Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Escape - 1

24. ledna 2013 v 22:12 | Maiki |  Escape


Stála jsem tam a slyšela, jak ta holka naříká. Sayuri si vyřizuje účty. Není divu, že je náš boss. Stála jsem na konci uličky a dávala pozor, jestli někdo nejde. Kdyby na nás přišli policajti, byl by průser jako svi*ě. Dostala jsem nutkání říct si jedný z holek o cigaretu, ale hned jsem to zavrhla. Nebudu si ničit zdravý.
Sténání dívky utichlo. Už je v bezvědomí.
"Odtáhněte jí někam, kde nebude moc vidět." Pronesla Sayuri k Neko a Akaru. Ty jí poslechly, vzaly tu holky za ruce a nohy a odnesli jí někam pryč. Sayuri si stoupla vedle mě a zapálila si.
"Vážně sis dneska nechtěla kopnout?" Pronesla ke mně klidným hlasem a nabídla mi cigaretu z krabičky.
"Ne díky." Pronesla jsem klidný hlasem. Ikdyž jsem měla chuť, cigaretu jsem nepřijala. Sayuri si zastrčila krabičku zpátky do kapsy od mikiny.
"Dělej jak myslíš." Vydechla obláček kouře a potáhla si. Stály jsme tam ve tmě vedle sebe a neřekly ani slovo, dokud se nevrátila Neko s Akaru. Poté jsme se se zbytkem party odebraly do hospody. Sice nekouřím, ale napiju se ještě ráda.
*
Vešla jsem do předsíně. Malý byt, ve kterém se musím mačkat s mladší sestrou a pedofilním otcem. Matka je v nemocnici. Má pokročilé stádium TBC. Brzy umře. Je mi to vlastně vcelku jedno. Nikdy jsem í neměla moc ráda a ona mě taky ne. Bila mě až jsem měla modřiny a otec mě znásilňoval. Tak "krásné" jsem měla dětství. Osprchovala jsem se a šla spát. Noc byla bezesná, jako vždy.

Vstala jsem ještě před budíkem. Připravila jsem si do školy a upravila se. K snídani jsem si něco našla. Oběd vymlátím na někom ve škole, to nebude problém. Přeci jen, náš gang je známý po celém městě a nebýt toho deb*lního gangu kluků, tak jsme nejhorší ve městě.
Po cestě do školy jsem málem zmlátila jednoho kluka, protože jsem o něj zakopla. Naštěstí pro něj bylo kolem hodně lidí.
"Jdeš pozdě!" zavolala a mě Sayuri.
"Stane se. Šla jsem pomalu." Ušklíbla jsem se a pozdravila se s partou. Poté jsme vešly do budovy školy. Mladší děcka nám uhýbaly z cesty. Holky z gangu a navíc třeťačky musí mít respekt. Jediný kdo nám neuhýbal, byli kluci ze staršího ročníku nebo ti z gangů. Jeden mi nechtěl uhnout z cesty, tak jsem do něj strčila ramenem, aby uhl.
"Do koho to strkáš ty kr*vo?!" zařval na mě.
"Do koho myslíš? Do velkýho deb*la co mi neuhnul z cesty!" řev jsem mu oplatila.
"Chceš před držku?" byl o hlavu vyšší, takže se na mě podíval z výšky.
"Klidně." Zasmála jsem se a jednu mu vrazila. Srazilo ho to na zem. Plivla jsem mu na nohy a pokračovala v chůzi.
Ve třídě jsem zasedla svoje místo a pohodlně se usadila. Tašku jsem hodila na lavici.
"Ses asi moc dobře nevyspala co? Když rozdáváš rány takhle a potkání." Zasmála se Neko sedící přes uličku. Jen jsem pokrčila rameny. Před Neko seděla Akaru. Sayuri byla o ročník výš. Měla tam pár kámošek, ale ne z party. Lavice přede mnou byla prázdná.
"Maiki víš, že dneska má přijít nová holka? To bude zase obětní beránek." Otočila se na mě Akaru.
"Vážně?" nadzvedla jsem obočí. Neko její slova potvrdila. Tak to si užijeme.
Zazvonilo na hodinu. Vešel učitel. Všichni kromě mě, Akaru a Neko si stoupli. Učitel nás už automaticky ignoruje. I naše oblečení. Všichni mají uniformy. My máme normální oblečení.
Učitel si něco kecal, pak zašel za dveře a přivedl tu novou holku. Měla tak rudou hlavu, že by mohla sloužit jako stopka. Očividně se styděla. Ta se ještě bude stydět. A hlavně bát. Hehe.
"Všichni, tohle je Kim Hikoroshi a odteď tu studuje. Prosím, přijměte ji mezi sebe, jak nejlépe umíte. Kim posaď se tamhle dopředu před Maiki ." ukázal na lavici přede mě. Napřimíla jsem se a tu holku si pořádně prohlídla. Podívala jsem se směrem Neko a Akaru. Souhlasně kývly. Ušklíbla jsem se. Sotva si červená hlava sedla, zatáhla jsem jí za vlasy a přisunula blíž ke mně.
"Tady si zažiješ peklo. Bejt tebou, budu na pozoru. Ty tvoje vlasy jsou jako sůl do očí." Sykla jsem jí do ucha a pustila. Otočila se na mě. Její pohled se mi nelíbil
"Já se umím bránit. Někdy jako ty mi strach nenažene." Řekla sebevědomě a otočila se dopředu. Měla jsem sto chutí jí vrazit, ale nechala jsem to být. Po škole si jí odchytíme.

*
Stála jsem před vchodem školy a čekala. Viděla jsem tu novou před chvílí u skříněk, takže brzo vyjde. A nemusela jsem čekat dlouho. Během pěti minut vyšla.
"Hej. Máš čas?" houkla jsem na ní.
"Sorry, ale zrovna na tebe ten čas nemám." Prohodila ke mně. Chytla jsem jí za ruku.
"Dáme si souboj. Jeden na jednoho. Jestli vyhraješ, nechám tě bejt a řeknu i partě, aby tě nechaly. Ale jestli vyhraju já, tak… to se rozhodnu podle výsledku. Nezabere ti to moc času." Ušklíbla jsem se. Po chvilce přemýšlení souhlasila.
Odvedla jsem jí na odlehlé místo, kde nikdo nebyl. Nehodlám jí zmlátit do bezvědomí. Jen tak, aby mohla sama odejít.
"Tak začneme." Prokřupla jsem si klouby na rukou a odpočítala souboj. Vyrazily jsme proti sobě. Pěsti lítaly. Je dobrá. Asi dělá nějakej bojovej sport. Ale já měla navrch. Pěst, pěst, kop, pěst a strčení. Odstoupila pár kroků. Obočí měla natržení a z nosu jí tekla krev. Byla zadýchaná. Ve tváři měla pohled zabijáka. V očích takový temný leskl a to je měla světle modré.
Srazila jsem jí posledním úderem na zem.
"Končíš." Stoupla jsem si nad ní. Ruce zatla v pěst a bouchla do země.
"Co teď ode mě budeš chtít?" podívala se na mě odhodlaná přijmout porážku.
"Budeme kamarádky? Líbí se mi tvůj postoj a zápal pro boj." Nabídla jsem jí ruku. Nevěřícně na mě koukala. Pak ruku přijala. Pomohla jsem jí na nohy.
"Jsem Maiki." Představila jsem se s úsměvem.
"Kim." Oplatila mi představení. Sice se mi od prvního pohledu zdála divná, ale teď mi připadá, jako by byla jedna z party. Souboj dokáže lidi změnit.
Zašly jsme k nám domů, kde jsem jí a sobě ošetřila rány a pak jsme si šly sednout na pití. Povídaly jsme si. Nikdy bych neřekla, že si člověka oblíbím po souboji a chvilce tlachání. Kim se mi vážně zamlouvá. Asi se za ní přimluvím u Sayuri.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kim Kim | Web | 25. ledna 2013 v 14:59 | Reagovat

To je dokonaléé *w* Njaaa :333 Okmažite si žiadam nový diel ! :D

2 Aiko Aiko | E-mail | 22. února 2013 v 19:17 | Reagovat

OwO sugoi *w*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama