovna mně? Chvilku jsem tam tak stála a koukala na babču. Tohle je asi trest za smrt. Dost mizerná cena za jeden život. Možná jsme vážně bestie. No co se dá dělat. Život nevrátím a mám asi o půl metru kratší vlasy no. Zase to doroste. Koukla jsem znova na stařenku. Odnesu jí do lázní, ať se tam o ní postarají. Hodila jsem si její ruku kolem krku, druhou jsem jí chytla za pas a pomalu s ní vstala.
"Ty… mrcho." zachraptěla a volnou rukou mi dala pěstí do obličeje. Z pusy se mi spustil pramínek krve. Musela jsem se pousmát. Zaloužím si to.Pomalu jsem s babčou vykročila směrem k lázním.
"Maiki! Kdes byla? Měli jsme strach když ses dlouho nevracela." ze vchodu lázní vyběhl sensei, Kito a Michelle. Sotva mě uviděli zůstali stát jako opraření.
"Co koukáte? Pomozte mi s tou babčou. Je dost těžká." zamračila jsem se. Kito mi přiskočil na pomoc. Ze vchodu vyběhlo pár zaměstnanců lázní a vzali si do nás babču.
"Maiki co se ti to stalo?" chytl mě sensei za ramena a prohlížel si mě. Měl strašně žalostný pohled.
"Sensei to nic není. Vážně ne." usmála jsem se.
"Ale kde máš vlasy? Jsou tak… krátký." prohrábla mi Michelle vlasy.
"A teče ti krev z pusy." upozornil mě Kito.
Utřela jsem si rukou ústa a podívala se po nich.

"Hej. Jsem zpátky a v pořádku tak co řešit? Vlasy dorostou a krev týct přestane." mrkla jsem na ně a odhalila zuby.
"Baka." povzdychla si Michelle.

V pokoji jsem se osprchovala, oblíkla do normálního oblečení a učesala. Tentokrát jsem vyčesala obrovský chumáč vlasů. Ale když jsem se potom na sebe koukla do zrcadla, nebylo to tak zlý. Protáhla jsem se. Křup. Ruplo mi triko. Normálně se mi ty rukávy oddělily od zbytku trika.
"Hádám, že budu potřebovat nový oblečení." zamrmlala jsem si pro sebe. Vyšla jsem z koupelny v tom rozthlym tíču (náhradní jsem něměla), vzala batoh a šli jsme zpátky do Konohy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naruto rpg hra Naruto rpg hra | Web | 22. listopadu 2012 v 18:58 | Reagovat

hoj máš ráda naruta?a chtěl/a bys sis v takovým světě zahrát?tak příjď na tuto stránku http://naruto-hraj-tu.blog.cz/ a zaregristruj se :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama