Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Demon Hunters - 2.díl

11. prosince 2012 v 16:43 | Maiki |  Demon Hunters
kurzíva: souvisí s příběhem ale netýká se přímo probíhajícího děje
tučné: SMS


Cesta naštěstí proběhla v klidu. No málem jsem srazila pár důchodců, ale zkuste si po takový dávce alkoholu chodit rovně.

"Jsem doma." zavolala jsem z chodby do bytu. Musím se co nejrychleji dostat k sobě do pokoje a mamka nesmí poznat, že jsem pila jinak si to pěkně slíznu. Bohu dík, že doma není táta, jinak by už čekal mezi dveřmi. Pomalu jsem vešla do kuchyně.
"Kdes byla?" zeptala se mamka otočená ke mně zády. Myla nádobí.
"No vždyť víš, byla jsem s kamarádama v tom podniku kam chodíme pořád. O víkendech mají nonstop a pokoje zdarma, takže jsem se tam i vyspala." lhala jsem. Kdybych mamce řekla, že jsem Lovec démonů a chodím do "cechu" s ostatními Lovci asi těžko by mi věřila.
"No dobře. Ale příště napiš alespoň SMSku." otočila se na mě a ruce si otírala v utěrce. Usmála jsem se a snažila se dojít do pokoje.
"Tys pila?" mamka nasadila nevěřícný tón.
"Né mami, to se ti jenom zdá." zazubila jsem se na ní, vzala se kliku od svého pokoje a rychle do něj vklouzla.
Fjů to bylo o chlup. Rozhlédla jsem se po pokoji. Nebyl moc velký, přeci jen žijeme v malém bytě, ale zase je tu útulno. Přešla jsem k protější stěně a svalila se na postel. Chvilku jsem rukou šmátrala po desce nočního stolku (moc líná na to zvednout hlavu) než jsem narazila na studený řetízek. Sevřela jsem ho v dlani. Rukou mi projelo příjemné zašimrání. Ikdyž jsem řetízek jen držela, cítila jsem se v bezpěčí. Nejdůležitější na řetízku byl přívěsek, který na něm visel. Byla to hvězda uprostřed dvojitého kruhu. Vypadala skoro jako Satanova hvězda, jenže to nebyla ona. Lovci démonů nebudou nosit znak historicky nejsilnějšího démona. / Podle pověsti teď podzemí a všem démonům nevládne Satan, ale jeho syn Nicolas. Nikdo neví jak vypadá. Údajně se pohybuje mezi lidmi. Může to být batole, teenager, dospělí, důchodce nebo třeba i pes./ Na jednu stranu už nechci být Lovcem, protože mi jde při tom o život a démonl je stále víc. Jenže bez toho bych nepotkala tolik úžasných lidí. Ušklíbla jsem se a zavřela oči. Hlavou mi výřily myšlenky. Je příjemné si lehnout a přemýšlet o různých věcech.


v


Beep. Beep.
Co to je za zvuk?
Beep. Beep. Beep.
Sakra co to je?
BEEP!
"Uá co to je?!" sedla jsem si na posteli s nervy v kýblu. Co je to za otravnej zvuk? Grr. Zvuk se pořád ozýval a já nevěděla odkud. Až moje brnící noha mi napověděla, že to je můj mobil.
SMSka od Avi. Jak jinak.

Stavíš se dneska v klubovně? A.
Usmála jsem na displej a odepsala mrkajícího smajlíka na znamení souhlasu. Došla jsems osprchovat, převlékla jsem se do čistých věcí, připla jsem si řetízek na krk, mobil si strčila do kapsy a šla se obout.
"Kam se chystáš?" zjevila se za mnou mamka.
"Za kamarádama. Můžu, že jo?" nahodila jsem velmi prosebný pohled. Mamka se zasmála a zakývala hlavou. To znamená ano.
"Dík. Když se nevrátím do půlnoci napíšu SMSku." líbla jí na tvář, čapla z věšáku klíče a mikynu. Sjela po zábradlí až do přízemí. Schody se mi šlapat nechtěli a po zábradlí to je rychlý. Sice to jsou jen tři patra, ale dneska jsem líná.


v


"Hoj." sedla jsem si na sedačku. Naproti mně seděla Avi přitulená ke Katashimu.
"Ahoj." pozdravil mě brunet a nastavil na mě pěst. Lehce jsem mu do ní ťukla.
"Tak už jsi zpátky?" zazubila jsem se.
"Né jsem na Mt.Everestu a tady sedí můj hologram. Jasně, že jsem zpátky. Dneska kolem oběda jsem se vrátil." zasmál se.
"Nevíš něco o Renovi?" nahodila jsem otázku. Zavrtěl hlavou. Sakra kde je? Je pryč už přes týden. Je fakt, že chodí do jiný školy, takže ho nemůžu potkat na školních pozemcích, jenom tady v klubovně, ale Katashi chodí do stejný školy o ročník výš, takže kdyby byl ve škole řekl by mi to. Zamračila jsem se a svezla se hlouběji do sedačky.

"Ahoj." pozdravila Ria a sedla si na sedačku vedle mě. "Co ten zamračenej kukuč? Budeš mít vrásky." ťukla mi do čela a zasmála se. Usmála jsem se a narovnala se.
"To nic. Jenom mi dělá starosti Ren. Vůbec, kde máš Lea? Vždyť se bez sebe nehnete ani na krok." ušklíbla jsem se na ní.
"Mistr si ho zavolal. Nejspíš kvůli lovu." pokrčila Ria rameny. Zvedla jsem se s tím, že si jdu pro něco k pití a zeptala se ostatních ejstli taky něco chtějí. Avi s Katashim mě ignorovali a Riuša poprosila o džus.

"Tady to je." podala jsem Rie sklenici s pomerančovým džusem. Já měla multivitamin.
"Hele co se vlastně včera večer dělo? Moc si toho nepamatuju." zeptala se Avi. Ona procitla!
"Sama nevím. Ale podle fotek jsem chlemtala vodu ze záchodu." hodila jsem si kapucu na hlavu aby mě nebylo vidět. Feel like a ninja.
"Sundej to dolů." napomenula mě Ria a stáhla mi kapucu z hlavy. Cítila jsem jak se mi pocuchaly vlasy. No to je jedno.
"Jo to si pamatuju. Vy dvě jste si daly sázku, která vypije 5 panáků rychleji, tak dá tý druhý trest. Avi vyhrála nařídila ti abys vypila vodu ze záchodu. Sakra to jste měli vidět." rozchechtala se Ria. Tohle budou ještě dlouho rozpytvávat co?
"A co dělala divnýho Avi?" ukázala jsem na kamarádku sedící naproti mně.
"To bylo ještě lepší. To se s ní vsadil Leo o flašku, že nevyfotí Alana s Hakim v akci. Kdybyste viděli ten její elán jak čapla mobil a vplížila se na záchody. Za chvilku odtamtud zdrahala. Mobil tam ale nechala, takže žádný fotky nemáme. Ale vyběhla celá mokrá. Kluci říkali, že vypadla z kabinky a rozbila se o umyvadlo kde byla napuštěná voda." smála se dál Ria. Musela jsem jí vzít z ruky skleničku s pitím aby to nevylila. Dusila jsem v sobě smích. Aviin obličej byl k nezaplacení. Tvířila se jako žába když jí v krku uvízne moucha. Katashi se od ní mírně odtáhl a koukal na ní jako na cvoka.

Ještě dlouho jsme rozebírali historky z předešlé noci. Co se člověk na sebe všechno nedozví.
"… no a potom ty schody sjela po zadku a na konci se rozbila o ko…." vyprávěla Ria o tom, jak jsem se chtěla vloupat k mistrovu do kanceláře, ale v půli věty se zasekla. Její pohled zamířil nad Avi a Katashiho. Podívala jsem se tam taky. Stál tam mistr a měl jeden z těch svých velmi vážných obličejů.
"Avi, Katashi, Ria. Pojďte se mnou." pokynul jim rukou.
"Mistře a co já?" zvedla jsem se ze sedačky.
"Ty nemůžeš." sjel mě ledovým pohledem. Zamrazilo mě v zádech. Snad je všechny nepošle pryč, to by tady byla nuda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rena Stirk -> Ria. Rena Stirk -> Ria. | Web | 11. prosince 2012 v 16:49 | Reagovat

Hustý... piš rychle dál, zajímá mě to... dobrý.. mám pamatováka.. nice!:D

2 Katty-Hinata Katty-Hinata | Web | 12. prosince 2012 v 6:55 | Reagovat

Hezkyyyy :DDD Si přečtu i ten novej :33 Ale ty máš nápady,já jen valím oči xDD

3 Avi Avi | 13. prosince 2012 v 21:57 | Reagovat

Páni to je bombastický ^^ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama