Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Escape - 4

28. ledna 2013 v 22:01 | Maiki |  Escape


Uběhl měsíc a nastaly letní prázdniny. V gangu se nic moc nezměnilo, jen častěji chodím s Kim a Miph na nějaké menší bitky. Jsou z nás dobrý kámošky. Když máme malou bitku jdeme jen my tři, když je bitka gangu, tak hlídáme před poldama. Momentálně jsme nejhrozivější gang ve městě, což je dost velký úspěch. Všichni se nás bojí. Nejvíc Sayuri. Všichni z ní mají respekt, ale najde se i někdo, kdo si vyskakuje. To pak po něm jde celý gang a dotyčný je rád, když ho někdo najde a poskytne mu pomoc.
Dnes venku prší a já sedím znuděná doma. Otec je v práci a sestra u matky v nemocnici. S mámou to teď nevypadá moc dobře. Každým dnem může zemřít. Není mi to jedno, ve skutečnosti mám matku ráda, ikdyž mě bila a nadávala mi. Jenže ona mě nenávidí. Nikdy mě nechtěla. Byla jsem omyl. Looser, outsider, sketa. Slova, která mě podle ní vystihují. Je mi z toho nanic.
·
"Můžu dál?" otevřela jsem nejistě dveře od nemocničního pokoje. Byla tu izolace, kvůli vysoce nakažlivé nemoci, takže matka byla na pokoji sama. Přes ústa a nos jsem měla roušku. Matka mi pokynula, abych vešla. Potichu jsem za sebou zavřela dveře a zůstala tam stát. Nevěděla jsem, co mám dělat. Ve dveřích jsem minula sestru (mojí vlastní), která mi řekla, že ještě jsou návštěvní hodiny.
"Proč jsi přišla?" zeptala se tvrdě.
"Nemůžu vidět ani vlastní matku?" zatnula jsem ruku v pěst. Očekávala jsem takovou otázku.
"V tom abys přišla ti zabránit nemohu. Jen mě udivuje, že ses vůbec uráčila přijít." Povzdychla si.
"Klidně můžu zase odejít. Stejně mě nenávidíš." Přešla jsem k oknu a podívala se ven. Už nepršelo.
"Že tě nenávidím? To jsou silná slova. Bohužel pravdivá. Nikdy ses neměla narodit! Zkazilas mi život!" zvýšila hlas. Nato vykašlala krev. Otočila jsem se k ní. Vzala si z nočního stolku ubrousek do kterého si utřela ruce a ústa. "A vůbec, co to máš na sobě? Vypadáš jako jedna z těch násilnických holek co je ukazují v televizi. A nemáš mít letní školu? S tvými znalostmi určitě propadáš." Uchechtla se.
"Máš pravdu. Vypadám jako jedna z těch násilnic. A taky jsem jednou z nich. Díky tobě, otci a těm chlápkům, co zabili Hikara. Kdybych chtěla můžu tě na místě zabít, jenže o to se postará ta tvoje nemoc a navíc já nejsem vrah. A letní škola je pod moji úroveň." Opřela jsem se rukama o rám postele a podívala se jí do očí. Nenáviděla mě. Kdyby mohl pohled zabíjet, byla by jsem mrtvá už jako mimino. Zamířila jsem ke dveřím. Otevřela jsem a zůstala stát mezi dveřmi. Otočila jsem hlavu směrem k mámě.
"Nevím proč, ale nedokážu tě nenávidět. Většina mého srdce tě nenávidí, ale taková malá část tě miluje, protože jsi moje matka. Rest in Peace mami." Ukázala jsem na ni véčko a usmála se. Koukala na mě jako na deb*la, ale mě to bylo jedno. Řekla jsem jí pravdu a teď může v klidu umřít. Sundala jsem si roušku a zamířila ven. Potřebuju někoho zbít.
·
Podívala jsem se na holku ležící pode mnou. Vyskakovala si. Navíc do mě kopla a dala mi pěstí aniž bych jí cokoli udělala. Tak jsem jí dala lekci. Teď už si vyskakovat nebude. Oklepala jsem si ruce a zamířila k molu. Bude tam většina party. Doufám, že mají nachystanou nějakou bitku. Zbít jen jednu holku mi nestačí.
·
"Máte dneska něco domluvenýho , nebo budeme fákat?" prohodila jsem ke všem přítomným když jsem dorazila. Zvedl se vítr. Nikdo nepromluvil.
"Ku*va nejde mi to zapálit! To jí nikdo neodpovíte?!" zavztekala se Sayuri. Když se ani poté nikdo neozval, přešla ke mně a nabídla mi z krabičky. Přijala jsem a pučila si od ní zapalovač. Ukryla jsem cigaretu před větrem rukou a zapálila si. Povedlo se. Sayuri se uchechtla a zkusila si znovu zapálit. Už se jí to povedlo. Popotáhly jsme a vypustily kouř z úst.
"Dneska se jenom flákáme. Nehodlám se prát v tomhle bahně. Odvolala jsem to na příští týden, takže se teď týden můžeme flákat. Samozřejmě mlať si jak je libo, ale nezatahuj do toho celej gang, jasný?" promluvila s klidem a vrátila se k ostatním, kdy něco řešily. Když spatřila můj pohled hodila po mě krabičku a zapalovač.
"Už je jich tam jenom pár. Budou se ti hodit." Usmála se na mě a otočila se zpátky k holkám. Já udělala čelem vzad a odešla jsem. Zamířila jsem si to ke Kim domů.
Tam mě odkázali do školní tělocvičny, že má trénink. Cestou jsem se stavila pro Miph a šly jsme se na Kim podívat. Miph nekouří ani jednou za čas. Já taky moc nekouřím, ale tohle je krabička zdarma značkových cigaret. Chutnají lépe než ty levný.
Dorazily jsme do tělocvičny. Cigaretu jsem dokouřila asi v půlce cesty sem a další jsem si vše možné. Kopy, obranu, útok, pády. Někdo se protahoval.
"Tak to je krutý." Vydechla jsem. Odtud Kim umí tak dobře bojovat. S Miph jsme se přesunuly na lavičku a sledovaly trénink.
"Ahoj, co tu děláte?" přišla k nám Kim.
"Nudíme se, tak jsme se na tebe přišly podívat." Zasmála se Miph. "Nechcete si to taky vyzkoušet?" navrhla nám. Pokrčila jsem rameny a zvedla se. Miph taky zvedla zadek.
"OK, takže začneme s protažením. Budu vám předcvičovat a vy budete po mě opakovat ty cviky." Stoupla si před nás. Odložila jsem si bundu a zula si boty. Hned lepší. Kim začala s protahováním hlavy, pak přešla k rukou, trupu, zádům a k nohoum.
Seděly jsme na zemi s nohama roztaženýma (asi mi prasknou džíny) a snažily si lehnout břichem na zem. Bože moje třísla..
"Jak to můžeš udělat? Vždyť to bolí jako sv*ňa!" zařvala jsem a zvedla se. Na tohle nemám nervy. Obula jsem se a oblékla si bundu. "Kdy končíš Kim?" zeptala jsem se červené hlavy.
"Za chvilku. Tak 10 minut." Podívala se na hodiny.
"Fajn, budu čekat venku." Vyšla jsem před tělocvičnu. Nahmatala jsem krabičku a vyndala z ní jednu cigaretu. Zapálila jsem si a lehce popotáhla. Tímhle si ničím zdraví. Dokouřím krabičku a nechám toho. Stejně už tam je jenom jedna cigareta.
"Musela hned tak vybouchnout? Všichni se na nás dívali a Kim to způsobilo potíže." Pokárala mě Miph když vyšla ze dveří tělocvičny. "To se tam mám jít omluvit nebo co?" nadzvedla jsem obočí a vydechla kouř.
"Přestaň s tím kouřením! A omluv se hlavně Kim. To ona sem do toho kroužku chodí, my ne." Mračila se na mě. Podívala jsem se na ní. Po tom rozhovoru s matkou jsem bez nálady.
"Hele Miph, nemám zrovna nejlepší náladu. Takže jestli nechceš zbít, tak přestaň prudit." Podívala jsem se na nebe. Nikde nebylo sluníčko. Jenom šedé mraky. Šedé jako moje nálada.
"Jsem tady." Přiskočila k nám Kim. Nabídla jsem jí poslední cigaretu z balíčku.
"Dík Maiki." Přijala cigaretu. Podala jsem jí zapalovač aby si zapálila. Dokouřila jsem tu svou a hodila ji na zem. Nedopalek jsem zašlápla.
"Jste s tím nechutný." Zašklebila se Miph.
"Problém?" Kim nahodila pohled zabijáka. Uchechtla jsem se.
"Co bráškové?" nadhodila jsem téma, když jsme procházely ulicí.
"Hajzl to je." Zavrčela Miph. Kim jí to odsouhlasila. Podívala jsem se dopředu. O zeď tam byl opřený brat Miph, Kim a tamten zrzek. Zastvaila jsem se.
"A hele. My o vlku a vlk před námi." Zasmála se Kim a opřela se o mě loktem. Kluci se na nás podívali.
"Kim neměla bys kouřit." Romluvil Kimin brácha.
"Sklapni deb*le. V ruce máš větší sra*ku než já tak nekecej." Odsekla mu . Ta se umí rozjet.
"Něco vám za ten minulej souboj dlužíme." Prokřupl si prsty bratr Miph. Ta nehla ani brvou.
"Chceš bejt zase zpráskanej jak pes?" prohodila jsem k zrzounovi.
"Nepodceňuj mě holčičko. Byla to jen náhoda." Uchechtl se.
"Fajn. Novej souboj. Dneska na smeťáku. O půlnoci. Buďte tam." Kim určila čas. Prošly jsme kolem nich. Ukázala jsem na ně prostředníček a zasmála se. Dost je to pobouřilo. Zm*di.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kim Kim | Web | 29. ledna 2013 v 15:35 | Reagovat

ňjuuu *w* dokonalé ako obvykle ;DD Koľko musím prostiť o nový diel ? *w* A chudák Maiki , takú hnusnú matku -.-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama