Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Demon Hunter - 8. díll

4. ledna 2013 v 21:58 | Maiki |  Demon Hunters

Po objetí, při kterém jsem se málem udusila, jsme si s mamkou sedly ke stolu a povídaly si Zjistila jsem, že jsem byla pryč přes dva týdny. Nechápu jak je to možné, protože co si já pamatuju tak den jsem strávila v tý stodole a další den jsem prospala, to jsou dva dny. Ale když jsem se podívala kalendář, opravdu jsem byla pryč dva týdny. Zřejmě se mnou cestovali všude možně.

"Jsem tak ráda, že ti ty AntiLovci nic neudělali." Usmála se mamka. Moment. Co to právě řekla? Ona VÍ, kdo to jsou AntiLovci?
"Co… Jak to víš?" vyvalila jsem oči.
"No… Jak to říct… Dřív jsem byla taky Lovec a AntiLovci nám dělali potíže. Ikdyž jsme většinu z nich zabili, očividně jich pár přežilo a teď se zase rozjíždějí." Zamračila se. Mamka a Lovec? Svět se zbláznil!
"Jak můžeš být Lovec? Vždyť… Vždyť nemáš přívěsek Lovců a … a ty nemůžeš být Lovec, jsi moje máma." Nemohla jsem to pochopit. Moje máme je Lovec. Ona je Lovec. Panebože!
"Mám dojem, že jsem řekla, že jsem BYLA Lovec. Už nejsem. Odevzdala jsem přívěsek i se svými schopnostmi když jsem si brala tvého tátu. Chtěla jsem říct normální rodinný život bez démonů a všeho toho okolo. Mistr mi vyhověl a od té doby už nejsem Lovec. Ale kdybych chtěla, tak jím zase můžu být. Myslela jsem si, že to po mně nezdědíte. No bohužel, obě jste to zdělily. " Vysvětlila mi to svým monologem. Tak takhle to je! Panebože, to je moc složitý.
Ségra už s náma nebydlí, odstěhovala se i s přítelem do Tokiya. Se maj.
"Ale jak můžeš být i Ec-chan Lovec?" nikdy jsem u ní přívěsek neviděla.
"Poprosila jsem mistra, aby z ní ty schopnosti sejmul. Chtěla jsem udělat to samé i u tebe, ale to už mi mistr nepovolil a já se tak smířila s tím, že se možná jednou nevrátíš z lovu domů… Panebože to už je tolik hodin? Měla bych začít vařit večeři! Dneska máme návštěvu. Takové malé rodinné shledání. Přijde i tvoje sestřenka Kim." Mrkla na mě mamka a uvázala si zástěru.
"Kim-chan přijde? Super!" vyskočila jsem ze židle. S Kim-chan jsme si jako malé hodně hrály a doteď jsme v kontaktu. Škoda jen, že bydlí v jiném městě.
"Přestěhovali se sem a budete s Kim chodit do stejné třídy. Moc novinek už nemám, snad jen to, že taťku povýšili v práci."
"Wow, no to jsou teda novinky. Já se skočim sprchnout a pak ti pomůžu." V pokoji jsem vzala čisté oblečení a šla ze sebe spláchnout všechny ty předchozí dny. Těším se, až uvidím Kim-chan.

Hrála jsem na kytaru svou oblíbenou písničku, když mamka vtrhla do dveří, že jsou všichni tady. Večeři jsme dovařily docela brzo, takže jsem ještě měla čas si zahrát. Mezitím přišel domů i taťka.
Odložila jsem kytaru a šla do chodby přivítat příbuzné. Obejmula jsem se s tetou, strýčkem, sestřenkou Yumiko a nakonec jsem si nechala Kim-chan.
Sesedli jsme si ke stolu a já pomohla mamce všem nandat na talíře. Seděla jsem vedle Kim a tak jsme měly příležitost si pořádně popovídat. Ikdyž to teď vlastě budeme moct ve škole.

Jedli jsme, smáli jsme se a vyprávěli si. Prostě pohodový rodinný večer. Jen Yumiko se nezapojovala. Jídlo jí nechutnalo a místo povídání s námi byla radši na mobilu na facebooku. Ach ta puberta.
"Yumi-chan, nech ten facebook a povídej si s námi." Usmála se mamka na mou mladší sestřenku. Yumi zvedla oči od displeje, zdvihla prostředníček a dál se věnovala mobilu.
"Yumiko! Omluv se! Hned!" rozčílila se teta.
"To je v pořádku Asuka-san. Tohle už jsem si prožila s Ec-chan." Mávla rukou mamka.
"Dobrá A vůbec, Ec-chan je kde?" rozhlédla se teta.
"Je v Tokiyu s přítelem, bydlí tam." Usmála jsem se. Teta se strýčem "zaóchali" a pokývali hlavami.
"A co ty Maiki-chan? Máš nějakého přítele? Kim už ano." Zasmál se strýček. Zrudla jse jako rajče. Kim-chan na tom byla hůř. Její barva oblličeje se shodovala s barvou jejích vlasů, a že ty jsou hodně zuřivě rudý.
"Ona ti to neřekne. Má přítele, dokonce má na nočním stolku jeho fotku." Zasmála se mamka. Probodávala jsem jí pohledem a přitom rudla stále víc a víc. Při pohledu na mě a Kim-chan se dospělí rozesmáli.

"No tak sklidíme ze stolu a přesuneme se do obýváku? Mám tam nějaké to saké." Promnul si ruce taťka a už se zvedal ze židle. Pomohla jsem mamce sklidit nádobí a potom jsme se s Kim odebraly ke mně do pokoje.
"Zabiju mámu." Zabrblala sestřenka.
"Já asi taky. Ale o nadělám." Zasmála jsem. Kim taky. Pohled mi sklouzl na řetízek, co měla na krku. To je… Sakra to by byla moc velká náhoda! To né! To není možný!
"Jak koukám, jsi taky Lovec." Ukázala na můj krk.
"Ok, tak to je síla. Máma, Ec-chan, ty… no řekni, že zbytek tvojí rodiny a tvůj přítel jsou taky Lovci." Sedla jsem si na postel.
"Vlastně jo. Všichni jsme Lovci, i můj přítel" podrbala se na zátylku.
"No ty kokos!" švihla jsem sebou a postel.
"Můžu si zahrát na kytaru?"
"Posluš si." Sotva jsem větu dořekla, pokoj naplnila hudba. Vlastně ne hudba, skřípot. Rvalo to uši.
"Kim-chan! Nemlať do toho tak! Musíš jemně!" vyrvala jsem jí kytaru z rukou, zahrála pár tónů a postavila jí zpátky.
Zbytek večera jsme prokecaly o všem možným. Super večer toto.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kim Kim | Web | 5. ledna 2013 v 11:24 | Reagovat

Jezus to je bombastické *w* Niekoľko krát sm oprskla obrazovku a pri slovách Kim-cah príde ? Som buchla do obrovskej radosti :DDD Koľko musím škemrať o ďalší diel ? :DD

2 Naoky Naoky | Web | 5. ledna 2013 v 15:45 | Reagovat

Moc pěkná povídka

3 Katty-Hinata Katty-Hinata | Web | 5. ledna 2013 v 16:33 | Reagovat

:DDD Já tam chci být taky! *w* :D OPĚT! :D Bylo to úžasné ;3  Chci ci nejrychleji pokráčko! :D A na tom RPCéčku k tomuhle se pracuje :D

4 Rena Stirk Rena Stirk | Web | 11. ledna 2013 v 22:00 | Reagovat

Nice... nice a nice... co víc říct? Ale chci hovor mezi Maiki a Renem..! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama