Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Demon Hunter - 7. díl

4. ledna 2013 v 12:04 | Maiki |  Demon Hunters

Upřímně, z tohohle dílu nemám moc dobrý pocit, ale jiný pokračování mě nenapadlo... :D


"Tak polezte, musíme vás nechat ošetřit" pomáhali nám ven z auta. Teda mě na ošetřovnu odnesl Ren (tomu se říká servis), ale zbytek museli odnést Alan s mistrem. Ria se někam vypařila.

Doktorce jsme nic nevysvětlovali. Ani to nechtěla. Vyhrnula mi triko tak, aby byla vidět celá rána a potom jí natřela nějakou mastičkou. Zaštípalo to a z rány se začalo kouřit. Netrvalo to ani 10 vteřin a rána byla zahojená. Poté mi ještě pomocí magie spravila oblečení a mohla jsem jít. Zlatá doktorka. Vycházeli jsme z ošetřovny, když dovnitř nesli Hirota. Chudák je na tom špatně.

Na to, že je asi půlnoc tak tu byli snad všichni. Nahrnuli se ke mně, objímali mě, zpovídali mě a já nevím co ještě. Nerada jsem středem pozornosti. Nejradši mám kolem sebe jen pár přátel.
Seděla jsem na gauči v obležení lidí a usínala. To jejich mumlání mě uspávalo a navíc ještě ten dnešek, vlastně už včerejšek mě dost vyčerpal. Bože mně se chce tak spát…"Vzbuďte jí někdo. Nějak jí vzbuďte, vždyť už spí dva dny." zaslechla jsem hlas. Nato mi něčí prst začal žďuchat do tváře. Ohnala jsem se rukou a chtěla se převalit na levý bok, jenže jsem narazila obličejem do něčeho měkkého.
"Koukejte na ní. Tu neprobudíme." Zasmál se někdo další. Pootevřela jsem oko. Nic moc jsem neviděla, tak jsem se převalila zpátky tam, kde jsem byl asi před deseti vteřinami. Pootevřeným okem jsem zkoumala okolí. Chvilku mi trvalo než mi došlo, že jsem na pohovce v klubovně.
"Hele už vstává." Někdo si přede mě přidřepl. Po otevření obou očí jsem zjistila, že přede mnou dřepí Alan a zbytek kamarádů včetně Michelle s Hirotem. Divím se, že ho doktorka pustila, když byl na tom tak špatně.
"Jak dlouho tady stojíte?" zamumlala jsem rozespale.
"Moc dlouho ne, ale ty jsi na tom gauči prospala dva dny." Zasmál se Katashi. Zašklebila jsem se na něj a pomalu vstala.
"Měla bych jít domů za našima." Promnula jsem si oči. Avi po mně hodila mojí mikinu a já zamířila k východu.
"Jdu s tebou. Pro jistotu." Přiskočil Ren a šli jsme.

Celou cestu jsme nepomluvili, jen jsme se drželi za ruce. Doprovodil mě až bytu. Potom jsme se rozloučili a já pomalu vešla do bytu, kterému říkám domov. Boty dolů, mikina na věšák. Nakoukla jsem do kuchyně. Seděla tam mamka, obličej zabořený v dlaních.
"Mami. Jsem doma." Pomalu jsem vešla o kuchyně. Mamka zvedla hlavu. Oči opuchlé, zarudlé, na tvářích stopy po slzách. Vlasy rozcuchané jako vrabčí hnízdo.
"Maiki…" šeptla. Usmála jsem. Cítila jsem v očích slzy a snažila se je potlačit
"Ahoj mami." Řekla jsem s úsměvem. Mamka se zvedla ze židle takovou rychlostí, že jsem ani nepostřehla, kdy mě začala svým objetím dusit. Rozbrečela se. Cítila jsem, jak mi vlhne rameno. Zasmála jsem se a mamku obejmula taky. Jsem doma. Konečně jsem doma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katty-Hinata Katty-Hinata | Web | 5. ledna 2013 v 16:25 | Reagovat

Tenhle díl byl nějakej krátkej, nějak to flákáš ;DDDDD Ale Good ;D

2 Rena Stirk Rena Stirk | Web | 11. ledna 2013 v 21:56 | Reagovat

Nice díl Maikinko :D !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama