Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Demon Hunter - 9. díl

7. ledna 2013 v 19:42 | Maiki |  Demon Hunters
tu máte další díl DH a já se letim učit ;)"Áhoj." Hupsla jsem na sedačku v klubovně. Všichni už tu byli. Dokonce i Kim-chan. Asi před týdnem jsem jí a jejího přítele Toria přivedla, aby se se všemi seznámili.
"Kde furt lítáš? Vždycky sem přijdeš na pár minut a pak hned zase zmizíš." Zamračila se Michelle. Pokrčila jsem rameny. Je fakt, že často poslední dobou mizím pryč. Mistr mi dal do hlavy nějaký radar, či co, abych viděla, kde ve městě jsou démoni a kolik jich je. Ta věcička je dost otravná .
"Furt lítám na lov. A dost mě to štve. Nemám skoro chvilku volna." Povzdychla jsem si.
"A proč nás někdy nevezmeš s sebou? Já jsem démony nezabíjel ani nepamatuju." Ozval se Torio. Kim-chan ho plácla.
"Včera jsme byli lovit, si nepamatuješ?" napomenula ho.
"Ale je fakt, že bych si jich taky pár ráda zabila." Blýsklo se jí v očích. Jakmile dojde na zabíjení démonů, je z ní psychopat. Jinak je milá, vážně.
"Neviděl jste někdo mistra? Potřebuju s ním mluvit." Zeptal se Alan
"Mistr je na nějakém sezení, či co." Prohodil Leo.
"Dáte si někdo pití?" ozvala se Michelle. Všichni jsme se přihlásili
"Ok, tak to si dojděte sami." Se smíchem si sedla a opřela se o sedačku.

Nakonec pro to pití přeci jen došla. Seděli jsme, povídali si, smáli se. Poklidné odpoledne v klubovně. Alespoň doteď. Chtěla jsem upít ze své sklenice, ale před očima se mi náhle zatmělo V mozku se mi objevila mapa města a na ní spoust blikajících červených bodů. Démoni! A několik stovek, možná tisíců! A míří sem, do klubovny. Sklenice mi vypadla z ruky a na podlaze se roztříštila. Pomerančový džus se rozlil po podlaze. Slyšela jsem, jak více sklenic dopadl na podlahu. Ti, kteří mají v hlavě radar, to musí vidět.
"Hej, co se vám stalo?!" vyskočil Katashi.
"Démoni…" šeptla Katty.
"Jdou sem…" přidal se Haki.
"Jsou jich tisíce…" vydechl Hiroto. Všichni jakoby zkameněli. Tato slova otřásla celou klubovnou. Nastala panika. Na ulici i uvnitř klubovny. Zem se začala otřásat. Až takovou sílu dohromady mají.
"Všichni zachovejte klid! Ti, co ovládají střelně zbraně, přesunou se nahoru na střechu! Ke každému střelci bude přiřazen jeden ochránce! Zbytek půjde ven bojovat! Raněné berte sem! Na co čekáte?! Rychle!" zasáhl Alan. Ještě, že ho máme. On je jako vůdčí osobnost v nepřítomnosti mistra nepostradatelný. Ren vzal mě jako svého ochránce a vyběhli jsme na střechu. Polovina lidí vyběhla do ulic. My běželi na půdu a z půdy na střechu. Výhled tu je úžasný, perfektní pro střelce. Démoni už byli na dohled. Ti c měli zbraně na větší vzdálenost, začínali střílet. Ostatní se ke střelbě připravovali. Zbraň v ruce, maximální ostražitost. Potřeby, bez kterých se Lovec v boji neobejde. Byli jsme tu vlastně všichni, co spolu obvykle sedáváme na sedačkách, kromě Michelle s Hirotem a Riou s Leem.
. Každý má svého ochránce. Až na Katty. Stála kousek za námi, v rukou svírajíc své zbraně. Stála, ani nedutala.

Démoni se přiblížili na takovou vzdálenost, aby mohli všichni začít střílet. Kim-chan se v tom doslova vyžívala. Až z ní šel strach.
"Sakra Kim soustřeď se! Nepotřebujeme raněné!" okřikl ji Alan a vypálil další kulku.
"Nepoučuj mě! Vím, co dělám." šibalsky se usmála a pálila dál.
"To stačí! Jdu dolů!" vykřikla Katty a skočila ze střechy dolů.
"Zbláznila ses?! Vpadneš doprostřed palby!" chytla jsem jí v poslední chvíli za ruku. Podívala se na mě odhodlaným pohledem.
"Věř mi." Řekla to s takovým klidem. Nechtěla jsem, ale kdyby mě Avi neodtrhla, nepustila bych jí.
"Nech jí, ať jde. V tomhle se vyžívá a navíc, musíme bránit ostatní." Usmála se a hodila po démonech pár svých shurikenů. Avi jako jedna z mála může používat jednu velkou a pár vrhacích zbraní. Přikývla jsem a začala se soustředit na obranu.

Boj nepolevoval. Démonů přibývalo a naši se drželi, jak jen mohli. Byl to hrozný pohled, tam dolů. Podívala jsem se na protější budovu a v tu ránu strnula. To snad…
"K zemi!" křikla jsem a skočila po těch, o stáli nejblíže. V tu chvíli sem dopadla první bomba. Ti zmetci jsou už tak chytří, že je napadlo, aby po nás pálili bomby. Někdo vykřikl bolestí. Prudce jsem otočila hlavu. Byl to Katashi. Bok se mu pomalu zbarvoval krví. Avi k němu přiskočila v okamžiku, kdy dopadla další bomba. Zasáhla je oba i okolí. Křik bolesti sílil. Nemohla jsem to snést. Odvolala jsem svou zbraň a s těmi co byli zdraví, jsme se k nim dostali, poskytli první pomoc, snesli je dolů (málem byli další ranění) a předali doktorce. Hala klubovny byla plná raněných. Všichni sténali a skučeli. Vhánělo to slzy do očí. Vyběhla jsem zpátky na střechu, katanu v ruce. V běhu jsem se nezastavovala. Ani na okraji střechy. Prostě jsem jen skočila. Přistála jsem na protější střeše budovy, uprostřed všech těch démonů. Udělala jsem otočku a všechny je rozsekla vejpůl. Jejich těla se vypařila jako pára nad hrncem. Poté jsem seskočila dolů doprostřed bitvy.
"Hele, kdopak se k nám přidal." opřela se mi o záda Michelle. Její zbraň byl vlastně dlouhý byč, na jehož konci byl ostrý hrot.
"Zranili mé přátelé. Zaslouží smrt." Cítila jsem se jako zabiják.
Tak jsem se zabrala do likvidace démonů přede mnou, že mi nedošlo, že nějací mohou být i za mnou.
"Dávej pozor, nebo skončíš jako jejich potrava." Mrkl na mě Leo. Usmála jsem a dál se věnovala zabíjení. Tentokrát jsem byla více ostražitá.
Ze shora, ze střechy naší klubovny se ozval další řev. Podívala jsem se nahoru. Nějaký démon chtěl shodit dolů Rena s Kim! Kim-chan očividně omdlela, protože půlkou těla vysela přes okraj střechy. Ren se bánil svou sniperkou. Beze smyslů jsem se rozeběhla jejich směrem. Hitori s Riou a Katty se ke mně přidali. Jestli si nepospíšíme, spadnou!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tsuri-kataino tsuri-kataino | Web | 8. ledna 2013 v 15:45 | Reagovat

Fak husty O_P_O to je fak drama xD tesim se jak to dopadn spadnopu nebo ne???

2 tsuri-kataino tsuri-kataino | Web | 8. ledna 2013 v 15:45 | Reagovat

no.. a hezkej layout

3 Kagami Miu Sanjo Kagami Miu Sanjo | Web | 8. ledna 2013 v 17:58 | Reagovat

Páni rychle napiš další at se dozvim jak to dopadne :-D

4 Rena Stirk Rena Stirk | Web | 11. ledna 2013 v 22:05 | Reagovat

Nice, nice, nice! Piš dál!:D

5 Katty Katty | 31. ledna 2013 v 7:11 | Reagovat

Woow *-* A já si to jdu přečíst až teď :DDD Těším se na pokráčko :DDD Ale až po škole,teď holt musím :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama