Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Trapas na brusláku- Avi

17. prosince 2012 v 20:03 |  MHSL(my high school life)
Byla sem tak zažraná do hraní že když mi zabružel mobyl v kapse nadskočila sem a napálila hlavou do poličky...Auvajs..koukla sem na mobil no jasný píše mi Maikína jestli nezajdem na bruslák. Byla sem na ní naštvaná protože kvůli ní mám bouli jak zeměkouli x.x.
"Fajn a v kolik?" odepsala sem jí. Radši sem celou dobu neš mi napsala Maiki hlídala mobil aby mě zase "nepřekvapi"
Píp Píp..."No v 17:40 nám jede bus tak se sejdem na zastávce :)"..."ok :P"
Prima mám ještě tak 3 hodiny času než nám pojede bus...Hmm....Co budu dělat?...
Nakonec sem se šla projít se psem. Jaksi ve sněhu to nejde moc rychle tak sem zabila 2 hodiny času. Přišla sem domů sjela rychle FB a začala se chystat. Vzala jsem si jeansy, trýčo, červenou mikču se sobíkem, pletenou čapku s kočičkou (hlavní je že měla ouška :3 Miluju čepice s ouškama), modrou bundu, to že sem si vzala boty ani nemusím psaát ne? Asi bych nešla jenom v ponožkách :D. Do baťůžku brusle a dem se zabít na bruslák...
Začala sem zvonit na Maiki...zvonila sem asi 3 minutu a vtom se rozletěli dveře a Maikína tam stojí jak superhrdina, no dosatala sem nehorázný výbuch smíchu ale aspoň přišla docela včas...
Na zastávku sme došli jako poslední Shima, Ali a Michelle už tam dávno čekaly.
"Kde ste probohá za 2 minuty nám to jede" jančila Ali.
"Klid ony by to stihli vždycky chodí na poslední chvíli tada aspoň Maiki." culila se Michelle jako kdyby ona nikdy nepřišla pozdě.
přišlo mi že se Maiki nadechna na svojí obhajobu ale pak to vzdala. Shima moc nevnímala měla v uších sluchátka a pohopuvala se do rytmu.
"Baf.!!!" Skočila Maki zazedu na Shimu ta s zaječela jak malá holka (né že by nebyla holka) a začala ječet na Maiki. Nevím jestli jí překvapilo víc že sme vůbec dorazili nebo to že na ní bafla. "Už nám to jede" oznámila Ali v tu chvíli se Shima nadechla na uklidnění a Maiki no ta se řehnila ještě v buse (jako by to bylo něco překvapujícího).
Na bruslák sme dorazili jako první a měli sme ještě tak 10 minut čas než otevřou tak sme si hezky mrzli venku před halou. Byla mi ještě větší zima když sem uviděla nějkou ženskou za sklem co vibírala vstupný jak si zapla takoví to přenosný topení kdyby si zapla jedno tak ok ale ona si zapla dvě a ještě nás nechali ať se v tý zimě na ní koukáme. Byli natolik "hodný" že nás pustili o 2 minuty dřív (ó jací štědří lidičkové).
V hale skoro nikdo nebyl jenom pár lidí ale oni všichni časem dorazí.
"Koukéj" kývla sem hlavou ke skupince kluků. Michelle se usmála ale kupodivu zůstala snáma a neodběhla za Narutem.
"Co to Michelle?" Maikína udeřila "Emm.. Co?" Divila se Michelle a všechny nás skoukla tím svím nechápavím pohledem. "Že si tu zůstala s námi a nešla si za Narutem" Shima se konečně ozvala. "Ále přeci vás tu nenechám." uculila se (^-^).
*Bum* Uslyšela sem ránu. Michelle na zemi, všichni výbuch ale nejvís Maiki.
Michelle:"Proč si mi to udělala já já myslela že sme kámošky a ty uděláš tohle ty to máš sečtený holka" Hrála nesmírně raněnou.
Maiki:"Ó tak se omlouvám jejímu veličenstvu že neumí překračovat cízí nastavenou nohu" Zlověstně se obhajovala.
Zatímco se ty dvě hádala mi dostávali záchvaty smíchu.
"Tak holky dost už ne?! Přišli sem bruslit a né se hádat..." nevidržela to Ali. Taky už sem toho měla dost a jak se zdálo holky si to už vyříkaly. Šli sme na lavičky, obuli brusle a na led.
No až tak lehký to nebylo...Michelle nám všem ujížděla to nepochopim jak rychle se to naučila...Ali se Shimou ty si jeli vlastním tempem ale pořád jim to šlo. No a pak sem tu já a Maiki...o nechtějte vidět jak sme bruslili drželi sme se za ruce ale bylo to o život...."Když budeš padat dopředu zařvi *doprdele* když dozadu tak zařvi *do piče*" "Takže přesně obráceně?" "JO!"
Bylo to hoodně zajímaví no ale přeci se něco stát musí ne? To by nebyla sranda. No tak si tak jedeme sotva stojíme a *Buuum* Nechtěo se mi otevřít oči protože sem se bála do koho sme to napálii. Maiki měla asi stejnej plán. Najednou sem uslyšela smích...Hmm...tak to asi nebudou normální lidi. Pomalu sem otevřela oči a uviděla Maikínu jak se tlemí. No vždiť sem vám řikala že to nebudou normální lidi :D I když ona je jenom jedna nno neva. Zjistila sem do koho sme to narazili. Byla to skupinka nějakejch starochů. Nocoment.
"Gomenne" řekli sme s Maiki najednou a odbruslili...Když sme si na to ještě za tev večer vzpoměli dostávali sme záchvaty smíchu :D
No ale cesta z brusláku byla jetě zajímavější...Tak normálně si deme a protože je Maiki vůdčí typ tak šla ve předu. Michelle se zatím rozloučila s Narutem a Ali se Shimou řekli že tam zůstanou dokonce. No tak si Maiki jde a baví se se mnou a přitom se na mě kouká pak otočí hlavu a jak pořád mluví tak tam byl nataženej provázek a ona jak šla tak se "zabila" o ten provázek, jak do něj narazila lehla si na zem jako placka. Já s Michelle sme dostali neuvěřitelnej záchvat smíchu tak sme se po zemi válely všechny tři. :D Všichni se na nás začali otáčet jako co že je to za dementy no prostě strašný :D
A tím večer ještě nekončil..na zastávce byla parta vážně sexy kluků no jo a to by bylo něco aby se Avína neztrapnila.
Chtěla sem nastoupit do busu ale zvedla sem málo nohu tak sem zakopla a místo toho aby sem do busu normálně vlezla sem tam vletěla pohlavě...Všichni se začali smát ale tak co? Dostala sem záchvat smíchu a nemhla sem se přestat smát :D Konec...:D Doma sem se šla umejt převlíct do králíčkovího pižámka a spát :D
_____________________________________________________________________________________________
Konec :D Snad dobrý :D Avi :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maiki Maiki | Web | 18. prosince 2012 v 17:15 | Reagovat

králíčkový pyžamo *.* njůůj ^^ jinak super .DDD jakože jenom já se můžu zabít o provázek :DDD a jenom Avína může vletět do busu xD

2 Avi Avi | Web | 18. prosince 2012 v 17:21 | Reagovat

[1]: Áno áno jenom mi dvě xDD
A kuju :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama