Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Z pohledu Avi

12. prosince 2012 v 21:11 |  MHSL(my high school life)
Z pohledu Avi
Tak a je to tu...stěhování. Oblékla sem si svoje oblíbené džíny, tričko a mikču...no vlasně jako vždycky. Ještě dobalit poslední věci a odjed. Nechtělo se mi odjed od všech kamarádů do pro mě neznámého města s neznámími lidmi. Bohužel musela sem. Poslední rozloučení s kamarády a "hurá" na cestu....Nastěhovali sme se do domu který byl jen 1o minut od školy. "Aspoň nějaká výhoda" myslela sem si. "Prý tu mají stáje mami" řekla jsem.
"Ano já vím zlato" odvětila trochu nepřítomě.
"Nó?" čekala sem jestli jí to dojde ale asi ne. "Nó co?" zapala se mě.
"No mohli by sme přestájit Ditu aby byla blíž ke mně a prý to tam je moc hezký a mají volný boxy..." pokračovala sem v přesvědčování a pak mě přerušila.
"Dobrý nápad, ale teď už mě nech musím dodělat spoustu věcí" řekla matka a začala kontrolovat všechny krabice s věcmi.
Na další den mamka zařídila "stěhování" Dity. Ve stájích měli zrovna nějaký akce pro děti.
"Než přijede Dita prohlédnu si to tu. Už můžeš klidně domů pak přijedu." řekla sem mamce a ta bez protestů nasedla do auta a odjela.
Porozhlédla sem se po všech stájích pak sem uviděla nějakou holku šla sem k ní a zeptala sem se na box pro Ditu. "Em ahoj nevíš kde je tu ten volný box? Mám si sem ustájit koně" no neumím moc mluvit s neznámími lidmy tak si to asi dovedete představit jak sem zněla..jako nějaký utrašený kuře.
"Jep tak ten je tady." Už byla na odchodu ale ještě se otočila " Já sem Maiki" hů Maiki to je hustý méno "Já jsem Avi." Představili sme se a ona odešla. Ditu sem nechala Ať si odpočine po náročném dni a šla sem ven ze stáje. Zaslechla sem jak se s Maiki baví její mamka teda aspoň si myslím že je to její mamka.
"Je tu čím dál tím víc dětí a už nemáme žádné volné koně..." zaslechla sem.(Né že bych je špehovala):D
"Tak já bych mohla vytáhnou Ditu už určitě doplnila energii na vození dětí" nabídla sem, ta paní souhlasila. Šla sem osedlat Ditu a pak vozit děti. Byla to docela zábava.
Za bránou se objevili Maikiiny kamarádi, nechtěla sem za ní jít aby sem nebyla vlezlá a tak sem dovozila poslední dítě a šla odsedlat Ditu.
Když sem čekala na bus zavolala na mě Maiki ať du k nim, váhala sem ale nakonec sem šla. Představila nás. Michelle s Narutem se někam vytratili a tak sem tam byla já Maiki a Kito pak tam byla Shima a Ali ale ty se bavili převážně s polu o nějaký skupině jo znám je ale nemám je ráda no coment....No bavili sme se a tak prostě znáte to ne? Sou to fajn lidi a moji první kámoši. Maj to štěstí že je nemám s kim srovnávat...:D
Domu sem jela s Maiki náhodou je to moje sousedka a budeme s polu chodit do třídy no není to bomba?!
-Další den sme jeli do plavečáku bylo to tam bezva ale držela sem se stranou jenom se poznamenala co to má Maiki za plavky, ale jinak nic. Byla sranda pozorovat je (hlavně kluky a našeho senseie) jak slintají nad Michelle Když neměla vršek od plavek ten jí čórla Maikína. Maiki se zachovala "hrdinsky" a vrátila jí plavky. Dostala takovou řachu od Michelle že sem v tu chvíli nechtěla být na jejím místě. Z plavečáku sem odešla dřív než ostatní a tak nevím co se dělo dál. Jela sem domů. Doma byli všichni mamka taťka i bratr (starší bohužel). Zavřela sem se do pokoje vzala kytaru a nevnímala okolní svět......Avi
__________________________________________________________________________________________________________
Emm...Jo je to moje 1. "psaní" tak se nesmějte.:D Je to krátký ale stačí to na začátek :D :) Hope you like it :P :D :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 S.M.K S.M.K | Web | 13. prosince 2012 v 11:13 | Reagovat

Heský :-D
povedený na to že je to první psaní :-D

2 Maiki Maiki | Web | 13. prosince 2012 v 17:48 | Reagovat

há bomba Avína :DDD jestli budeš podobným stylem pokračovat dál bude to bmoba :D no mohlo to bejt delší xDD :D ale jakože cájk :D

3 Avi Avi | 13. prosince 2012 v 20:55 | Reagovat

Děkuju :D Tak zkus to shrnout já to budu psát delší nebój :D Taky sem to psala někdy v 11 večer tak se nediv :D

4 Monotsuki Miphyra Monotsuki Miphyra | E-mail | Web | 17. prosince 2012 v 16:11 | Reagovat

krátký, ale skvělý ;D

5 Avi Avi | 20. prosince 2012 v 16:16 | Reagovat

[4]: Děkuju :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama