Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Demon Hunters - 3.díl

11. prosince 2012 v 21:23 | Maiki |  Demon Hunters


"Co se děje mistře?" zeptala se Ria. Neznala důvod, proč jsou u mistra v pracovně, ale ani trošku se jí to nelíbilo. Avi byla zavěšená do Katashiho a co nejvíc se snažila skrýt před mistrovým pohledem.
Mistr se usadil za stůl a významně na ně pohlédl.
"Mám pro vás nesmírně důležitý úkol." při těch slovech by i děda Mrazík zamrzl. Ria, Katoshi a Avi hlasitě polkli. Mistr si povzdechl. Zvedl se ze židle a ukázala na trojici.
"UKLIDÍTE CELOU KLUBOVNU ZA TEN VČEREJŠÍ KRAVÁL!!!!" zařval tak nahlas, až praskly tabulky v oknech.
"To je… všechno?" zamrkala Avi.
"A… proč já? Já tu nebyl." podotkl dotčeně Katashi.
"Ty jsi náhrada za Lea. Kdyby tady byl tak uklízí on a ne ty." mistr se zašklebil.
"Moment. A co Maiki? Ta nebude mít žádnej trest?" rozhodila Ria rukama. Přišlo jí nespravedlivé, že nebyli potrestaní všichni.
"Pro tu mám extra chuťovku." mistr se zatvářil ďábelsky. Poté mrsknul po trojici mopy, kýbly a hadry a vyhnal je z kanceláře.

v

Dopíjela jsem džus když se ti tři vraceli seshora od mistra. Vypadali jako by jim před očima vybuchal bomba. Taky bůh ví co tam dělali. Byl to pěknej rachot se musí uznat. A proč v rukách drží ty mopy a kýbly?
"Co se stalo?" odložila jsem skleničku na stoleček vedle sedačky a přešla k nim.
"Za ten večerjší humbuk máme uklidit celou klubovnu." sklopil Katashi hlavu.
"A proč jsem nešla taky? Mám na tom stejnou zásluhu?" nasadila jsem nechápavý výraz. Ria mi položila ruku na rameno. "Mistr má prý pro tebe extra chuťovku. Drž se." a odešla na záchody. Asi je vyčisti. Chudáci. Jak ráda bych jim pomohla. Podávala jsem se na shody vedoucí do druhého patra. Hlasitě jsem polkla. Šouravým krokem jsem se vydala do mistrovi kanceláře, ikdyž mě nevolal.

Zaťukala jsem.
"Můžu mistře?" pootevřela jsem dveře a nakoukla dovnitř.
"Čekám tu na tebe. Pojď dál." stál ke mně zády jako mamka když jsem dneska přišla domů. Na rozdíl od ní nemyl mistr nádobí, jen se díval na západ slunce z okna. Vstoupila jsem a zavřela za sebou dveře.
"Včera sis prý zapomněla přívěsek. Víš, že bez něj jsi bezmocná. A potom ještě jak jsi se včera zřídila. Vážně ta dnešní mláděž umí akorát porušovat pravidla. Proto ti taky dám jiný úkol než těm třem." otočil se mým směrem. Zase měl jeden z těch důležitých pohledů. I když je to docela mlaďoch (s tou mládeží má co poučovat, vždyť mu je asi 30), má u všech respekt a všichni ho berou vážně. Taky je jedním z pěti Zabijáků démonů. Ne Lovců, ale Zabijáků. Zabijáci jsou vyšší třída Lovců. Ti už nemusí nosit přívěsek, svou zbraň dokáží vyvolat i bez něj a ovládají magii. Ne úplně celou, ale pár potřebných kouzel. Použití kouzla by mohlo Lovce i zabít. Zabijákům však neškodí.
"Tak… co dostanu za trest?" byla jsem celá rozklepaná.
"Přivítáš novou členku." zlověstně se usmál. Cože? Novou členku? To je ten trest?
"Nějaký mírný trest ne?" zamračila jsem se. Mé poznámce se zasmál.
"Je sice stejně stará jako většina z vás, ale na věk ohled nebere. Skooro všechny bere za nepřátele. Věř mi, nechtěl bych být její nepřítel." znovu se otočil k oknu. Sakra kdo je ta holka, že by ji nechtěl potkat ani mistr?
"K - kde ji najdu?"
"Tři bloky odtud u obchodu s hudbou. Dávej pozor. Zaznamenali jsme větší výskyt démonů s příchodem noci. A teď jdi." předal mi pokyny a já s poklonou opustila místnost. Sešla jsem dolů ještě trošku rozklepaná. Tak z tý holky budu mít dobrej respekt.

"Co ti mistr chtěl?" přiskočila ke mně Avi.
"Mám jít přivítat nějakou holku, ale prej je nějaká silná nebo co. Všechny bere za nepřátele." povzdychla jsem si a upravovala si kapucu u mikyny.
"Ou. No hodně štěstí, dyžtak ti vystrojíme pohřeb." poplácala mě po rameni a dala se zpátky do úklidu.

Bloumala jsem ulicí k obchodu s hudbou. Ten obchod znám dobře, občas si tam nějaký Cdčko koupím. Už se setmělo a kromě lamp a měsíce tu nebyl žádný zdroj světla. Chtěla jsem zahnout za roh k cíli, když jsem za sebou uslyšela to chrčení. Démoni. No dneska už utíkat nemusím. S úšklebkem jsem se otočila čelem k démonům. Byli odporní. Neměli, jen nosní dírky a obrovskou talmu. Slizské tělo připomínající to lidské, jen s obrovským ocasem. Tomu říkám krasavci. Díky přívěsku jsem si přivolala svou katanu. Středně dlouhá katana s černým ostřím a světle fialovou rukojetí. Dle mého gusta. Vyskočila jsem nad démony a s bojovým křikem jsem je chtěla probodnout. Jenže než jsem se k nim vůbec přiblížila zmizeli. Ozvaly se dva krátké výstřely a démoni zmizeli. Dopadla jsem na zem a rozhlédla se kolem. Tenhle zvuk střely nepoznávám. To není Alan nebo Ren, je to někdo jiný.
"Havěť jedna." zamumlal kdosi. Ten hlas byl dívčí, ale nikde jsem nikoho neviděla.
"Kdo jsi?" zavolala jsem do ulice. Ze stínu vystoupila dívka, zhruba stejně vysoká jako já. mohlí jí být tak 16, jako mně.
"Jsem Katty. Katty Hanami . Co ty tu chceš? A kdo jseš?" pohodila hlavou na mou stranu. Propalovala mě očima.
"Jsem Maiki. Příjmení vědět nepotřebuješ. Mám se tady setkat s jednou holkou a odvýst jí k nám do klubovny." odpověděla jsem s klidem.
"Tak to se máš asi setkat se mnou." ušklíbla se. Všimla jsem si, že v rukou drží colty. Nejspíš 1911ky. Nevím, znám jen málod ruhů coltů a tyhle jsou nejvíc podobné 1911kám.
"Nejspíš. Tak jestli jsi měla čekat u obchodu s hudbou a jsi Lovec, tak pojď za mnou." mávla jsem rukou a vykročila vpřed. Těsně kolem tváři mi prolítla kulka.
"Nikdy se neotáčej k neznámé osobě zády. Jinak jsi mrtvá." otočila jsem se. Z jedné její zbraně se kouřilo.
Přešla jsem až k ní. Stoupla jsem si po jejím boku.
"Tak můžeme jít." vykročila jsem.
"Lepší." zasmála se a vykročila za mnou.

"Půjdeme rovnou k mistrovi." informovala jsem Katty když jsme vešli do klubovny. Všichni se na nás koukali. Byli zvědaví. Nebo možná udivení. Nevím.

"Tak jsme tady mistře." vstoupila jsem do mistrovi kanceláře.
"Vítám vás." usmál se na nás a přistoupil k nám.
"Brý den." prohodila Katty.
"No tak abych tu situaci trochu ujasnil. Katty už kdysi chodila k nám do "cechu" bylo jí tak 13 let. Jednou se rozhodla, že odejde a odešla. Sama lovila démony a pohybovala se podle své vůle. Ale včera mě kontaktovala, že se chce vrátit. Nechtěl jsem za ní posílat člena, který ji znal už z dřívějška, takže jsem vyslal tebe. Původně měl jít Ren, ale ten je na lovu. Takže už jste se asi seznámily a teď dobrou noc." s úsměvem nás vystrčil ze dveří. Sešly jsme dolů a všichni se na Katty vrhli. Šla jsem trochu stranou. Šťastné shledání po letech co?
Z té holky z kamennou tváří se rázem stala rozesmáta roztomilá holka. Je to k neuvěření jak se člověk ve společnosti mění. Za chvilku se Katty od ostatních trhla a zamířila ke mně.
"Promiň za to na tý ulici, ale moc jsem nevěřila, že jsi z "cechu". Tak dáme mír?" natáhla ke mně ruku. Potřásla jsem si s ní a pevně její ruku stiskla.
"S takovým zabijákem jako jsi ty je lepší být za dobře." ušklíbla jsem se. Vypadá to, že bysme spolu mohly vycházet i celkem dobře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katty-Hinata Katty-Hinata | Web | 12. prosince 2012 v 7:03 | Reagovat

Hohoho!!! Já jsem úžasná! xDDDDD Ne! Ty jsi úžasná! xDDD Ne! TO MY OBĚ! xDDDD Bombastickej díl" *w* rychle další a hodně akce v něm - aspoň třeba srandu :DD A obchody s hudbooooooou! :DDDD

2 Ria Ria | 17. prosince 2012 v 20:52 | Reagovat

nice one ! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama